Pánské sportovní sandály, otevřené boty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ichy
67 příspěvků 24.06.12 21:52
Pánské sportovní sandály, otevřené boty

Ahoj, potřebovala bych poradit. Ač jsem žena, mám nohu velikosti 44. V létě jedu s přítelem na poznávací zájezd a řeším, co za boty. V teniskách se zřejmě upeču, chtěla bych nějaké sandály nebo jiné otevřené boty, ale vůbec nevím, jaké volit, protože vybírat musím pánské. Poradíte mi, prosím?

Reakce:

any2
246 příspěvků 24.06.12 22:42

Jednoduché, jednobarevné, úplně obyčejné.
Pokud máte poblíž hranice, neváhejte, vyražte do Rakouska, Německa a tam vyberete dámské boty ve vaší velikosti celkem snadno. Ada tu o tom i psala, mám dojem, že v článku o nákupech ve Vídni- opravdu mají větší oddělení s nadměrnými dámskými velikostmi bot.

firefly
527 příspěvků 24.06.12 22:58

Za mě si klidně kupte takové ty sportovní sandály, které tu jsou často kritizovány. Těžko seženete něco pohodlnějšího. A klidně pánské, některé firmy dokonce mají unisex, protože u tohohle to je vlastně jedno.

Opravdovy P.  25.06.12 01:00

@any2 Ano, humanic na Mariahilferstr. Skoro uplne dole, naproti Museumquartier

Ichy
67 příspěvků 25.06.12 18:41

V Humanicu ve Vídni jsem byla jednou a bohužel se ta, jen tak znova nedostanu. Napadly mě ještě Crocsy, ale nevím, nakolik jsou vhodné…

Eirean
244 příspěvků 25.06.12 21:29

Crocsy na poznávací zájezd rozhodně ne, po dvou dnech byste měla nohy na maděru. Taky jsem v tomhle případě zastáncem trekových sandálů, protože asi nemáte na shánění mraky času, peněz a tak dále. A ono to nejsou jen,,hnusosandále", dají se vybrat i hezké.

Ichy
67 příspěvků 26.06.12 11:41

Děkuji, budu pátrat po Brně, snad něco vhodného seženu :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit