Peklo s plesovými šaty

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PaolkaH
83 příspěvků 27.08.13 01:11
Peklo s plesovými šaty

Dobrý den.
Potřebovala bych poradit. Strašně se mi líbí plesové šaty antického střihu apod, jenomže mám do těchto šatů špatnou postavu velikost sice 38, avšak poměrně velká prsa. Takže bych ráda našla šaty, které jsou podobného stylu, ale nebudu v nich vypadat jako bublina, mně se zatím nepoštěstilo a ani nevím, kde takové hledat. Nemáte někdo nějaký nápad?

Reakce:

Lála13
31 příspěvků 27.08.13 10:52
peklo s plesovými šaty

Já bych volila horní díl šatů se širokými ramínky, abyste pod ně pohodlně oblékla kvalitní podprsenku. Výstřih do V by Vám také mohl lichotit. Hlavně, myslete na to, že je to Vaše přednost, i když máte momentálně jiný pocit…

v2e2rka
477 příspěvků 27.08.13 15:36

Antického střihu bych se rozhodně nebála, sama mám problém koupit „šaty s prsama“, svatební jsem si nakonec nechala ušít, hlavně si dejte pozor, aby šaty nebyly nařasené pod prsy, ale spíše jemně projmuté (hlavně pokud máte štíhlý pas). Já jsem je z důvodu těhotenství měla se sklady na břiše.

ajujuška
422 příspěvků 27.08.13 17:09

Myslím si, že do takýchto vojdú aj väčšie prsia, no záhada je v tom, že antické šaty sedia LEN VYSOKYM SLECNAM, poprípade k nim RIADNE vysoké PODPATKY!!!

815
739 příspěvků 27.08.13 18:09

@Lála13
S tímto střihem satu mám same špatne zkusenosti, vždycky mi z nich kouká ve vystrihu podprsenka a to mi přijde daleko horší, než když kouká nějaké to raminko. Pokud není to prekládané V upravené na míru a podprsenka vsita, prakticky se to nedá ohlidat. Důrazně nedoporucuju…

@ajujuška
Ty jsou nádherné, kde se dají pořídit?

ajujuška
422 příspěvků 27.08.13 21:47

@815 http://www. spolecenskesaty. com/Svatebni-saty---vsechny-velikosti. html? vyhledavani=&vsu­de=&list=&xmlid=496­075

MP hanna
121 příspěvků 28.08.13 11:33

Pokud netrváte vysloveně na přestřižení šatů pod prsy - co něco takového?

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit