Pánská taška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aurel
1 příspěvek 23.12.11 18:30

ako modny antitalent by som sa chcel spytat na nazor co vravite na tuto pansku tasku: obrazok 1 … obrazok2
pre chalana od 25-30 rokov, je to v pohode alebo vyzera to zensky ? je to pre teplych ? dat ruky od toho prec? :D

Reklama

Reklama

Reakce:

zelitschko  23.12.11 18:39

myslím, že vcelku ok, vzít si to můj chlap, tak mu skoro líbám ruce :D a zvládne to jak teplej, tak chladnej :D

Cinkitoo  24.12.11 10:00

U svého si to neumím dost dobře představit, neboť vždycky využívá moje zavazadlo, ale ta první je opravdu pěkná, tu bych doporučila :)

mwich
115 příspěvků 24.12.11 12:19

Já bych naopak jako chlap tu první nebral ani náhodou. A abych řekl pravdu, tak tu druhou jen kdyby bylo nejhůř. Já bych si vybral (a také vlastním) něco na tento způsob (jen bez přední kapsy). Čim míň kovových cingrlátek a kovových zapínání, tím víc chlapštější vypadá, což je zřejmě Aurelův cíl :) Nicméně záleží na jeho odvaze, já takovou nemám, takže za sebe doporučuju něco decentního na způsob toho, co jsem uvedl. V ČR/SR je to ale (jako snad všechno elegantní zboží, když se chceme přidržet rozumné ceny) téměř nesehnatelný artikl. Já jsem si ji nakonec koupil na dovolené v Itálii přímo od brašnáře. Je z pravé kůže (syntetika vypadá hrozně - nikdy nebude mít tak sytě černou barvu a „lámací vlastnosti“ jako kůže) a vyšla mě na 25€ = 650 Kč/750Sk.

radio
23 příspěvků 28.12.12 22:51

Souhlasím s názorem od mwich, ta taška mi přijde i praktičtější. V současné době taky něco podobného sháním, ale bezvýsledně. Díky moc za tip, protože jak procházím obchody, tak zjišťuji, že si podobnou dovolenou budu muset taky udělat. Za tu cenu 25€ je to myslím vynikající poměr výkon/cena. Nevíte někdo, jestli by se podobný typ tašky dal sehnat v nějakém sekáči? Ptal jsem se v Pardubicích, ale nikde nic nemají. Uvítám i tipy na jiná města.

Guinea Pig
1190 příspěvků 29.12.12 11:10

Já bych byla pro, pokud je ta taška větších rozměrů. Můj kamarád má takovou dost podobnou, o velikosti menší A5 a vypadá to, jak když to vzal mladší ségře. Ale u něj to možná bude taky tím, že je hodně velký, statný a ta taška je k němu prostě nepoměr. No a měla bych zmínit, že ji nosí k botaskám a přes o dvě čísla větší zimní bundu, ale nerada bych způsobila hromadné infarkty. Stačí, že se pravidelně pokoušejí mdloby o mě.

Ennx
22 příspěvků 29.12.12 16:59

Neeee.

Reklama

Váš příspěvek

Šaty z H&M pomáhají čistit pláže od odpadků

Už delší dobu se snaží H&M posilovat svůj společenský kredit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek

Reklama