Pánská hlava na klobouk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oveeec
1507 příspěvků 05.01.14 11:19
Pánská hlava na klobouk

Milé pekelnice,

netušíte náhodou, kde v Praze sehnat pánskou hlavu na klobouk, nebo ještě lépe hlavu na retro přilbu na motorku? Netuším, jestli to vůbec existuje, byla jsem pověřena něco takovýho sehnat:) Děkuju!

Reklama

Reklama

Reakce:

stricc  05.01.14 11:29

@Oveeec teda jsem chvíli koukala trochu vytřeštěně :-)
 http://www.figuriny.cz/…hy-ruce.html

Oveeec
1507 příspěvků 05.01.14 12:20

@stricc

Děkuju moc! Nevím sice, jestli je to ono, ale zeptám se. Pravda je, že těžko něco shánět, když ani nevím, co to je, ale instrukce byly hodně vágní a upřesňující otázky nikam nevedly („takový to na tu helmu“), takže nevím, co tím chtěl básník říci:)

Akitaken
4960 příspěvků 05.01.14 12:40
@stricc píše:
@Oveeec teda jsem chvíli koukala trochu vytřeštěně :-)
http://www.figuriny.cz/…hy-ruce.html

No né, a jen za něco málo přes tři tisíce… :-D

stricc  05.01.14 13:30

@Oveeec mně totiž nejdřív naskočila ta pohádka o holčičce, co se tak dlouho všechno šprtala nazpamě%t, až si musela koupit novou hlavu :-)

Oveeec
1507 příspěvků 05.01.14 13:49

@stricc

To neznám, ale taky bych si koupila - akorát tak kdyby už byla plná:)

stricc  05.01.14 13:54

@Oveeec jenže z toho jsou pak jen problémy, protože něco je v jedný hlavě, něco v tý druhý a musí se to pořád přehazovat.
(je to pohádka od Macourka, O holčičce s náhradní hlavou)

suntala
201 příspěvků 05.01.14 14:37

Tahle pohádka mě jako malou vždycky mrazivě fascinovala, holčička - kyborg, a k tomu psáno takovým stylem, jako by se jednalo o nejběžnější věc na světě.

ještěřička
2415 příspěvků 4 inzeráty 05.01.14 20:41

Přesně! Výborná pohádka. Čtu jí s radostí doteď.

Oveeec
1507 příspěvků 05.01.14 21:14

Tak to si najdu a přečtu. Jinak @stricc, děkuju ještě jednou za tip, prej je to ono. Bůhví proč jsem čekala něco sofistikovanějšího, třeba ve dřevě nebo tak, nebo něco, co se u nás ani nevyrábí…:)

stricc  05.01.14 21:18

@Oveeec tak to jsem ráda, že jsem taky jednou byla k něčemu užitečná :-)

Eleanor Rigby
552 příspěvků 05.01.14 21:42

Následováním odkazu od Stricc nacházím tohle:
http://www.spona.cz/…en-bila.html
a to je, myslím, přesně ono, i když tahle má na můj vkus až moc rysy. Mívali jsme trochu podobnou, tedy dámskou, máma na ní skladovala letní slamák, možná ji ještě má.

Oveeec
1507 příspěvků 05.01.14 22:08

Já taky takovou jednou dostala, ale musela jsem jí ten obličej ořezat nožem, protože jsem na ni chtěla vystavit takovej jako kroj a ten obličej byl takovej nějakej devadesátkovej.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama