Pánské kožené kalhoty

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ramy
3 příspěvky 30.10.14 00:19
Pánské kožené kalhoty

Mám dotaz, jaký máte názor na pánské kožené kalhoty? Já jsem kluk se štíhlou postavou a rád nosím kalhoty na tělo a na stránce aliexpress.com jsem objevil čtvery kalhoty co mě zaujali a líbí se mi, jen si nejsem jistý zda si na mě lidi na ulici nebudou ukazovat a podobně. Přikládám i fotky, předem děkuji za názory.

Reakce:

Mirt
422 příspěvků 30.10.14 07:32

Moje první myšlenka…

Lightshadow
993 příspěvků 30.10.14 08:04

@Mirt Napadlo mě úplně to samé :D

Ramy
3 příspěvky 30.10.14 12:18

Hm, takže asi nekupovat :( :D

Mallen  31.10.14 14:30

@Ramy Podle mě jsou bomba :-)

andulka01
1364 příspěvků 31.10.14 15:49

@Ramy Když už, tak tY kalhoty zaujalY!!!
Za mě pouze č. 4, ty vám sluší a nejsou příliš zženštilé, jinak fakt běsděs osmdesátky. Křivák, nagelovat kohouta a černé brýle k tomu.

shadyy
24 příspěvků 31.10.14 18:23

Mě přijdou super č. 1 až č.3, nejvíc úplně ty první, ty se mi líbí fakt dost a pokud člověk není nějaký tlouštík, tak nevidím důvod proč do nich nejít :)

Jetthro
1129 příspěvků 31.10.14 18:59

Ja myslim ze kdyz k tomu vhodne vyberes i zbytek obleceni tak proc ne..a klidne at to jsou ty rockovy 80s :)

Bacteria
393 příspěvků 31.10.14 19:29

Hrozně mě to zajímá, ale nikdy jsem se neměla odvahu se nositele kožených kalhot zeptat…Nepaří se v tom kulky?
Jinak kromě těch prvních mi všechny připadají zajímavé. Od nejhorší po nejlepší ve stejném pořadí, v jakém jste ty fotky sem dal. Ty prví mi připomínají zábavy u nás na vesnici v letňáku.

Fuflík
203 příspěvků 31.10.14 21:13

Jsem trochu úchyl, takže můj názor berte s rezervou. Ty první troje kalhoty z těch obrázků jsou díky zdobení trochu kýč a ty poslední dle mě zas tomu pánovi dvakrát nesluší, ale stejně za mě ano. Já bych si mladého, vysokého kluka se štíhlýma nohama v kožených, nebo klidně jen koženě vypadajících kalhotách všimla. Evokuje mi to motorkáře, metalisty a drsné homosexuály. Pro mě samé pozitivní a inspirující věci.:D

Jirkátor
1515 příspěvků 01.11.14 10:21

Klidně si je kupte. Na ulici se na vás bude usmívat o něco víc kluků než dosud :D

MaggieCassidy
127 příspěvků 02.11.14 23:38

No… asi hodně záleží na celkovém typu osoby… z chlapů mně v kožených kalhotech připadá sexy jen Jim Morrison :-D Takže pokud nejste zrovna na motorce nebo na pódiu, tak za mě asi ne.

tipek
5 příspěvků 12.08.16 14:20
kožene kalhoty

Taky nosim koženi kalhoty jeto super a sexy

lukinohk
16 příspěvků 08.09.16 10:56

Za prvé z aliexpresu to nebude kůže, ale nějaká syntetická napodobenina. Za druhé musí to být docela neprodyšné, takže do teplejšího počasí moc nepoužitelné a v zimě to podle mě bude chtít nějaké spodky pod to.

shadyy
24 příspěvků 10.09.16 10:49

@lukinohk Já nosím na podzim a v zimě koženkové ze Zary ke kabátu a spodky opravdu nepotřebuji :)

tipek
5 příspěvků 04.10.16 08:47

Dddd

Prokes
11 příspěvků 11.10.16 16:37

Me se docela libi, jsou jako ze 70. let. Tehdy to bylo v mode :)

Erixon
3 příspěvky 25.10.16 10:43

Kožené kalhoty jsou super ať se jedna o ženský nebo chlapy. Názory jako, že žena v kůži musí být „coura“ a chlap v kůži „homosexuál“, to už je snad opravdu přežitek v hlavách zabedněnců. Já nosím kožené kalhoty relativně často už 20 let ať už hladké nebo broušené, volnější i přiléhavé, černé, hnědé, zelené, béžové. S koženou vestou, bundou nebo nějakým volnočasovým sakem vytvoří skvělý out-fit. Není to oděv pro každého ani pro každou příležitost, ale materiál je to velmi příjemný, poddajný a velmi IN. V létě chladí, v zimě hřeje ;-). Jen není dobré v nich zmoknout. Osobně zastávám názor, že lépe vyniknou na vyšších štíhlých postavách a jednoduše nemají chybu. Zkrátka je to sexy a super! (K eko-kůži se vyjádřit nemohu, nemám s ní zkušenost a ani ji jako materiál pro oděvy, zvláště kalhoty, neuznávám a předpokládám, že koženkové kalhoty mají podobné vlastnosti jako latexové podvlíkačky)

Erixon
3 příspěvky 25.10.16 10:51

Odpověď pro Bacteria - „Hrozně mě to zajímá, ale nikdy jsem se neměla odvahu se nositele kožených kalhot zeptat…Nepaří se v tom kulky?“ :-o

Rozhodně nepaří, každopádně o nic více než v riflích nebo jiných kalhotách. Naopak jsem si ověřil, že si kůže zachovává svoji původní přírodní vlastnost a stále „dýchá“ daleko lépe než nějaké směsové materiály. Nejvíc problémů nadělají trenky s etiketou „100% polyester“ made in P. R.C.:-)

Kristyanna
28 příspěvků 31.10.16 11:01
OK

Za mě dobrý. Jen bych to asi nenosila úplně všude…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit