Pašmína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Efka
4 příspěvky 26.11.11 22:06

Moc se mi líbí kašmírové šály - pašmíny, obzvlášť ty velké, přehozené přes ramena, do kterých se člověk může zabalit. Protože jsem zmrzlík a pravé pašmíny prý krásně hřejí, uvažuji, že si jednu koupím k Ježíšku:-) Nejsem si ale jistá, zda se nehodí spíš na starší dámy (mně je 26). Máte nějaký tip, kde kvalitní (pravé) pašmíny v Praze koupit?

Reakce:

27.11.11 13:41
Na starší dámy? Nedám na „pašmínu“ dopustit a jsem o dva tři roky mladší než Ty. Nemám tedy kašmírovou, ale vlněnou, s nákupem bohužel neporadím.
Nicméně: dá se to použít jako šála, šátek, ručník, obvaz, deka, prapor, hřeje, zakrývá, před větrem chrání a sluší. Rozhodně jdi do toho.

GreatSusan  27.11.11 17:10

Pasmina se hodi pro vsechny vekove kategorie, presne jak pise Aranel - necha se vyuzit na x zpusobu. Rozhodne je to jeden z mych nejvyuzivanejsich kusu obleceni…

Mlsna kobyla
5 příspěvků 27.11.11 19:00

mypashmina.co.uk mám odzkoušeno mnohokrát; ceny šál dobré (svetry se mi vesměs nelíbí designem, tak ani nevím, kolik stojí), poštovné zdarma, tady za pár dní.

Frankie
213 příspěvků 28.11.11 14:17

,.

Příspěvek upraven 12.11.12 v 13:49

MP Efka
4 příspěvky 29.11.11 16:52

Děkuji za tipy, už mám objednáno :-)

katango
1356 příspěvků 01.12.11 10:46

Frankie: na ten shop nedám dopustit. Maj taky pěkný hedvábný věci - šály, šátky.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit