Parťák na prolézání sekáčů v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Katenka
12 příspěvků 31.03.12 20:29

Ahoj, hledám někoho, kdo by se mnou občas prolezl sekáče v Brně, protože samotnou mě to bohužel nebaví. Nemám žádné speciální požadavky, ale je mi 22, tak bych spíš uvítala někoho v mém věku.

Reakce:

Karoleenah
2322 příspěvků 01.04.12 14:24

Co takhle nějaké bližší info? Jaký styl preferuješ, kdy míváš čas, jestli chceš radši do „nóbl“ sekáčů nebo zvládneš i hrabárny… Já mám brněnské sekáče celkem zmáknuté, ale nerada bych šla naslepo a pak zjistila, že moje nová parťačka je stylově úplně někde jinde, to bychom si asi moc nepomohly. :) Jo a je mi 21 a klidně se můžeme dál domlouvat i jinde (facebook, mail), kdyby ti bylo blbý psát to sem na fórum…

MP Ann
215 příspěvků 01.04.12 16:50

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:14

MP Katenka
12 příspěvků 01.04.12 17:08

Jsem ráda, že se někdo ozval :-) mám radši elegantnější styl, po sekáčích bych se spíš dívala na nějaké šaty, sukně, svetříky, kabelky a šátky…můj mail je kat.sl@centrum.cz, když tak se mi tam ozvěte a mohly bychom se nějak domluvit…

Karoleenah
2322 příspěvků 03.04.12 15:54

Tak, čas stanoven na středu odpoledne, nejspíš mezi třetí a čtvrtou. Kdybyste se ještě někdo chtěl přidat, pište na mail výše uvedený. :)

sunshinemj
1 příspěvek 13.10.12 18:30

Ahoj, dneska jsem našla tuhle diskuzi a ráda bych taky s někým vyrazila do sekáče. Je mi 21 a mám radši spíš elegantnější styl. Tak kdyby se někdo ozval, budu ráda.

Smajluška
24 příspěvků 24.11.12 23:05

Taky bych se ráda přidala :-) Mám taky ráda eleganci, ale nóbl sekáče se mi docela příčí, takže bych brala spíš „hrabárny“ :-) Nebo pokud máte nějaké doporučení, jaké sekáče navštívit, tak určitě pište :-))

-Christabel-
7 příspěvků 27.11.12 20:39

TAk nevím, jak moc je tento vlak rozjetý, ale ráda bych také naskočila ;). Scházíte se stále?? Jo a je mi 23…

Karoleenah
2322 příspěvků 27.11.12 21:06

@-Christabel- @Smajluška @sunshinemj
Nějak jsem si nevšimla, že tu přibyly další příspěvky, takže to napíšu rovnou pro všechny…
S Katenkou jsme spáchaly jedno sekáčové odpoledne, bylo to fajn a prolezly jsme toho celkem dost, ale na dalších kolech už jsme se nějak nedomluvily :) Nicméně v kontaktu jsme stále, konkrétně na facebooku, takže pokud ho používáte, můžeme se opičit po pražské kloboukové enklávě a založit si na brněnské sekáčové spolujízdy skupinu tam. Tady se mi to zdá trošku nepraktické, ale zas pokud byste se nerady odanonymizovaly, tak to samozřejmě pochopím. :)

Smajluška
24 příspěvků 27.11.12 21:34
@Karoleenah

Určitě jsem pro zařízení nějaké fb skupiny, jen nevím, jak se to dělá, takže by se tvorby musel zhostit někdo jiný :-) Tady by to podle mě bylo dost nepraktické a nepřehledné :-)

levandula  27.11.12 21:44
nápad dobrý ale..

Z „parťáka“ sa môže stať „nepriateľ“, ak obidve naraz chytíte tú istú úžasnú vec a ani jedna sa jej nebude chcieť vzdať ;-), párkrát sa mi to už stalo so švagrinou, napriek tomu stále lovíme spolu a ide nám to dobre, často ona nájde mne vec a ja jej ( po dlhšom čase budete presne vedieť odhadnúť ktorý kúsok tej druhej sadne ), všetko má svoje za aj proti, takže odporúčam parťáčku v inej veľkosti alebo aspoň preferujúcu iný štýl obliekania ako vy

Karoleenah
2322 příspěvků 27.11.12 21:58

Tak fajn, skupina by byla, kdo budete chtít, přidejte se. Klik sem.

@levandula To se mi snad ještě nikdy nestalo, abych pravdu řekla, mám dost specifický vkus. :D Ale koneckonců k tomu ta skupina bude dobrá taky, aspoň se vzájemně otypujeme a kdybychom si nesedly, tak se alespoň můžeme vzájemně informovat o brněnských sekáčových aktualitách, když už nic jiného. :)

-Christabel-
7 příspěvků 27.11.12 23:00

Ha, tak to jste šikovné, slečny, už klikám ;)

smrtonoška  28.11.12 16:52
@levandula píše:
Z „parťáka“ sa môže stať „nepriateľ“, ak obidve naraz chytíte tú istú úžasnú vec a ani jedna sa jej nebude chcieť vzdať ;-), párkrát sa mi to už stalo so švagrinou, napriek tomu stále lovíme spolu a ide nám to dobre, často ona nájde mne vec a ja jej ( po dlhšom čase budete presne vedieť odhadnúť ktorý kúsok tej druhej sadne ), všetko má svoje za aj proti, takže odporúčam parťáčku v inej veľkosti alebo aspoň preferujúcu iný štýl obliekania ako vy

To je velice správný postřeh, zatím se mi to nestalo, protože jsem byla v sekáči jenom s přítelem nebo s kamarádkou, která má hodně odlišný vkus :D

Jinak ale skupina vypadá dobře, byla bych alespoň za ty aktuality ohledně brněnských sekáčů, uvítala bych nějaké tipy, protože jsem zatím amatér. Takže se s dovolením přidám, nějakým společným akcím se taky nebráním, pokud byste mě vyhodnotily z hlediska konkurence jako neškodnou. :D

brambobla
53 příspěvků 02.01.13 20:01

Ráda se někdy připojím! Myslím, že jako konkurence, co se týče vybíraných kousků, nejspíš pro ostatní nebudu, poněvadž se od zdejšího průměru trošinku odlišuji nádechem oblečení do hipíkovata (nebo jak to říct - inspirovala jsem se bráchovými hodnoceními mého oblečení). Ale nějaké elegantnější kousky se mi líbí taky.=) Jinak věkově bych si s vámi snad mohla sednout, je mi 20.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit