Parní žehlička

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ta-scha
77 příspěvků 11.06.12 09:31
Parní žehlička

Ráda bych si pořídila žehličku. Moje máma je krejčová a má průmyslovou parní se zásobníkem na vodu. Ta ale byla dost drahá. Ráda bych něco kapku skromnějšího. Šiji pro sebe a pár lidí z okolí. Představuji si třeba něco takového.

Reakce:

gulietta  11.06.12 11:10

Táto je lepšia a vhodnejšia,na vyberanie podľa obrázku. Ja by som sa na Vášom mieste poradila v elektre,nechala si predviesť funkcie a podľa toho vyberala.

noemi
1547 příspěvků 11.06.12 11:31

Pokud si parní žehličku pořídíte, tak do ní rozhodně používejte jen destilovanou vodu, jinak můžete mít problém. Sama bych dala přednost značce tefal, popřípadě philips. Myslím, že jedinou nevýhodou téhle žehličky je to, že zabere víc místa a člověk musí po zapnutí do zásuvky déle čekat. Jinak je fajn.

ta-scha
77 příspěvků 11.06.12 11:35

gulietta:
Nejde o obrázek jako takový, spíše o typ, aby bylo jasné, co mám na mysli. A právě proto se ptám tady, jestli někdo nemá zkušenost s tímto druhem žehličky. Chtěla jsem, aby bylo jasné, že nemyslím běžnou napařovačku.

black mamba
16 příspěvků 11.06.12 11:51
singer

ja mam tuhle, stala cca 1800 Kc, ale uz presne nevim,a dobry
singer 1000

ta-scha
77 příspěvků 11.06.12 15:56

black mamba: Vypadá dobře, podobnou jsme měli ve škole, ale už si moc nevybavuji, jak se s ní žehlilo, není trochu bytelná? Teď nemyslím celkově ale jen tu „žehliču“.

black mamba
16 příspěvků 11.06.12 16:00

ani ne, ta samotna zehlicka je pomerne mala, s vyvijecem to ma tak cca 2 kg, mam to normalne na zehlicim prkne a jde to.

porjk
2068 příspěvků 12.10.14 19:00

Léta jsem používala žehličku, takzvaně bezdrátovou. Systém, jako varná konvice. Byla to Philipska a když se odporoučela, koupila jsem si podobný typ z Lidlu. Ne, že by byla úplně špatná, ale nehřeje zdaleka tak dobře a tak se chci zeptat, zda nemáte některá tušení, jestli něco takového prodává i jiná firma. Na netu jsem nic nenašla.

moora
945 příspěvků 12.10.14 19:07

Mám Philips GC 8620/02 Perfect Care Aqua a velká spokojenost

Canavi
224 příspěvků 12.10.14 19:25
@porjk píše:
Léta jsem používala žehličku, takzvaně bezdrátovou. Systém, jako varná konvice. Byla to Philipska a když se odporoučela, koupila jsem si podobný typ z Lidlu. Ne, že by byla úplně špatná, ale nehřeje zdaleka tak dobře a tak se chci zeptat, zda nemáte některá tušení, jestli něco takového prodává i jiná firma. Na netu jsem nic nenašla.

Mně Philipka ještě drží, ale protože taky nesnáším ten kabel při žehlení, koukám, kdo ji vyrábí, kdyby náhodou…
Tefal dělá dva typy Jen jsem nenašla, jestli to taky umí žehlit i s připojeným kabelem při žehlení velkých kusů látky.

porjk
2068 příspěvků 12.10.14 19:28

@moora Věřím. Já jsem si ale zvykla žehlit bez šňůry a už si blbě zvykám.

porjk
2068 příspěvků 12.10.14 19:35

@Canavi
To je fakt, není to poznat, jestli ze dá. Trochu bych se asi bála té otevřené rukojeti, připadá mi šikovnější, když je vcelku. Ach jo, nakonec mi nezbyde, než být přikurtovaná k zásuvce :-)
Buďte na tu svou hodná, až teď pořádně oceňuji její kvality.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit