Pekelné bydlení Ivany Trump

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kuzalka  31.01.13 20:45
Pekelné bydlení Ivany Trump

Jak se vám líbí Trump styl?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 31.01.13 20:59

Ach, ne! Ta přemíra leopardů mě bude strašit ve snech.

MarlaSinger
98 příspěvků 31.01.13 21:04

Nevěděla jsem, že paní Trumpová je ztracené dvojče Nory Mojsejové..

Mylady2
12409 příspěvků 31.01.13 21:07

Ivanka je trubka… Ale jinak já miluju okázalý styl bydlení… Je to hezké! vysoké stropy, velmi prostorné místnosti a přírodní materiály… ( tzn źádny laminát, umakart, silonový koberec a obklady z výprodeje RAKA:-D)

Lanevra
371 příspěvků 31.01.13 21:07

Postel beru hned, krby si beru rovnou dva, lehátko taky, jen ty leopardi jsou moc už i na mě.

Mylady2
12409 příspěvků 31.01.13 21:08

Tím chci říct že bych její bejvák brala hned! A co by se nelíbilo by šlo do koša:-D
Ovšem prostor… Ten by se hodil!

Dahllie
2222 příspěvků 31.01.13 21:13

Trump, Mojsejová, Štiková… prostě takový ten světský zbohatlický styl. To je jak krásy podnikatelského baroka z 90. let. Všichni musí vidět že „já na to mám“.

ještěřička
2366 příspěvků 27 inzerátů 31.01.13 21:29

Kýč jak bič!

noemi
1547 příspěvků 31.01.13 22:04

Možná by mě lákalo vyzkoušet jak se spí v té posteli, ale bydlet bych tam nechtěla ani za nic. Je to v tom stylu, kdy má někdo bez špetky vkusu potřebu dávat najevo, že na to má.

bára.brněnská
563 příspěvků 31.01.13 22:06

Okázalý pozlacený kýč a jeho obliba je v podstatě sociologický fenomén. Dost typický pro skupiny s původně nízkým socioekonomickým statutem - vyjadřuje většinou nějaký úspěch nebo alespoň aspiraci. Proto jsou jím tak zasaženy dobře provdané ženy z bývalého východního bloku, černošští rapeři nebo i integrovaní středoevropští Romové… if anyone cares ;)

Mylady2
12409 příspěvků 31.01.13 22:28

@bára.brněnská ano ano… Lepší si vybavit bejvák od Poltrona Frau:-) do koupelen nacpat onyx a tvářit se že to stálo jak ikea:-) a je po socioekonomickém problému a všeci jsou spokojeni:-))

TulaJ
254 příspěvků 31.01.13 22:56

Ono aj vystavovat bohatstvo na obdiv, ak niekto pocituje tu potrebu, sa da rozne. Za rovnake peniaze by som vedela kupit spickovy dizajn, pripadne vkusne cenne starozitnosti. Predsa nikto od mlionarov necaka, ze sa budu zariadovat v Ikei. Trebars si zaplatit najlepsieho architekta, dat si postavit dom, ktory sa dostane do ucebnic architektury - ako napr. Vila Tugenhadt. Ale na to treba urcitu inteligenciu, vzdelanie a vkus.

Mylady2
12409 příspěvků 31.01.13 22:58

@TulaJ no vždyť;-) jsou mega drahé věci co ten míň bohatý (ať sme korektní) vubec ale vubec nepozná:-)

Aroosak
618 příspěvků 31.01.13 23:11

V bytě u Ivany Trump bych bydlet nemohla, ale jako hotelový pokoj na pár dnů… proč ne?
A co takhle pařížský byt Diane Von Furstenberg? Ten se mi líbí moc! Ta knihovna, například, je úžasná.

Kuzalka  31.01.13 23:14

Moc hezký, takový styl se mi líbí, tím myslím ten byt :-)

666mahu
1490 příspěvků 31.01.13 23:20

@Mylady2, na drahých věcech se to pozná vždy, nepozná to jen blbec (myslím, že to dobře víte). ;-)

Záleží, jak vypadá exteriér toho domu. Není to úplně můj styl, ale poslední postel s nebesy je do velké vily nebo zámku v pohodě, a nevadilo by mi v ní ani spát. :-)

Lanevra
371 příspěvků 31.01.13 23:26

@Aroosak: Úžasná? Vážně? Koukám na ni už jakou dobu a úžasná mi nepřijde, vlastně jsem spíš začala koketovat s myšlenkou, že není dřevěná, ale z nějakého lepeného humusu podobného dřevotřísce.

bára.brněnská
563 příspěvků 31.01.13 23:44

Mně se ten Dianin byt celkem líbí, jsem pozitivně vysazená na interiéry laděné do béžova. Je ale fakt, že z těch fotek na mě dýchnul duch IKEA katalogů… a ani to nemyslím zle.

GalianosjednimL  01.02.13 01:02

Chyběl by mi u obou kyslík, i když u DVF méně. Pořád je to pro mne málo vzdušné, asi jsem fakt odsouzený k funkcionalismu. Naštěstí se kvůli tomu nemusím zas až tak moc trápit…

indyka
625 příspěvků 01.02.13 01:17

Mně osobně se to nelíbí. Ale pokud se to někomu líbí, tak ať si to klidně dá a nemám potřebu mu na to plivat :-D Princeznou už se asi nestane, tak si to holt zařídila jak na zámku.

Guinea Pig
1190 příspěvků 01.02.13 11:18

Všimla jsem si hlavně toho vyděšeného výrazu pejska na druhé fotce a naprosto ho chápu.

LorelaiH.
2998 příspěvků 01.02.13 11:26

Pokud by to bylo zařízení na nějakém barokním zámečku, asi proč ne, ale kde by se ve Státech vzal barokní zámek, že?! :O

Lola  01.02.13 11:43

Jako vyznavačku minimalistického vzdušného designu by mě odtud zakrátko vyvedli ve svěrací kazajce. Jinak mi tento styl velmi připomněl rezidenci Dolce + Gabbana, byla z toho reportáž v Proč ne? asi předloni. Ti to mají ještě daleko cáklejší, Ivana je proti tomu úplnej Alolf Loos.

Sibyla
2639 příspěvků 01.02.13 11:55

@Lola Aha, tak jsem nějakou jejich vilu našla:
http://www.posh24.com/…_and_gabbana
Nevím, je-li to ta samá, ale tak špatné to není, ten pestrý pokoj je ulítlý, ale osobitě ulítlý. To Ivana to má jak z katalogu zlatokopek: artikl 18: jak si zařídit ložnici po rozvodu s milionářem.

Matka Vlčice  01.02.13 12:01

@bára.brněnská Souhlasím, mě zase oslovují interiéry, které občas (když se to povede) můžete zahlédnout v Extreme Makeover Home Edition - a myslím tím výhradně kuchyně, haly, obývací pokoje, koupelny a ložnice rodičů, zcela mimo mé chápání je jejich pojetí dětských pokujů:-) Je to taková směs tradicionalismu a koloniálního stylu, spousta dřevěných obkladů, jednoduchých linií, tmavého dřeva. Byt DvF se mi nelíbí, říkám to zcela upřímně.

Příspěvek upraven 01.02.13 v 13:54

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit