pashmina.cz - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

modra_kocka
903 příspěvků 14.10.11 19:37

Ahoj, máte někdo zkušenosti s pashmina.cz? Uvažuji o tom, že od nich objednám pár svetrů a šál, ale nejsem si moc jistá velikostmi. Podle jejích tabulky velikostí mi vychází, že nemám ani S (ale menší), přitom ale obvykle kupuji velikost M.
A jaké máte zkušenosti s výrobky, zejména svetry a šálkami? Jak se o ně staráte - perete nebo dáváte do čistírny? Pouští chlupy? Nikdy jsem neměla kašmírový svetr, takže moc nevím, jak je kašmír „chová“.
Díky za reakce a zkušenosti :)

Najdete v encyklopedii: Pašmína

Reakce:

anicka  14.10.11 19:43
S kvalitou zial skusenosti nemam (a nejake by som tiez ocenila), ale skusala som raz u nich objednat satek, a nakoniec to neklaplo. Chcela som osobny odber v Prahe, tak som poslala priatela na adresu, ktoru maju na titulnej strane, co sa teda nakoniec ukazalo ako chyba, lebo v obchodnych podmienkach maju odlisnu adresu pre osobny odber. Kazdopadne, v dohodnutom case odovzdavania „pan domaci“ spal, zobudili sme ho telefonicky az po hodine cakania, na co mi oznamil, ze priatel je asi na nespravnej adrese, ale ze on nema cas to riesit, lebo niekam odchadza. To, ze sa drahemu v medzicase vybil mobil a cakal tam este dalsiu pol hodinu v decembrovej zime je aj jeho chyba, ale snaha z ich strany fakt minimalna, a to su tie dve adresy od seba vzdialene len par domov… No, tak si kazdopadne precitajte obchodne podmienky, lebo do mailu taketo prakticke veci nikto nenapise. Ja si u nich budem nieco objednavat len v pripade, ze ziadnu poriadnu kasmirovu vec nezozeniem inde…

katango
1356 příspěvků 14.10.11 19:50

Já tam nakupovala opakovaně, šály, šátky, svetr…zkušenosti mám dobré, věci kvalitní. Kašmír peru v šamponu. Není to problém.

modra_kocka
903 příspěvků 14.10.11 20:50

anicka: nějak nechápu. Přítel hodinu a půl čekal v zimě venku, i když byl jen pár domů od správné adresy? A tys celou tu dobu byla na telefonu, mluvila s někým z obchodu, a ta osoba se nepodívala ven, když jsi ji řekla, že venku před barákem stojí tvůj přítel a čeká, až někdo otevře? A o čem jste teda spolu mluvili?
Já teda musím říct, že jsem se paní majitelky už na něco ptala emailem, a odpověď přišla rychle a paní byla ochotná udělat i něco nad rámec mého dotazu (řešila jsem s ní něco ohledně velikostí a barev).
katango:
a srazí se svetry nějak po prvním vyprání?

katango
1356 příspěvků 14.10.11 22:44

Mně se to nestalo.

anicka  15.10.11 07:27

modra_kocka - jo, tak nejak, snazila som sa toho pana presvedcit, aby isiel o tych par domov vedla, pretoze priatelovi som to nemala ako dat vediet (vybity telefon), ale on jaksi nemal cas. Ale to je proste len jedna zla skusenost, mailova komunikacia bola tiez v pohode, takze poucenie je, ze si treba najst tu spravnu adresu :-)

Mori  20.10.11 12:21

Vám stránka „pashmina.cz“ funguje? Z jakého prohlížeče? Mi to píše vytrvale „forbidden“.
Nebo jde o „original-pashmina.cz“ nebo něco tak?

katango
1356 příspěvků 20.10.11 13:17

Mně odkaz funguje. Používám Mozilla Firefox 4.0 a oblíbená Windows XP.

Mori  20.10.11 13:23

Dík. Tak to je asi tím, že nejsem v ČR. Zřejmě zablokovali návštěvy komplet odvšudať mimo ČR (po chvíli gůglení to vypadá plausibilně, našla jsem jakousi diskusi, kde si programátor stěžuje, že jim tam Rusové neustále uploadujou virus). Chjo.

modra_kocka
903 příspěvků 20.10.11 15:49
Mori " ha detto":http://modnipeklo.cz/forum/topic.php?… : Dík. Tak to je asi tím, že nejsem v ČR. Zřejmě zablokovali návštěvy komplet odvšudať mimo ČR (po chvíli gůglení to vypadá plausibilně, našla jsem jakousi diskusi, kde si programátor stěžuje, že jim tam Rusové neustále uploadujou virus). Chjo.
Ne, tím to není. Teď jsem našla tvůj (váš) příspěvek a zkusila jsem to - taky mi nefunguje. Nejspíš jim spadl server nebo něco podobného.
Co znamená „plausibilně“?

katango
1356 příspěvků 20.10.11 16:13

Kóčo, když jsem psala zprávu, připojila jsem se a teď taky. Jo a jseš britská nebo jiná modrá? My máme zrzavýho mainskýho mývala.

modra_kocka
903 příspěvků 20.10.11 17:54
katango ha detto : Kóčo, když jsem psala zprávu, připojila jsem se a teď taky. Jo a jseš britská nebo jiná modrá? My máme zrzavýho mainskýho mývala.
Tak možná jsme měli nějaké problémy s připojením v práci. Je fakt, že dnes tak síť docela padala, asi erupce na slunci. Teď už mi běží taky.
Já jsem taková snová, lehce do fialová :) Asi taková, jako níže.
Mývalí kočka je taková, co vypadá jako obrovský chlupatý mýval, že? Má ji kamarádka. Já aktuálně doma žádnou nemám :( Mám moc malý byt a nemám ani balkon nebo terasu, navíc jsem doma docela málo. Musela bych pořídit 2, aby si mohly hrát spolu, ale ten malý byt mě odrazuje. Určitě by jim to tady bylo těsné :( Dřív jsme kočky doma měli, to je skoro naše rodinná tradice, ale teď prostě musím počkat, až budu bydlet ve větším :) 

Mori  21.10.11 15:35

Modrá kočka: podle slovníku plauzibilní, plausibilní: použitelný, přijatelný, srozumitelný, pochopitelný. Se omlouvám, zatracený anglikanismy/fran­couzismy(fuj, divný slovo)/germanismy se mi vtíraj všude, česky už mi to málem nemluví:-(

bora8
25 příspěvků 26.10.11 08:10

no ja by som mala záujem o kašmírový sveter, ale žiadne tam nevidím… :/

katango
1356 příspěvků 26.10.11 11:37

bora8 : http://www.pashmina.cz/index.php?…

modra_kocka
903 příspěvků 26.10.11 11:52
bora8 " ha detto":http://modnipeklo.cz/forum/topic.php?… : no ja by som mala záujem o kašmírový sveter, ale žiadne tam nevidím… :/
Jsou rozdělené v kategoriích podle velikostí. Ve sloupci vlevo najdeš „svetry dámské“ a pak svou velikost.

bora8
25 příspěvků 26.10.11 14:54

ďakujem, ja som našla inú stránku - tiež kašmírové výrobky ale len šály a plédy …

Pashmina
2 příspěvky 09.11.11 15:22
Hezký den. Pokud si nejste jistá velikostí a ani tabulka velikostí Vám nepomůže, stačí, pokud napíšete a libovolný svetřík Vám ráda přeměřím. Děláme to zcela běžně. Pokud máte zájem o víc fotografií, porovnání barev, nic není problém. Nejsem na e-mailu stále, ale snažím se odpovědět vždy co nejdříve. Svetříky jsou pleteny v různém čase, takže se někdy některé rozměry od tabulky lehce odlišují, ale bývá to o 1-2 cm. Největší odchylky bývají v délce. Dámské svetříky jsou většinou vypasované. Propínací je lepší volit trošku větší, aby se nerozjížděly knoflíčky, nepropínací můžete mít i menší, záleží hodně na délce rukávů, aby Vám zase nebyly krátké. Při osobním odběru si můžete svetřík ozkoušet. Pokud přijdete, ukážu Vám i svoje svetříky, které už nějaký ten rok nosím a to opravdu intenzivně, abyste věděla, že vydrží. Prát se dají v ruce, v jemném prášku v chladnější vodě. Údržba je velmi snadná, jedna moje zákaznice tento materiál nazvala blbovzdorným :), dokonce prý svetry i žehlí a stále vypadají dobře.

Pashmina
2 příspěvky 09.11.11 15:37

Paní Anička - Velmi mě samozřejmě mrzí, že jste byla nespokojena. Ale vzhledem k tomu, že Váš přítel si pro malý hedvábný šáteček, který jste si objednávala, dorazil o více jak hodinu dříve než bylo domluveno, bohužel mého manžela, který pracuje do noci, neprobudil. Také bych nerada sahala do svědomí Vašeho přítele, ale když se pánové telefonicky spojili, Váš přítel říkal, že už je dávno pryč a vracet se nebude (což chápu). Mého manžela znám více jak 20 let a nemám jediný důvod mu nevěřit, nikdy ještě žádného zákazníka neodbyl! Adresa na titulní stránce je výrazně označena jako korespondenční. Adresa pro vyzvedávání a popis cesty k nám je uveden ve FAQ. Na dotázání vždy ráda upřesním. Na závěr bych pouze ráda upozornila, že v ČR jsou v současnosti pouze dva obchody s PRAVÝM kašmírem a jeden obchod z Německa. Ostatní pašmíny za nízké ceny opravdu nejsou pravý kašmír.

GreatSusan  09.11.11 17:30

pashmina.cz mi nejde otevrit, ale diky tomu jsem nasla www.pashmina.de , dodavaji i do Cech a maji vyborny rating (sama jsem tam ale nic neobjednala)

anicka  09.11.11 18:08
@Pashmina - uz by som to tu nerada rozmazavala, len chcem podotknut, ze priatel prisiel v dohodnuty cas, telefonovat som sa Vasmu manzelovi snazila ja, a ze si nie som ista, ci sa nakoniec oni dvaja kontaktovali, pretoze sa priatelovi v medzicase vybil telefon (a cakal tam este pol hodinu po odjazde Vasho manzela, ktory sa niekam ponahlal a nemal cas zastavit sa na druhej adrese). Tiez ma to mrzi, obcas sa taketo veci proste stavaju. Planujeme teraz v Vas objednat sal, tak to snad dopadne lepsie :-)

bertulka  23.11.12 17:59
Overeny obchod

Dnes jsem v Brne v obchode s destniky, klobouky a salami videla krasne pasminy, dle prodavacky 100% hedvabi, cena 2900 Kc. Na omak byly velmi prijemne, test ohnem jsem samozrejme v obchode nedelala. A nyni me dotazy. Da se spolehnout, ze za tu cenu bude pashmina opravdu hedvabna? Cekala jsem, ze bude treba v krabicce a asi bych ji dostala jen do sacku. Mate nekdo overeny nejaky internetovy obchod s pashminami za dobre ceny?

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit