Party ve stylu Great Gatsby

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Narcisa
100 příspěvků 24.12.13 15:39
Party ve stylu Great Gatsby

V lednu mne čeká velká party ve stylu Great Gatsby, obracím se tedy na vás s prosbou o radu. Tento styl oblékání jde úplně mimo mne, takže nemám nejmenší tušení, co si na sebe obléci a kde to sehnat. Zkusila jsem Google, ale nic z toho, co jsem našla, by mi neslušelo. Hodí se do stylu Great Gatsby i něco, co na mě nebude volně viset jako na věšáku? Poraďte, prosím, úplně v tom tápu ;)

Reakce:

Lera.S
12 příspěvků 24.12.13 16:05

No… Nehodí. Šaty a lá 20. léta by měly mít snížený pas a nebývají moc tvarované. Buď bývají hodně zdobené, vyšívané, mají třásně.
Do googlu kromě 20's nebo Great Gatsby zkuste zadat i flapper dress.

Ale na párty se podle mě snese kdeco. Důležité jsou hlavně výrazné doplňky, typický účes (krátké vlasy, bob).
Přikládám fotku, jak jsem na podobné párty byla já. Šaty by asi mohly být lepší (bez rukávů), ale nechtělo se mi kvůli jedné párty kupovat nové šaty.
Efektní doplněk je taky boa, jen pozor - kamarádka měla černé, stálo do 200 a strašně barvilo.

Příspěvek upraven 06.12.14 v 18:29

DRW
1240 příspěvků 24.12.13 17:18

Ty 3. jsou vhodne, doplnte to vyraznou celenkou a bizuterii a budete za hvezdu. Brat si inspiraci ze slecny Lery neni uplne to, co hledate.

815
739 příspěvků 24.12.13 23:27

Presne na tuhle otazku jsem odpovidala jiz v poradne a jsem lina se opakovat, tak zkuste mrknout sem.

Jeste bych snad doplnila, ze to ze je nejaky vecirek ve stylu „doplnte si libovolny pojem“, podle me neznamena, ze ten styl musite absolutne dodrzet, ale spis se jim inspirovat, nebo na nej jen nejak poukazat… Ja bych to tedy asi resila jen treba zdobenou celenkou a ucesem a jinak sla klidne v dzinach a tricku… ale ja jsem trosku rebel no :)

Hezky si to uzijde a kdyztak sem pak hodte nejakou fotku ;-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit