Peklo barevných punčoch

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gudrun  03.03.13 13:49
Peklo barevnych puncoch

Mile damy. Je neprehlednutelnym faktem, obliba ceskych zen v barevnych puncochacich. Z velke casti neslusi a strhavaji celkovy model o tridu niz. Pokud je vam vic jak 15 let s puncoskama opatrne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

planajana
66 příspěvků 03.03.13 14:08

Hm… mohla by ste uviesť konkrétny príklad, takto to vyznieva veľmi všeobecne…ja myslím, že farebné punčocháče môžu aj zdvihnúť model o triedu výš, nie?

gudrun  03.03.13 14:30

Pouzila foto z galerie.

Aroosak
618 příspěvků 03.03.13 14:34

@gudrun Souhlasím s Vámi. Mnohokrát jsem na ulici viděla paní středního věku, elegantně oblečenou, která měla barevné punčocháče. Bylo to jako pěst na oko a k elegantnímu oblečení se to vůbec nehodí.
Něco jiného je alternativní sedmnáctileté děvče, nebo třeba studentka vysoké školy, umělkyně, které budou na sobě mít něco kreativního. Tam se i ty barevné punčocháče můžou hodit, ale k pouzdrové sukni a šňůře perel fakt ne.

Aroosak
618 příspěvků 03.03.13 14:37

Mimochodem, je tohle nějaký evropský trend anebo je to populární víceméně u nás?

Já osobně teda zastávám heslo, že v jednoduchosti je krása, takže obecně neholduji přemíře barev, vzorů a podobně.

planajana
66 příspěvků 03.03.13 14:43

@Aroosak… preto som chcela vidieť konkrétny príklad, neviem či je to o veku, ale o kombinácii a štýle určite

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.03.13 14:45

@planajana
super! to je nějaká blogerka? nebo jen náhodná fotka?

planajana
66 příspěvků 03.03.13 14:48

@Jiná Realita…našla som cez google, vyzerá, že bude niečo ako blogerka)

gudrun  03.03.13 15:06

Je to trend cesky. Mate pravdu v jednoduchosti je krasa. Stejne muze byt krasne i barevne, vzorovane obleceni i ty puncochy… ALE velke ALE je tezke barvy kombinovat a malokdo v mode umi chodit tak, aby to ve vysledku bylo skutecne krasne a esteticke. Vim ze MP neni zadny fashionblog a ctenarky jsou vetsinou zeny ktere se v mode teprv uci chodit. A to opravdu od zakladu. Proto neexperimentujte se zelenejma, ruzovejma, modrejma puncochama!!! Vzdyt uz jen pri tom vysloveni to zni hrozne.

Lacrimosa
159 příspěvků 03.03.13 15:09

Naštěstí je to subjektivní.

Lisa. Ginmi
140 příspěvků 03.03.13 15:09

Já tedy nevím, určitě existují kombinace, do kterých se to nehodí, ale většině dívek a žen, které v takových punčochách potkávám, to vyloženě sluší. Ano, je trochu nevýhoda, že to může rozšiřovat nohy a taky se to zrovna moc nehodí k formálním příležitostem, ale pro denní nošení například do školy, nebo i do práce, pokud není daný dress code, je to myslím opravdu dobrý způsob, jak outfit doladit. Podle mě je věková hranice nošení barevných punčoch podstatně výš, než u 15 let, spíše tak u 30, a i pak je to velmi individuální záležitost.
Taky bych ráda podpořila tolik odsuzované bílé punčochy, znám ženy, které je opravdu umí nosit a ne, profesionální blogerky to nejsou.

Aroosak
618 příspěvků 03.03.13 15:19

@Lisa. Ginmi Myslím, že to jen o věku není. Spíš o stylu, módním i životním. Jak už psala @gudrun, je hrozně těžké to všechno sladit tak, aby oblečení působilo harmonicky jako jeden celek (viz vložený obrázek od @planajana) a nebylo všedním (až nudným) outfitem „doladěným“ barevnými punčocháči.

Chápu, že pro mnohé mohou být černé šaty nudné (já ten názor nezastávám), ale určitě se z nich nestane hit sezóny, když si k nim obleču zelené punčocháče a k tomu stejně barevnou kabelku. To raději zůstat u malých černých, které jsou dobře střižené, na postavě sluší, jsou od pohledu kvalitní a „doladit“ je několika málo šperky. Jednoduchá elegance zapůsobí (a sluší) víc než divoké kombinace - alespoň u větší části populace.

planajana
66 příspěvků 03.03.13 15:20

nechcem sa zastávať nepodarených kombinácií, ale táto bola v poriadku:)

stric
762 příspěvků 03.03.13 15:56
@gudrun píše:
Pouzila foto z galerie.

Tohle je opravdu případ, kdy to punčochy zabily, navíc jsou to strašné barvy samy o sobě.
já teda rozhodně nechápu výkřiky, co se tady ozývají cca od poloviny října, a sice průhledné silonky NE, vypadá to, že má holé nohy a je jí zima.
Ale opravdu je to individuální a ledaskde ty punčochy opravdu barevně sedí a sluší a model je díky tomu zajímavější, viz ta červená a rezavomodrá slečna. Ono to bude jako se vším. Žádná univerzální pravda prostě neexistuje

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.03.13 16:00

Opravdu objevné téma, ze kterého vyplynulo, že když se něco umí, vypadá to dobře, a když ne, vypadá to špatně…

uu  03.03.13 18:50

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:30

defilenaiguille
2677 příspěvků 03.03.13 18:58
@gudrun píše:
Je to trend cesky…

Ve Francii se barevné punčochy prodávají i nosí. Nezdá se mi, že by to byl jen český trend.

Bagheera
344 příspěvků 03.03.13 20:04

Barevné i vzorované. Já je miluju! Mám jedny skotsky kostkaté, a nosím k nim černou mini a bílou košili. Líbí se mi to jako vtip, že normálně je kostkatá sukně. Ještě bych potřebovala stejně kostkatou kravatu nebo šátek na krk :-))

Dahllie
2222 příspěvků 03.03.13 21:01

Není to český trend. Teď jsem v UK a jsou také časté.

Barbuchaa
211 příspěvků 03.03.13 21:41

A já zase nemám ráda klasické tělové, nosím je proto víceméně jenom na společenské události, kam se mi jiné moc nehodí. Navíc, hlavně na zimu (aspoň pro mě) platí, že čím teplejší, tím lepší. A co tedy zbývá, černé? Díky, nechci.

Barevné a vzorované punčocháče jsou báječné, začala jsem je nosit asi před 7mi lety, tehdy byly drahé a pouze z galanterie, nikdo v mém okolí podobné neměl. A nedám na ně doteď dopustit. Sukně (šaty, kraťasy…) tak dostanou se změnou punčocháčů pokaždé jiný náboj. Těch možností!

(Mimochodem, taky nosím podkolenky, nadkolenky a krajkované ponožky. I barevné, ovšem. Vnímání „pekelnosti“ u těchto záležitostí totiž balancuje na hranici těžké subjektivity. A zrovna mně se to líbí :) )

Dahllie
2222 příspěvků 03.03.13 21:49

PS: Ještě jsem si v UK všimla, že ženy docela často nosí síťované punčochy a to i ženy dost po padesátce. A světe div se, nevypadají jak česká „turistka“ u E55.

Kokoska1  03.03.13 22:19

Určitě to není jen český trend. V Japonsku je obchod s punčochovým zbožím menší či větší na každém rohu a prodávají tam vzory, barvy a kombinace, nad kterýma přechází zrak.

Kokoska1  03.03.13 22:20

OT - z postoje špičkama k sobě začínám mít tik :)

Merida
54 příspěvků 04.03.13 00:22
barevné punčochy vpřed :D

Když mám náladu být hravá, vyrazím v barevných punčochách a je mi jedno, jestli se to někomu nelíbí. Styly střídám, moc nemixuju. Možná patřím k stádu, inspirativní na tom není nic, ale chápu zálibu českých žen v barevných punčochách a chuť si vzít něco „jiného…“ A že v tom nemám dokonalé nohy? No, je toho spoustu, co nemám dokonalé, ale vyloženě ošklivé to také není, takže do burky se kvůli tomu halit nebudu a určitě tím na sebe negativně pozornost neupoutám. Chci říct, podprsenka mi netrčí, obezitou netrpím, kalhoty/sukně mi drží kde mají, špinavé boty nemám, v ruce netřímám uválenou igelitku a nevykračuju si v hnusosandálích, takže běžné obyvatelstvo vážně nemám čím pohoršit, když si vezmu veselé barevné punčochy a uzpůsobím tomu outfit.
Jistě, s barevnýma punčochama a eleganntím stylem opatrně, o tom není pochyb, ale na ulicích vidím barevné punčochy a „pokusy o inovativní využití barevňáků v akci“ pořád raději než nasrávačky nebo vyumělkované modráky s pasem u kolen, meganápisy na zadku apod.

planajana
66 příspěvků 04.03.13 09:06
@Kokoska1 píše:
OT - z postoje špičkama k sobě začínám mít tik :)

aj ja :-/

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit