Pekelná trička

Fotoalbum tématu (30) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GalianosjednimL  02.06.13 12:42
PEKELNÉ TRIČKO

Máte doma nějaké tričko, které by tu skončilo v kotli, ale Vy ho stejně nosíte, přiznejte se…:).U mne je to dle hesla: Odříkaného největší krajíc. Tudíž všechny zdobí má „oblíbená“ anglina, ale rozhodně jsem jejich nošením nasbíral spoustu podnětů z okolí :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

moet.de.foret  02.06.13 13:06

Samozřejmě. Na spaní mám růžové tričko s nápisem: I love my bed, a černé s leopardím nápisem Feeling wild :D

Letadýlko
102 příspěvků 02.06.13 13:16

Minimálně jedno, takové to s nápisem Absolvent 20XX - ještě ze základky:-). Je už dokonale oprýskané, vybledlé a vůbec, ale stejně bych ho nemohla vyhodit :-). Kór když už jsem do něj konečně dorostla (v šestnácti na mě hrozně viselo).

Kristinule
179 příspěvků 02.06.13 13:44

Na základce jsem často a s radostí pohoršovala učitele tímhle tričkem http://www.geekshirts.cz/…fuck-school/ :D Od té doby co mě škola baví slouží už jenom na spaní.. :) Jinak mám rozsáhlou sbírku vlastnoručně vysavovaných triček s depresivníma, podivnejma a pro okolí nepochopitelnejma nápisama.. myslím že by taky shořela v ohni pekelném.. :)

Dahllie
2222 příspěvků 02.06.13 13:50

Ano, na exkurzi v pivovaru jsem neodolala tričku s nápisem „řízni si kněžnu“. Nicméně na mém výrazném dekoltu to vypadá dosti vulgárně :-D

GalianosjednimL  02.06.13 14:01

@Kristinule Tak sem s nimi!!! :):)
@moet.de.foret @Dahllie Inspirativní :)

HertaDeOran
866 příspěvků 02.06.13 14:01

Mám černé tričko s nápisem FBI - Female Body Inspector
Původně mi bylo darováno jako vtipná náhrada noční košilky, nicméně už ho mám snad rok a ještě jsem ho nevytáhla. Ještě nerozbalené, nepoužité, bavlna, velikost S.
Ráda věnuji nějakému skutečnému inspektorovi :)

GalianosjednimL  02.06.13 14:01

@HertaDeOran Tož Herto, více odvahy! :)

HertaDeOran
866 příspěvků 02.06.13 14:03

@GalianosjednimL
Tož já mám trochu strach, abych falešně nelákala menšinově sexuálně orientované dámy.

anjeliik
24 příspěvků 02.06.13 14:05

Já mám supr s růžovým strážcem vesmíru, už několik let čeká na správnou příležitost :)

GalianosjednimL  02.06.13 14:06

@HertaDeOran Tak v provedení noční košile toto faux pas nehrozí, ne? :)

HertaDeOran
866 příspěvků 02.06.13 14:15

@GalianosjednimL
To máte pravdu, ale spinkat se mi v tom nechce a na veřejnost bych v tom taky nevylezla. Se svými padesáti kily v pánském tričku - to by byl opravdu pohled pro lovce inspirace.

Kristinule
179 příspěvků 02.06.13 14:16

@GalianosjednimL Až budu schopná a ochotná přestat nadávat na počasí a opustit postel tak možná nějaké vyfotim a šoupnu sem.. :)

GalianosjednimL  02.06.13 14:28

@Kristinule Se tím nesmíte nechat šrotovat. Jsem taky v posteli, taky tu prší strašně a fotím trika:)

GalianosjednimL  02.06.13 14:29

@HertaDeOran …tak by to byla tunika…no…:)

antees
731 příspěvků 02.06.13 14:31

Já vlastním tohle - v růžovém… a taky jedno s nápisem „All men are dangerous.“ :D

DonChichot  02.06.13 14:33

Mám (a bohužel nosím) triko po svém synovi (vyrostl z něho ve věku 10 let), na němž je Golem a nápis Prague. Nemůžu se od něho odpoutat, i když jeho barva zcela vybledla (bylo původně černé) a samovolně se rozpadá.

Karoleenah
2322 příspěvků 02.06.13 14:41

Já mám docela solidní sbírku triček s různými více či méně pekelnými potisky, ale ve většině z nich jen spím nebo si je beru na vodu, pod stan a tak. Některé bych i nosila, ale když mně se k ničemu nehodí ten klasický téčkový střih.
Namátkou tričko s Lumpym z Happy Tree Friends, reklamní tričko piva Guiness, tričko s opilýma mimozemšťanama, jedno tričko absolventské ze ZŠ, dvě trička ze sboru, brnofilské tričko z Converse Block Party , tričko s Večerníčkem, pak s hláškou uklízí jen ten, kdo je líný hledat nebo tak nějak. Asi nejpraštěnější jsou dvě z youngprimitive, jedno s koťátkem a nápisem Every time you masturbate, God kills a kitten! a pak jedno od kterého jsem nenašla obrázek, ale má potisk v pičutníkovém (argyle) vzoru s tím, že v každém kosočtverci je doprostřed domalovaná ta svislá čárka… jestli mě chápete…

GalianosjednimL  02.06.13 14:45

@Karoleenah vyjádřila jste se přesně geometricky, takže mám úplnou představu :).To brnofilní triko je fajn.

v2e2rka
477 příspěvků 02.06.13 14:52

po bráchovi jsem podědila dvě trička, které spolu s manželovýma trenýrkama (koupené malé, jím nenošené=) nosím na spaní
takže hrdě hlásím PUNK´S NOT DEAD a VIVAT ANARCHY =)

indyka
625 příspěvků 02.06.13 14:53

Vzpomínkové tričko z celostátního kola skautských závodů z roku 2002. Má skautské motivy a je tak velké, že i dnes bych se do něj vešla dvakrát - a to jsem ho obdržela v necelých deseti letech, kdy jsem ho velikostně mohla mít místo spacáku.

A jako malá jsem měla tričko s fotkou členů skupiny Lunetic, jak já z něj byla nadšená! :-D

llolla
2102 příspěvků 02.06.13 15:01

@indyka
Ja mam do dneska tricko s kelly family=]

Ems
1482 příspěvků 02.06.13 15:44

Jéé já mám tři školní, ty jsou děsivé - jedno jedovatě zelené, další je vínové a poslední hnusně béžovo-khaki - na zádech má staré školní logo a vepředu jsou rúzní panáčci co provozují různé sporty…

vovce
48 příspěvků 02.06.13 15:51

Trika, která každý rok kupujeme na akci keep respekt (nosím je pak většinou na doma nebo na motorku) a pak jedno s ovcí od tchýně (na spaní) :D

Acrobaleno
948 příspěvků 02.06.13 16:08

Ha, ja som mala čierne tričko s Leonadrom DiCapriom z Titanicu, čierne tričko Britney Spears z obdobia jej najväčších hitov a červenú mikinu Spice Girls. K nim som mala zo 10 čiernych The Simpsons tričiek. No musím podotknúť, že som chodila na základnú, bola šikanovaná kvôli Leovi a moja teta robila na tržnici, takže som mala stáli prísun „zboží“.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit