Pánské košile vzory

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haxik
6 příspěvků 23.01.12 00:28

Nemá někdo tip, kde by se u nás v ČR daly sehnat pánské košile s nějakými zajímavými vzory ? Ne kostky, například šestiúhelníky  atd.

Reklama

Reklama

Reakce:

Adam Belák
1 příspěvek 03.06.13 21:21
Pánské košile

Dobrý den,

hledal jsem jednou podobnou pánskou košili, kterou jsem díky bohu našel na internetovém obchodě dempsey. Byl jsem velice spokojen s rychlostí dorazení objednávky, ale také jsem byl velice rád za to, že nebyl problém zaměnit velikost košile.
Snad se vám podaří najít to, co hledáte, přeju hodně štěstí s hledání.

HertaDeOran
866 příspěvků 03.06.13 21:24

@Adam Belák
Moc pěkný plástve. Děkujeme, odejděte se svojí reklamou jinam.

DanielaS
4702 příspěvků 04.06.13 09:52

Na takhle priserne sesazene sestiuhelniky vam na pekle tip nedaji.

Dahllie
2222 příspěvků 04.06.13 10:28

Já bych spíš než vzorovanou potřebovala nějakou se zajímavým detailem. Můj drahý nosí jen černou, ale chce nějakou nápaditější košili. Takže třeba jinak barevný to podšití u knoflíků či manžet a tak. Problém je ovšem i u materiálu, klasická „tvrdá“ bavlna se mu nezamlouvá. Kdysi měl nějaké italské na kterých bylo napsáno „cupro“. Ale nebráníme se ani hedvábí. Materiálově vyhovující byly košile Burberry z metalické kolekce, ale barevně mimo jeho styl.

DanielaS
4702 příspěvků 04.06.13 10:32

Nara camicie? Pry v praze v pasazi Cerna ruze.  

DonChichot  04.06.13 10:35

Doporučuji košile Signum. Je to německá značka a mají opravdu velmi pěkné věci v cenách kolem 100 euro.

Guinea Pig
1190 příspěvků 04.06.13 13:38
@Adam Belák píše:
Dobrý den,hledal jsem jednou podobnou pánskou košili, kterou jsem díky bohu našel na internetovém obchodě dempsey. Byl jsem velice spokojen s rychlostí dorazení objednávky, ale také jsem byl velice rád za to, že nebyl problém zaměnit velikost košile.
Snad se vám podaří najít to, co hledáte, přeju hodně štěstí s hledání.

Dobrý den Adame,
děkujeme za Váš tip. Dovolte mi, abych doporučila něco já vám. TOTO

andrea.s1
1 příspěvek 30.08.13 10:15

Ahoj nakupuji velice pěkné košile pro manžela na stránce jeany.cz

Jitka65
2 příspěvky 04.09.13 18:31
košile

Ahoj, klidně se „proštráchej“ i nabídkou na aukru :) já tam příteli sem tam nějakou pěknou košili zakoupila. Něco jsem kupovala od ego-man, posledně jsem koupila příteli košili na z-ciziny.cz - ale mnoho zajímavých vzorů tam bohužel není

Jani.B
2 příspěvky 22.05.14 12:50

Mě se hrozně líbí jednoduché košile ve střihu slim fit (například tahle http://www.kosile-kvalitni.cz/…enymi-prvky/)jen nevím, jestli ten střih slim fit vhodný i pro normálního chlapa nebo spíš pro hodně hubené.

Giulietta  14.03.15 07:46

Toto sa mi páči.

Kalema
1 příspěvek 17.01.17 12:31
Zajímavé košile z Repabla

My s přítelem kupujeme košile v Repablu v Brne je to ve městě na ulici Vachova, některe jsou opravdu zajímavé s neobvyklým designem. Příkladem foto jedné kterou jsme koupili

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama