Pánské zimní čepice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RichieRich
2 příspěvky 28.12.13 13:37
Pánské zimní čepice

Řeším následující problém. Jaká zimní čepice se hodí k pánskému zimnímu kabátu (jednořadý) nebo k pánskému zimnímu kožichu (Sobol)?Prošel jsem diskuze v Česku i zahraničí a všude se doporučuje buď klobouk, elegantnější ušanka nebo „flat cap“ (teď mě nenapadá český ekvivalent). Problém je v tom, že klobouk mám, ale v zimě mi ho už vítr párkrát shodil z hlavy, takže ideální je, když moc nefouká, to stejné platí i pro flat cap. S tou je problém v tom, že se podle mě hodí spíše pro starší muže a mně je 26 let. Co byste mi doporučili?

Tady jsem našel elegantnější ušanky: Ušanky
Tady jsou další typy čepic: Klobouky, flat cap, klobouk Sherlocka :-)
Tady jsou ještě další Typy čepic
A na závěr tato: Beanie cap
Poslední jmenovaná mi přijde pro mladší, ale nepřijde mi, že by se to hodilo ke kabátu nebo kožichu.

Někteří muži tady v minulosti psali, že chodí raději bez čepice, ale to mi přijde zase jako extrém v těch mrazech.

Reakce:

Karoleenah
2322 příspěvků 28.12.13 14:03

Já teda s pletenýma čepkama k pánskému kabátu nemám problém, je to teď zřejmě trendy kombinace a beanies mají v každém řetězci hromadu, takže by asi nebyl problém si nějakou dostatečně hřejivou pořídit.

Nějaká subtilnější ušanka (tzn. ne obří komplet kožešinová) by ke kabátu asi taky šla pokud vám sluší, ale ke kožichu už se mi to zdá jako příliš „ruská“ kombinace.

RichieRich
2 příspěvky 28.12.13 14:42

A co něco takového? Shearling Sheepskin Fudd Captain Hat

miramis
958 příspěvků 28.12.13 15:09

V jednom z odkazů je druh,,Oslo'' http://www.lockhatters.co.uk/…details.aspx, kdyby to zapadalo do vašeho stylu tak bych to brala hned.
Asi to teda nebude slušet každýmu, ale mě se to na mužích líbí moc, a přijde mi to dobře stylový. Nebo ke kabátu baret a ke kožichu… nedokážu úplně jednoznačně říci co za čepici. Ale ani ušanka by nemusela být špatná, ale vyvarovala bych se takovým těm obřím kožešinovým koulím, které vypadají jako druhá hlava :D

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit