Pánská móda - nohavice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mladenec
5 příspěvků 07.04.12 22:27

Zdravím dámy,
chtěl bych se vás zeptat, jaký máte názor na vyhrnuté nohavice u mužů. V poslední době se - ať už na různých blozích, zahraničních e-shopech nebo i na figurínách v obchodech - setkávám s tím, že muži mají nosit nohavice vyhrnuté. Mě osobně to připadá divné a nepřirozené, vypadá to, jakoby čekal velkou vodu.
Co si o tom myslíte vy?
zde pro ilustraci: http://media.topman.com/…9_middle.jpg

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Pavel
106 příspěvků 08.04.12 03:32

Evidentne se jedna o soucasny modni trend - taky to vidim na vsech webech. Souvisi to i s aktualne modnim strihem kalhot, tzn. uzky s postupne se zuzujicimi nohavicemi.
Ja to tedy beru s rezervou, ale v lete to muze byt vlastne i docela prakticke (s variantou bez ponozek jako na obrazku), jinak to chce naopak ponozky poradne dlouhe.

Pavel
106 příspěvků 08.04.12 03:37

http://www.muzivcesku.cz/…-nebo-dlouhe

Andriz
18 příspěvků 08.04.12 09:52

Je to tak, tato móda je tu už snad od léta 2010, ale na české ulice se zatím pořádně nedostala a asi ani hned tak nedostane. Mě osobně to taky přijde zajímavé tak jedině v létě s mokasínama (penny loafers, drive shoes, boat shoes atd.) a bez ponožek

zelitschko  08.04.12 11:54

mně se to líbí, pokud je to bráno s rezervou, jako sranda. To si takhle vezmete kalhoty, který ohrnete, barevný ponožky, košili a motýlka… :)

Mladenec
5 příspěvků 08.04.12 12:22

Souhlasím s vámi, na to, aby to vypadalo dobře, musí mít člověk sladěný celý outfit, v lepším případě i účes. Navíc i trochu toho sebevědomí a trpělivosti, aby svému okolí mohl donekonečna vysvětlovat, proč to tak má a že je to tak v pořádku :) Já ale asi zůstanu u klasiky…i když léto je za dveřmi, tak uvidíme, proč to párkrát nezkusit :)

zelitschko  08.04.12 12:52

jo, a oholený nohy to chce :D jednou jsem viděla kohosi, kdo tuto módu zjevně obdivoval - měl úzké nohavice vyhrnuté nahoru, ale z nich lezly pěticentimetrové chlupy :D

Ani  08.04.12 14:04

Chlap a oholené nohy… panebože :) kam ta móda spěje. Ještě že mnozí to snad nepotřebují.

MP Barbucha
3716 příspěvků 08.04.12 15:05
mě se to celkem líbí, připomíná mi to gentlemana, který se nečekaně zastavil na tenise nebo tak něco:-) Letní odpoledne a kavárenský povaleč:-) Ale oholené nohy prosím ne!
Pavle, nejste náhodou Pavel z www.pravygentleman.cz

zelitschko  08.04.12 15:25

já jsem pět let chodila s cyklistou, takže pro mě oholené nohy jsou výrazem toho, že je to moderní muž, který ví, že u chlapů už neplatí pravidlo „správnej chlap je chlupatej a smrdí“. Pro mě se chlupaté nohy nedají sloučit s vyhrnutými nohavicemi.

Mladenec
5 příspěvků 08.04.12 16:35

Oholené nohy, tak s tím také nesouhlasím. Pochopím to max. u toho cyklisty nebo plavce, jinak opravdu ne. Navíc, nejsou chlupy jako chlupy :) někdo, kdo od přírody vypadá jako medvěd - tak budiž, ať se oholí, ale jinak jsou podle mě chlapské chlupaté nohy ok

zelitschko  08.04.12 16:49

jasně, jsou chlupatý a chlupatý. Říkám, těch pět cm tmavého roští po celých nohách vidím radši oholený, ale nemusí být každý oholený, tak radikální zas nejsem. Ale pokud chce muž s výrazně chlupatýma nohama nosit vyhrnuté kalhoty, tak za mě oholit :)

seznam.mih  08.04.12 18:46

Nevím u chlapů se mi tyhle kalhoty nelíbí. Líbí se mi na nich prostě klasické kalhoty, nebo i džíny, pokud dobře padnou.
A oholenej chlap už vůbec. Jako tvář, aby si holil to jo.Ale oholený nohy u chlapa? Nebo snad hrudník, ruce, a já nevím co? Ne chlap má mít drsnější pokožku, než ženy, ať už v tom zahrnují chlupy, či ne. Hlavně, ať se udržuje v čistotě, udržovanej.
Myslím, že ke mně se muž ve smyslu muže, který nosí spíš košili, klasické kalhoty, sako nehodí. Bych si vedle něj připadala jak nehorázný prase :DD
Možná, až takovýhle kalhoty uvidím nějak „normálně“ na chlapovi/muži, tak to budu soudit jinak, ale zatím to není něco, díky čemuž bych si říkala „jo! To je On s velkým O!“
Už jen slova chlap a muž vnímám jinak. Co vy dámy taky to tak vnímáte? co si pod tím představujete? Já teda:
Chlap = člověk, co nosí spíš tu „klasiku“ jako triko, džíny, ale nevypadá, že by mu bylo jedno, jak vypadá. Může mít lehké strniště. Je na něm vidět, že jako pám má prostě hrubší kůži, než dámy a taky jsou na nich více vidět svaly. Řekla bych, že chlapů pobíhá po ulicích dost
Muž = Člověk, ze kterého září určité charisma, autorita, co chodí v obleku, košili, je upravený, voňavý, udržovaný, zná dobře společenské zvyky a etiketu a je to gentleman. Těch na ulicích vidím málo a taky málo jich znám. Možná to bude tím, že mi bude 22 a ani se nepohybuju v oblasti, kde by jich bylo hodně :D

Pavel
106 příspěvků 08.04.12 19:55

****Barbucho, ne, ja jsem jiny Pavel, ale i zminovany blog sleduju. Myslim ale, ze brzo zanikne, protoze Pavel Kralicek zacal pracovat v LePremier, takze ted pise prave na muzivcesku.cz.
Ty oholene nohy me teda dost vydesily. Taky je nutno vzit do uvahy, ze ty ohrnuty kalhoty urcite nejsou formalnim obleceni, a podle toho k tomu pristupovat.

zelitschko  08.04.12 20:52
seznam.mih:
- za mě chlap - v dobrým smyslu - muž, co se toho nebojí, možná trochu napumpovanej hormonama, ale celkově v pohodě, čistotnej
- ve špatným smyslu - ten, co se neumí oblékat, jíst, ani chovat, smrdí jak prase a má pupek, týden chodí nemytej a nepranej, nadutý pán tvorstva
- muž - příslušník mužského pohlaví, kterýkoliv lidský samec od nějakých 15
- gentleman - prostě gentleman :)
- metrosexuál - jeden z dalších podmnožin muže, jako příklad, jako další rozdělení můžou být i ti, co se o sebe starají, transvestité bez comming outu, On, atd…

Pavel: říkám, oholený nohy podle toho, jak to vypadá. Pokud máte chlupatý nohy, že si musíte svítit baterkou, abyste vůbec viděl na kůži, tak oholit, pokud máte chloupky jako každá druhá slečna, tak neholit. Je to sice neformální oblečení, ale za prasátko být nemusíme :)prostě jakmile na sobě máte úzké kalhoty, které přiléhají až na kůži a v holé části mezi kalhotami a botou vylézají chlupy tak, že rozšiřují nohy na průměru o 10 cm, tak oholit :)

GreatSusan  09.04.12 07:47

zelitschko: nemuzu si pomoct, ale chlap/muz s oholenyma nohama by mi prisel trochu divne :-) dokonce i u tech cyklistu mi to pripada trochu smesne
ty ohrnute kalhoty na obrazku se mi zdaji ok, chino s lezerni kosili nebo trickem, mokasiny, boats shoes a pod. je lezerni obleceni na volnocasove aktivity a na stihlych chlapech/muzich vypada moc hezky. Ostatne ja to nosim taky a je to velmi pohodlne (ja si teda nohy holim :-). Myslim tedy tu variantu bez ponozek. To s tema barevnyma ponozkama na muzivcesku se mi sice libi taky, ale je to uplne jine tema (jiny typ kalhot, ponozky, jiny typ bot, jine prilezitosti).

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.04.12 21:23

Pavel: aha, tak díky:-) Já ten blog už moc nesleduju, ale líbila se mi ta myšlenka… Doufám, že Pavel Králíček zůstane gentlemanem a nebude z něj nafoukaný hulvát jako pan Lohniský! :-) I když osobně ho neznám, jen jsem k němu chtěla jít na kurz čištění bot (ok, mám co se týče čištění a vůbec péče o boty trochu úchylku:-) a ani mi neodpověděl na email, to si pak člověk připadá jako trubka.

Cinkitoo  10.04.12 04:49

Tenhle trend mnou zůstane asi nepochopen, nelíbí se mi to, nejvíc asi ty mokasíny bez ponožek :/ Pokud to někdo šikovně nakombinuje a bude to nosit se zmiňovaným vtipem k vhodným příležitostem, tak proti němu neřeknu půl slova. Ale přijít tak můj vyvolený, asi bych z toho byla malinko rozhozená. Naštěstí určitě nepřijde, má úplně jiný vkus. Mimochodem - taky cyklista, nohy si neholí :)

Pavel
106 příspěvků 10.04.12 19:50

To jste teda docela prisna, Barbucho, kdyz mate cloveka za hulvata jen proto, ze vam neodpovi na jeden email. Aplikovat to na sebe, tak bych si musel priznat, ze ziju mezi samymi hulvaty!
Nebo to neni jediny duvod?

Dahllie
2222 příspěvků 10.04.12 20:43

Tohle se objevuje i v dámském provedení, ale nijak mě to nezaujalo. Evokuje mi to plážovou módu, ne něco v čem bych chtěla chodit po dlažebních kostkách v srdci Evropy.

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.04.12 19:58
Pavle, neodpovědět na email není jistě zločin, ale kdy na blog hodí, ze se mu mají ozvat lidi, kterí by chtěli na ten kurz jít (a zaplatit za to) a pak se ani neobtezuje napsat, ze uz je to plne, nebo proste neco, to je velmi neprofesionalni. A jeste k tomu u majitele obchodu, u ktereho je psani blogu a ostatni akce marketingovy zamer. Chtela jsem tam treba nekdy manzelovi neco koupit, ale uz se mi nechce.
A jako hulvat mi pripada i diky ruznym vyrokum a komentarum, hlavne o zenach.
PS: Ale jeho clanek o Vitkovi Bartovi (myslim, ze se to jmenovalo Mily synu) tak ten me tak pobavil, ze jsem se smala nahlas. A take jsem diky tomu ten blog chvili sledovala…

Pavel
106 příspěvků 12.04.12 10:38

Uz to chapu lip. A jak se vyjadroval o zenach?

MP Barbucha
3716 příspěvků 12.04.12 20:55
No jak, prece hulvatsky :-). Abych rekla pravdu, uz si presne ty vyroky nepamatuju, asi jsem to vytesnila:-)

Pavel
106 příspěvků 12.04.12 21:16

No tak to je pak tezke soudit :) Mne se jeho blog libi, je to jako ziva voda. Ma ostrejsi sloh, ostatne stejne jako Ada, asi je to tim, ze se museji oba vymezovat. Takze to me nejak nevadi, inspirace je to pro me vzdy skoro s kazdym clankem.

MP Barbucha
3716 příspěvků 13.04.12 07:14

No urcite to nebylo na blogu, ale na facebooku, takze jsem odhlasila odber a je to:-) Me nevadi vymezovani, ale tohle bylo takove to chlapske machovstvi typu ktera je ma vetsi atd. Coz patri do hospody k pivu mezi chlapy, nejak mi to nesedi k image elegana a jeho verejne prezentaci. Libilo se mi, ze Pavel Kralicek chtel do sveho gentlemanstvi zahrnout i slusne chovani.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit