Pánské zvonové kalhoty - maškarní ples 70. léta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cinkitoo  04.01.15 11:00
Pánské zvonové kalhoty - maškarní ples 70. léta

Chystáme se letos znovu na maškarní ples, tentokrát na téma 70. léta. Pro sebe jsem ve skříni bez problémů našla věcí dost, ale v pánském šatníku dnes samozřejmě 70tky moc nefrčí. Tak jsem se chtěla zeptat, zda:

• nemáte někdo za rozumnou cenu k odprodeji pánské zvonové kalhoty, klidně v hrozném stavu
  • nemáte někdo střih na výše jmenované
  • vás nenapadá alternativní spodní část pánského oděvu hodící se k období.

Reakce:

z_dediny
1034 příspěvků 04.01.15 11:14

Jestli zvládáte základy šití, můžete koupit úzké kalhoty v sekáči, rozpárat je od kolen dolů a vložit klíny. Mohou být i barevně hodně odlišné, třeba i vzorované. Byl to děs, ale někteří kluci to tak fakt nosili.

Cinkitoo  04.01.15 13:25

@z_dediny To nás taky napadlo, ale moc se mi to nelíbí :) Spíš jsem uvažovala ušít je celé třeba ze starých květovaných závěsů.

z_dediny
1034 příspěvků 04.01.15 13:59

@Cinkitoo Tak to vám stačí střih na úzké kalhoty, ve kterém provedete mírné zúžení ke kolenům směrem od pasu a od kolen dolů je rozšíříte na požadovanou šířku. Nosili jsme asi tak třicet centimetrů. Někteří i více, hlavně ze splývavých materiálů. Když to má být jen na jednu akci, tak na tom nemáte co zkazit. Ani poklopec není nutné nějak zvlášť vypracovávat. U těch květovaných se často nosil všitý stejně jako do boku sukně. Kluci si tak připadali hrozně sexy :-) Byla to komická móda. Bohudík netrvala celé desetiletí.

Cinkitoo  04.01.15 15:56

@z_dediny :D Dobře, díky :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit