Pánské košile vzory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haxik
6 příspěvků 23.01.12 00:28

Nemá někdo tip, kde by se u nás v ČR daly sehnat pánské košile s nějakými zajímavými vzory ? Ne kostky, například šestiúhelníky  atd.

Reakce:

Adam Belák
1 příspěvek 03.06.13 21:21
Pánské košile

Dobrý den,

hledal jsem jednou podobnou pánskou košili, kterou jsem díky bohu našel na internetovém obchodě dempsey. Byl jsem velice spokojen s rychlostí dorazení objednávky, ale také jsem byl velice rád za to, že nebyl problém zaměnit velikost košile.
Snad se vám podaří najít to, co hledáte, přeju hodně štěstí s hledání.

HertaDeOran
866 příspěvků 03.06.13 21:24

@Adam Belák
Moc pěkný plástve. Děkujeme, odejděte se svojí reklamou jinam.

DanielaS
4603 příspěvků 04.06.13 09:52

Na takhle priserne sesazene sestiuhelniky vam na pekle tip nedaji.

Dahllie
2222 příspěvků 04.06.13 10:28

Já bych spíš než vzorovanou potřebovala nějakou se zajímavým detailem. Můj drahý nosí jen černou, ale chce nějakou nápaditější košili. Takže třeba jinak barevný to podšití u knoflíků či manžet a tak. Problém je ovšem i u materiálu, klasická „tvrdá“ bavlna se mu nezamlouvá. Kdysi měl nějaké italské na kterých bylo napsáno „cupro“. Ale nebráníme se ani hedvábí. Materiálově vyhovující byly košile Burberry z metalické kolekce, ale barevně mimo jeho styl.

DanielaS
4603 příspěvků 04.06.13 10:32

Nara camicie? Pry v praze v pasazi Cerna ruze.  

DonChichot  04.06.13 10:35

Doporučuji košile Signum. Je to německá značka a mají opravdu velmi pěkné věci v cenách kolem 100 euro.

Guinea Pig
1190 příspěvků 04.06.13 13:38
@Adam Belák píše:
Dobrý den,hledal jsem jednou podobnou pánskou košili, kterou jsem díky bohu našel na internetovém obchodě dempsey. Byl jsem velice spokojen s rychlostí dorazení objednávky, ale také jsem byl velice rád za to, že nebyl problém zaměnit velikost košile.
Snad se vám podaří najít to, co hledáte, přeju hodně štěstí s hledání.

Dobrý den Adame,
děkujeme za Váš tip. Dovolte mi, abych doporučila něco já vám. TOTO

andrea.s1
1 příspěvek 30.08.13 10:15

Ahoj nakupuji velice pěkné košile pro manžela na stránce jeany.cz

Jitka65
2 příspěvky 04.09.13 18:31
košile

Ahoj, klidně se „proštráchej“ i nabídkou na aukru :) já tam příteli sem tam nějakou pěknou košili zakoupila. Něco jsem kupovala od ego-man, posledně jsem koupila příteli košili na z-ciziny.cz - ale mnoho zajímavých vzorů tam bohužel není

Jani.B
2 příspěvky 22.05.14 12:50

Mě se hrozně líbí jednoduché košile ve střihu slim fit (například tahle http://www.kosile-kvalitni.cz/…enymi-prvky/)jen nevím, jestli ten střih slim fit vhodný i pro normálního chlapa nebo spíš pro hodně hubené.

Giulietta  14.03.15 07:46

Toto sa mi páči.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit