Pánská kožená taška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mwich
115 příspěvků 28.11.11 12:30

Prosím doporučte kvalitní, lehce konzervativní, pánskou brašnu, ale s nepřemrštěnou cenou. Nemyslím konkrétní model, jen obecně, kde hledat, čemu se obloukem vyhnout. Mám na to dnes odpoledne pár hodin v Praze a nejradši bych šel na jistotu, večer ji nutně potřebuju. Díky za tip :)

Reakce:

zelitschko  28.11.11 12:36

Dalo by se to sehnat ve Snaze, pokud víš, konzervativnější by mohli mít i v Marks and Spencer, ale nic z toho nemůžu zaručit :/

GreatSusan  28.11.11 12:37

No, ja nevim co znamena „kvalitni a lehce konzervativni panska brasna“. Kazdopadne z meho pohledu hezkou, kozenou panskou tasku jsem v sobotu videla ve vyloze Zara (ne v Cechach), nevim kolik stala, ale libila se mi natolik, ze jsem na chvili dokonce uvazovala o tom, zajit dovnitr a prozkoumat ji z blizka (z casovych duvodu to bohuzel neslo).

mwich
115 příspěvků 28.11.11 12:40

Se Zarou nemám moc dobré zkušenosti. Česká cena neodpovídá ani trochu kvalitě. Nepřidá ani tento článek:
http://www.czechfashi­onisto.com/2011/11­/smejd-ze-zary.html

GreatSusan  28.11.11 12:45

Ja s panskou Zarou nemam zkusenosti zadne, ty damske veci mi prijdou ok - kupuju tam spis vystrelky, ktere nosim stejne jen jednu sezonu. Taky mam par tricek a kosil, ktere nosim uz dele, nez jednu sezonu a jsou naprosto ok. No nic. Hezke a kvalitni tasky dela firma www.fossil.de , nevim, jestli je k dostani i v Praze.

mwich
115 příspěvků 28.11.11 12:48

Hledám něco na tento způsob ale bez toho loga a pásem celým černým: 

GS: Dík za tip, bohužel v Praze nedostupné, jen hodinky :(

GreatSusan  28.11.11 12:53

no idea, treba se ozve nekdo s genialnim napadem… preju uspesny lov!

Barborkax
12 příspěvků 24.12.13 00:51

Přítelovi jsem kupovala obdobnou tašku na Ebay. Daj se tam sehnat fakt pěkný kousky za cca 20 až 25% nižší ceny… Jestli u přítele bude mít úspěch budu moc říct až někdy večer no =))

Helena8
26 příspěvků 24.12.13 14:51

Zkus Eggo bag. Jsou trošku dražší, ale velmi kvalitní z krásné kůže.

janka1981
2 příspěvky 28.05.14 19:20
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit