Pánské košile - využití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zrzunda
65 příspěvků 12.06.14 13:07
pánské košile - využití

Mám takové ehm ošemetné téma - po bývalém příteli mi doma zůstaly 3 pánské košile. Sama jsem mu je kupovala, rozhodně nebyly levné, nicméně on je měl možná 1-2× na sobě a pak se vrátil zpět na venkov, zcivilizování se nezdařilo :)
Nechat si je nechtěl.
Prodávat je nechci, to je mi divné, když jsem je kupovala jako dárek, využití pro můj styl nošení - nevím, jsou s dlouhým rukávem, velikost na pořádného chlapa, je to vůbec nějak zkombinovatelné pro ženu?
Současný přítel má stejnou velikost kolem krku, ale je vyšší a potřebuje prodlouženou délku rukávu, navíc je asi divné mu nabízet košile po ex, i když jsou fakt nové a kvalitní ;-) Navíc by se musely zřejmě upravit rukávy na krátký.
Máte nějaký tip?
Jo, můžu je darovat Charitě, to mě taky napadlo :)

Reakce:

SkyP
170 příspěvků 12.06.14 14:37

Pokud jste hodně maličká, tak se dá vzít košile jako šaty s páskem. V jednom díle sexu ve městě takhle přijde Carrie domů od pana božského :) No a pak takový ty pubertální blbosti typu „celý to rozstříhám a mám úžasný šatotričkokalhoty“…

surrik
2489 příspěvků 12.06.14 14:46

http://www.brit.co/…men-s-shirt/

něco je fajn, něco děsné, ale po menším přešití to třeba zužitkujete na pěkné kousky. No já vím rada nad zlato že :))

Lenka M.  12.06.14 15:20

@Zrzunda Keby vám tie košele aspoň zhruba sedeli v ramenách asi by sa to dalo prepásať a vydávať za tuniku, ale myslím si, že z toho nič moc nebude :)Leda možno rozpárať a nechať prešiť na seba:)

Nixe Lulu
326 příspěvků 13.06.14 09:42

Pokud to je neformální typ třeba jako v tom odkazu od surrik, uměla bych si to představit např. v kombinaci těsnějších džín a trika/tílka a k tomu košili rozepnutou + nějaké doplňky hodící se do rockového/grunge stylu.
Formální typ košile ale nevím, jak by se dal využít.
Jedna z volnočasových košil, které ráda nosím, je pánská, hodí se mi díky tomu, že není veliká, což je ale spíš výjimka mezi pánskými košilemi.

cibetka 1  13.06.14 12:26

Bohužel neporadím, ale připomnělo mi to historku, když se kamarádce nelíbila jedna košile jejího muže a potřebovala, aby zmizela z jeho dohledu, což stačilo jako velkému ignorantovi k tomu, aby si nevšiml, že ji nemá. Ale vzhledem k tomu, že stála něco přes 7tisíc a byla nová, nějak se jí nechtělo jí dát rovnou do popelnice. Ukázala mi jí, čekajíc radu, já jí vzala, ušila z ní parádní polštář /zřejmě nejdražší do konce mého života/ a od té doby k nám kamarádka nesmí společně s manželem, nebo se musí polštář uklidit, pro klid duše, co kdyby náhodou. :)

bestia
2296 příspěvků 13.06.14 12:43

Nosim ich doma vlastne cele leto. volne, vzdusne, dobry material, pre mna idealne domace oblecenie do toho horka

Zrzunda
65 příspěvků 13.06.14 19:45

Malinká nejsem, ale i tak vyzkouším s tím páskem, díky za tipy!

superla
64 příspěvků 14.06.14 13:22

A co tohle řešení? http://www.svartsvanur.com/…s-shirt.html

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit