Pánské polobotky + béžové kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanT
1 příspěvek 16.09.12 00:54
Pánské polobotky + béžové kalhoty

Potřeboval bych trochu poradit s výběrem volnočasových polobotek k béžovým kalhotům podobného odstínu, jako na obrázku:
 http://www.peek-cloppenburg.de/…-8651927_10/?v=3

Jakou barvu zvolit, obecně mám raději černou, ale nevím, zda-li je to k béžové barvě přípustné.
Ideální by bylo, kdyby je bylo možné nosit i k šedým, které mám na zimu :)

Děkuji za případné rady.

Najdete v encyklopedii: Béžová barva

Reakce:

Alhambra
861 příspěvků 16.09.12 08:35

Zkuste překonat zalíbení v černých botách a vyzkoušet nějaké koňakové. Já mám pocit, že i stejné boty vypadají v pěkné hnědé vždycky tak nějak lépe a kuxusněji než v černé. A k tomu volnočasovému oblečení by mi taky hnědá pasovala lépe.

MP MS61
124 příspěvků 17.09.12 18:57

K béžovým kalhotám (a také khaki) je bezpečnou volbou hnědá a „tan“ (světle hnědá, tříslová či jak se to jmenuje). Pro odvážnější může hnědá směřovat k červené („burgundy“). K botům je pak obvyklé ladit pásek (popřípadě promyšleně toto pravidlo porušovat). Office casual jak vyšitý. Tmavější odstíny hnědé jsou pak vhodné také k businees obleku (šedý, tmavě modrý - nikoliv černý).

Další variantou jsou semišky. Semiš dle mých zkušeností snese i modrou, šedou a hnědou. Viděl jsem a zkoušel krásné boat shoes v modré, kde měla broušená kůže barvu vypraných džín a podobnou texturu. Takže různé odstíny vyšisované hnědé, modré, šedé a klidně i navy modrá a divočejší tóny. Je to samozřejmě hodně casual a spíš na léto.

M.

P. S. Pravidla lze samozřejmě promyšleně a dobře porušovat, pokud to dotyčný umí a cítí. Já bych začal spíš klasikou a zvolna.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit