Peklo na hlavě...

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tajemna-zrzka
14 příspěvků 10.06.12 22:20
peklo na hlavě...

zajímalo by mě, co je na hlavě peklo a co už ne…(jasně, voživený helmy JSOU peklo :) )
dostal se ke mě názor, že jediný přijatelný vlasy jsou buď rovný jako hřebíky anebo krásné princeznovské prstýnky, ostatní je nenositelný peklo
(můj názor to není, ale tak budiž), jenom mě zajímá, jaký je názor ostatních

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

pampelína
60 příspěvků 10.06.12 22:26

To je přece úplná blbost ne? Já si myslím, že (kromě toho, co jsi už zmínila) peklo na hlavě jsou neupravené umaštěné vlasy. A to jak na ženách, tak na mužích. A možná ještě horší jsou umaštěné vlasy na někom, na kom je vidět jak strašně je sám o sobě přesvědčen, jak „trendy“ a „cool“ vypadá :D

uu  10.06.12 22:30

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:07

LadyPapajka  11.06.12 06:58

Já třeba mám krátké vlasy s melírama (ne červenýma) ale pekelná si teda nepřijdu. Není to tolik o tom, co ma clovek na hlave, ale jak to umí nosit, upravit si to a starat se o to.

Lola  11.06.12 08:09

Pro mě je asi největším peklem účes jako skunk: nahoře odbarvený ježek, dole černá deka dle Jágra. Někdy bych si docela ráda promluvila s vynálezcem tohoto úkazu a pochopila jeho duševní pochody.

Sekhmet
1918 příspěvků 11.06.12 08:56

S tou upraveností: Mám hodně dlouhé vlasy, dost často nosím zapletený cop. Bohužel moje vlasy, kromě toho, že jsou dlouhé, jsou taky mrchy klouzavý a z toho copu mi neustále vylézají, ať ho utáhnu jak chci. Ve výsledku cop imrvére přečesávám a stejně mi z něj pořád někde něco leze. Jsem pekelná, nebo ne?
Copu se vzdávat nechci, moje vlasy jsou absolutně, totálně a beznadějně rovné, ale když je ráno zapletu a večer rozpustím, dodá to mým vlasům vizuální objem, který by jinak nikdy neměly (natáčky ani nic jiného nevydrží déle než patnáct minut, mám vlasy hodně těžké).

Lála_druhá
357 příspěvků 11.06.12 08:57

uu: A co byste poradila chlapovi, jemuž porostu kvapem ubývá, takže zůstávají čím dál menší ostrůvky vlevo a vpravo na temeni a pak něco vzadu směrem k týlu? Přehazovačku?? Sestřihnout to strojkem na minimum je (podle mě) nejlepší řešení. Jedno jestli doma nebo u kadeřníka. (Nejsem chlap, ale mám takového doma. Zpočátku jsem měla strach, že při své robustní postavě bude působit jako barový vyhazovač, ale nakonec se tento „sestřih“ ukázal jako jediné estetické řešení.)

blacken
2320 příspěvků 11.06.12 08:59

@Sekhmet : pokud nemáš od půlky roztřepené konečky a sem tam přírodní dred, tak za mě ne. Pořád lepší, než to utemovat vrsvou gelu do plastový konzistence…

yay
25 příspěvků 11.06.12 10:17

Pro mě jsou peklem kadeřnice, které neumí poradit. Každá se zeptá - jak to chcete? Řeší, jestli centimetr pod ušima nebo nad ušima. Ještě jsem nenašla takovou, která by mi řekla, co je pro mě vhodné a k mé spokojenosti ostříhala a učesala.

Skye.l
39 příspěvků 11.06.12 10:54

@aya: Taky jsem tento problém dlouho řešila a nakonec jsem začla dojíždět za kamarádem do Plzně. Když jsem přišla poprvé, tak jsem mu řekla, ať vymyslí něco, co mi bude slušet a půjde to ke mně. A od té doby ten sestřih udržujeme plus mínus stejný … ;-)

noemi
1547 příspěvků 11.06.12 11:38

Sekhmet, asi to bude znít trochu hrozně, ale co takhle zkusit gel z taftu, nevím, jak se přesně jmenuje, ale prodává se v černé hranaté krabičce a je opravdu hodně silný. Myslím, že by stačilo nanést si opravdu maličké množství na dlaně a pak na rozdělené jednotlivé prameny vlasů, myslím, že by pak neměly klouzat a pokud použijete opravdu přiměřené množství, nebude ani vidět, že na vlasech něco máte.

martekm
11 příspěvků 11.06.12 16:13
@Lola píše:
Pro mě je asi největším peklem účes jako skunk: nahoře odbarvený ježek, dole černá deka dle Jágra. Někdy bych si docela ráda promluvila s vynálezcem tohoto úkazu a pochopila jeho duševní pochody.

u nas tedka pobiha pani s lezatym skunkem, uz sem si ju chtela i vyfotit. na prave strane ma stribrneho jezka a na leve strane cerne mikado.......­.............­..

Coraline
1980 příspěvků 11.06.12 17:45
@Lola píše:

Přesně, a ani to nemusí být barevně odlišené. Bohužel znám a potkávám dost jinak krásných žen a dívek, které se tímto účesem vyloženě przní. Nechápu důvod.

seznam.mih  11.06.12 18:07

Peklo na hlavě? Jednoznačně mastné vlasy. Vážně mi není dobře, když stojí u mě paní, která si snad měsíc nemyla hlavu. Co se týče účesů, tak v poslední době mám averzi ma odrůstající černou, či peroxidovou hlavu. Určitě jsou ženský, kterým ty barvy budou slušet, ale myslím ty slečny, kterým ta barva vůbec nesedne - třeba zrzky. Pak účesy typu na jágra, jak už tu někdo popsal výš, že nahoře je to krátké a pak vzádu je to dlouhé. Nechápu, proč je to tak populární.

nedávno jsem v tramvaji slintala nad jednou holčinou, která měla krásné blonďaté kudrnaté vlasy v délce někam nad zadkem. Měla je v culíku, ale i přesto měla prostě nádhernou hřívu, která byla pomalu větší, než ona sama - ona byla taková drobounká štíhlá slečna.

babakoko
202 příspěvků 11.06.12 18:09

Myslím, že se to jmenuje mullet, česky deka a to je fakt děsohrůza. Ještě jedna příšernost jsou takový ty afro natáčkový účesy na dámách 60+.
Co se týče mulletů, tady je super přehlídka : http://www.jenpromuze.cz/…etu-ze-vsech

Lola  11.06.12 18:29
@yay píše:
Pro mě jsou peklem kadeřnice, které neumí poradit. Každá se zeptá - jak to chcete? Řeší, jestli centimetr pod ušima nebo nad ušima. Ještě jsem nenašla takovou, která by mi řekla, co je pro mě vhodné a k mé spokojenosti ostříhala a učesala.

Naprosto souhlasím. Já jsem za tímto účelem absolvovala sezení u vizážisty, který mi zároveň navrhnul i vhodné líčení a způsob oblékání, a jako bonus doporučil vhodnou kadeřnici, která bude schopná vyrobit to, co on vymyslel. Stálo to tehdy asi šest tisíc, ale byla jsem spokojená a jím navrženého stylu se držím dodnes, protože mi tehdy nenavrhl nic, co by bylo momentálně prudce moderní, ale nadčasový styl, který vyhovuje mně konkrétně a s drobnými obměnami a různými doplňky ho lze používat v podstatě nekonečně dlouho.

ooola
129 příspěvků 11.06.12 20:43

za mě taky jednoznačně mullet (díky za obohacení slovníku:-D)

Jiná Realita
13791 příspěvků 11.06.12 21:04

Pro mě jsou peklo rozpuštěné vlasy v podání českých žen.

Asi tak jednou za měsíc potkám ženu, která si to může dovolit, ale každý den potkám desítky těch, které rozhodně ne. umaštěné, nepročesané, pramínkovaté, roztřepené, řídké, špatně ostříhané…a přitom by to kolikrát mohly být tak krásné vlasy.

A i když to úplně není odpověď na otázku…tak jsou pro mě peklo „vlasově“ líné ženy. onehdy jedna spolubydlící prohlásila, že nosí pořád na hlavě ten šmodrcho-drdol (= vem gumku a nějak to splácni), protože nic jiného neumí :-/ ani COP (cop, ne culík, někdo to nerozlišuje)! help…

frenekka
73 příspěvků 11.06.12 21:10
Prodej copu

Asi to sem úplně nepatří, ale nevíte, kde nejlépe v Praze odprodat cop? 50 cm dlouhý a váží 79 gramů? Nebo máte někdo zkušenost s prodejem pravých vlasů na internetu?

Yoana
12 příspěvků 11.06.12 22:15

Neupravenost - mastné vlasy, roztřepené konečky, viditelné odrosty a přeceňování možností vlasového porostu - zejména řídké dlouhé vlasy, které pak vypadají spíš jako cáry. Momentálně splňuji hned ty roztřepené konečky, přerostlé vlasy a viditelné odrosty (ne moc, protože mám barvu téměř totožnou s mou barvou přirozenou) - u kadeřníka jsem nebyla už přes půl roku a bohužel ze zdravotních důvodů dobrý půlrok ještě nepůjdu. Tak jsem si pořídila vlasové tvořítko na drdoly a začala jsem si vlasy upravovat tímto způsobem - tím zamaskuji špatný střih i ostatní „hříšky“ :). A vypadá to velmi elegantně a upraveně :).

Ani  11.06.12 22:25

@Jiná Realita Existuje něco, aby vlasy nepramínkovaly?
Mám vlasy poměrně husté, ale zároveň extrémně jemné, hladké a úplně rovné. Takže vypadají řidší než jsou, plihnou hodinu po umytí, lámou se den po ostříhání (ok, to přeháním, víc si za to můžu tím, že si s nimi furt hraju) a pramínkují pět minut po rozčesání.
Ale stejně je mám ráda rozpuštěné, sluší mi to tak vzhledem k tvaru obličeje nejvíc.

drENT
593 příspěvků 11.06.12 22:49

@babakoko Též děkuji za obohacení slovníku, já to znala jako českou „deku“. Tento účes je obzvláště výživný, pokud se jeho nositel snaží délkou zadní zástěrky (nemůžu si pomoct, ale evokuje mi to zástěrky na kolo od auta :)) dohnat to, co mu chybí na temeni.
Když jsme u toho, další pekelnost je přehazovačka. Nejlépe umaštěná přehazovačka.
A vůbec, umaštěné vlasy. Největší expert byl můj děda - umyl si hlavu a pak se ihned nakydal jakýmsi vlasovým lojem. Cílem bylo dosažení ulíznutého účesu stylu 50. let.
Dále účes stylu hřib či „kastrol“ u dětí, zejména u holčiček. Trpěla jsem tím polovinu dětství, jelikož mí jinak poměrně osvícení rodiče věřili tomu, že když mě budou stříhat na krátko, zhoustnou mi vlasy.
Jinak cca před 15 lety byl u kluků v módě pro mě naprosto nepochopitelný střih na velmi krátkého ježka plus delší ofina - určitě víte, co myslím (jediná použitelná fotka této kreace, kterou jsem našla, je z rodinného alba mého muže - a i on se na to období snaží zapomenout…).

Na závěr - esence vlasového pekla, jako protipól voživených květáků, jsou dle mého názoru dlouhé rozpuštěné (nejlépe řádně oškubané) vlasy na ženě 40+. Moje tchýně mnoho let běhala s prošedivělým, neuvěřitelně otrhaným vrabčím hnízdem do půl zad, vrchol jejího stylingu bylo vzít dvě pinetky a sepnout vlasy kolem obličeje vzadu na temeni. Lesní panna divožena hadra. Před naší svatbou se nechala zmanipulovat a šla poprvé (!!) v životě ke kadeřníkovi (samozřejmě po uražené epizodě „tak hrozně snad ještě nevypadám!“). Teď sice má hezkou barvu, její vlasy konečně nepřipomínají chemlon, ale pořád je nosí rozpuštěné. Vážně nemám sílu na to jí jakkoliv naznačovat, že se to od jistého věku a zvlášť pro ženu jejího postavení prostě nehodí.

noemi
1547 příspěvků 12.06.12 06:56

Peklo na hlavě pro mně jsou mastné neumyté vlasy, lupy ve vlasech, tyhle věci jsou opravdu nechutné. Samozřejmě by se dala najít spousta dalších věcí, jako třeba paní, která je schopna vyjít na ulici, i když má odrůst do půl hlavy, nejlépe úplně šedivý nebo alespoň v úplně jiné barvě než zbytek hlavy, aby to bylo dostatečně kontrastní. Peklo je taky padesátiletá žena, která je schopna ve svém věku nosit na hlavě copánky jako rozverná školačka, klidně i pletené…

seznam.mih  12.06.12 07:16

A když si dotyčná chce nechat odrůst tu barvu co má na hlavě to má za ten rok, nebo dva roky chodit kanálama, nebo nosit pouze klobouk/šátek/pa­ruku?

noemi
1547 příspěvků 12.06.12 07:23

Myslím, že vždy je tady možnost nechat si vlasy obarvit na požadovaný odstín.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit