Pánský batoh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jakub49
2 příspěvky 11.03.14 23:35
Pánský batoh

Ahoj, chtěl bych vás požádat o radu jestli nevíte kde by se mohl prodávat v Česku nějaký takový batoh. http://www.ebay.com/…380760387649?…
Potřeboval bych, aby se tam vešlo pár učebnic a sešitů a stál by tak kolem 1000 kč.
 Díky

Reakce:

Bender1
121 příspěvků 11.03.14 23:56

Zdravím,
http://www.hm.com/…roduct/26497?…

Splňuje to tvou představu?

Jakub49
2 příspěvky 12.03.14 00:06

Skvělý, díky moc.

Pretender
13 příspěvků 12.03.14 19:16

Rozšířím tuto otázku… Ví někdo o batohu tohoto typu (pro muže), s pevnými zády a aspoň náznakem polstrování? A zároveň pokud chci batoh levnější než Herschel, tzn optimálně do 1,5 tisíce?

jarek89
8 příspěvků 13.12.15 11:13

Zdravím, mám taky podobný dotaz. Je tu někdo kdo má zkušenosti s batohy Herschel? Uvažuji totiž o koupi batohu této značky. Potřebuji nějaký menší batoh na každodenní nošení. A zrovna Herschel vypadá celkem dobře. Nebo mi doporučíte jinou značku?

Mr.Pro
4 příspěvky 04.01.16 19:58
Ahoj,

Neni tak davno se objevila nova znacka,
myslim si ze co hledas - tam najdes, takovy je casual docela styl
 www.fugubags.cz

Mr.Pro
4 příspěvky 04.01.16 20:11
@jarek89 píše:
Zdravím, mám taky podobný dotaz. Je tu někdo kdo má zkušenosti s batohy Herschel? Uvažuji totiž o koupi batohu této značky. Potřebuji nějaký menší batoh na každodenní nošení. A zrovna Herschel vypadá celkem dobře. Nebo mi doporučíte jinou značku?

Pro mne Hershel je prilis draha znacka, materialy jsou uplne obycejny, koupil jsem si tady, neznama ceska znacka, ale je to dobry - www.fugubags.cz

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit