Peklo "stylistů"

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andano
575 příspěvků 31.01.13 13:41
Peklo "stylistů"

Před chvilkou jsem narazila na tento článek
http://www.prozeny.cz/…ovat-na-modu

Do čeho to tu chudinku navlékali?
Nebo je to nějaký pokus, kolik jsou na netu schopné absorbovat čtenářky magazínů pro ženy?
Jo, beru, že jde o reklamu firem, které tam mají své výrobky s cenovkou… ale to by se tam opravdu nenašlo něco, co by jí neublížilo?
A proč jí aspoň nenašly její velikost?
Máte nějaké horší příklady?
Sem s nimi, ať se uklidním.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

queenmargot
1106 příspěvků 31.01.13 13:49

Právě, nic proti baculkám, sama jsem jednou bývala, než jsem se rozhodla s tím něco dělat, hlavně kvůli zdraví a možnosti se lépe oblékat. Co si budeme nalhávat, některé obchody kolekce pro baculky vůbec nemají (končí na velikosti 42) a některé, které je mají mají děsivý výběr.
Nejhorší je baculku navléci do něčeho, co zdůrazní všechny ty faldy a nehezké tvary - slimky, úplé šaty, legíny. No brrrr. Sama jsem teď na velikosti 40-42 a tohle bych na sebe nenavlékla. Mám soudnost.
Nedávno jsem v Orsay zahlédla pěkné šaty, jejich velikosti však končí na 42. Bohužel k mé smůle jsem šaty ve 40 měla přes prsa a boky děsně upnuté, že by to vypadalo hrozně, 42 vůbec nebyla (oběhla jsem všechny pobočky v Brně - sportem ke zdraví). Mají smůlu, dám vydělat své švadleně a ještě budu mít originál.

Příspěvek upraven 31.01.13 v 13:52

kacenka.smile
427 příspěvků 31.01.13 13:49

Spousta pekelného materiálu se najde v tomto pořadu http://www.ceskatelevize.cz/…us-mit-vkus/

staramama
150 příspěvků 31.01.13 14:09

Dávám výpověď. Odteď jsem stylistka.

Lanevra
371 příspěvků 31.01.13 14:10

Tak třeba ta první sukně, to se mi líbí, ale přejel mi mráz po zádech u těch černých (tmavě modrých?) lesklých punčoch a u těch rourovitých světlých kalhot. V obojím na mě budí nohy dojem špekáčku narvaného v umělohmotném o­balu.

Jetthro
1129 příspěvků 31.01.13 14:18

Mne se libi ten nahrdelnik co ma pani na prvnich dvou fotkach :) a tak celkove ty modely samotne mi prijdou celkem fajn, rozhodne nepekelne, to ze pani moc nelichoti je uz vec druha..jo a cenim praci fotografa u 1., 2. a 8. fotky :) (kdyz si rozkliknete galerii, ne ve clanku)

Sekhmet
1918 příspěvků 31.01.13 14:23

První model se mi líbí. Jo, paní přiznala zadek a boky. No a? Paní je prostě velká, štíhlou vílu z ní neudělá žádné oblečení. V tom prvním modelu vidím elegantní dámu, která má prsa, boky i pas. Velikost se mi zdá, že sedí. Ostatní modely jsou bohužel krok vedle.

antees
731 příspěvků 31.01.13 14:32

Mně je té paní hlavně líto v těch červených střevících, jelikož je jasné, že se na nich dlouho neudrží. „Boubelky“ na vysokých podpatcích jsem viděla snad jen ve filmu.

antees
731 příspěvků 31.01.13 14:36

@kacenka.smile nejde to pořehrát?

kacenka.smile
427 příspěvků 31.01.13 14:42

@antees Omlouvám se, přehrát to jde tady http://www.ceskatelevize.cz/…36100101024/

Lanevra
371 příspěvků 31.01.13 14:43

@antees: Nemyslím že jsou podpatky jen pro štíhlé. Nedosahují sice rozměrů slečny na fotkách, ale štíhlá také nejsem a vysoké podpatky jsem schopná nosit celí den. Spíš bych se všeobecně bála jejich trvanlivost na dnešních chodnících a silnicích. Takové podpatky na dlažbě Starého města to je jako tancovat na leknínech. :-D

Luara
138 příspěvků 31.01.13 14:51

Nevěřím, že slečna má 46. 46 má moje kamarádka, která teda není vysloveně štíhlá, ale taková sošná, hezky tvarovaná. Rozhodně nemá pneumatiku v pase a atakové nohy.

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 31.01.13 15:06

@kacenka.smile Zkus mít vkus? To nemůžou myslet vážně! Nechci být zlá…ale celé je to…strašné :-/

Příspěvek upraven 31.01.13 v 15:16

Matka Vlčice  31.01.13 15:13

@andano Model se šedivými kalhotami - nosím to nějak podobně a kolikrát si před zrcadlem říkám, jestli to už není moc, když mám ty kalhoty velikosti 36 a v pase 64 cm… už se prostě nedivím ničemu. Na druhou stranu ruku na srdce - ta slečna už je tak tlustá, že bude tlustě vypadat úplně ve všem. Žádný kus oblečení, který by jí neublížil a zároveň to nebyl povlak na peřinu neexistuje.

Ještě doplním, že takhle statické fotky jsou ještě snesitelné, ale když si představím, jak slečna jde - tak…prostě se divím lidem, kteří chtějí takhle žít.

kayav  31.01.13 16:05

No když jsem ten článek zahlídla, taky jsem měla chu't hodit to do diskuse… je smutné, že už nemají soudnost ani stylisti. když na serveru prozeny.cz může dělat stylistu asi kdekdo.

Adammm
56 příspěvků 31.01.13 18:15

…stylista jak vidno v tomto případě nechtěl, aby čtenářovi bylo ukryto byť jedno kilo XXL modelky…asi to letí :D

chinin
2788 příspěvků 31.01.13 18:56

Podle mě paní sluší ta sukně i barevné punčochy, ale ten peplum top jí moc nelichotí. Jednak jí zbytečně přidává na objemu v oblasti boků, které pak působí mnohem objemněji než horní část těla. Nemám nic proti „přiznání“ zadku a boků, ale myslím si, že při oblékání takovéto postavy je vhodné opticky vyrovnat objem boků a prsou a „vytvořit“ co možná nejužší pas. A dále, kdyby měla paní top s hlubším výstřihem - třeba tzv. zaoblené véčko, a rukávky - třeba trochu nabranými v ramenou, její postava by vypadala mnohem lépe. Btw paže paní podle mě z estetického hlediska rukávky docela potřebují. Pokud jde o doplňky, takto malinké psaníčko paní vyloženě nelichotí, přijde mi hloupé, že stylista nevyužil stále celkem populárních větších formátů psaníček (nemyslím ta denní ve formátu až cca A4, ale večerní psaníčka třeba 33×12 cm apod.). A nějaká vertikální linie - třeba dlouhý náhrdelník, by taky nebyla na škodu.

@Sekhmet píše:
První model se mi líbí. Jo, paní přiznala zadek a boky. No a? Paní je prostě velká, štíhlou vílu z ní neudělá žádné oblečení. V tom prvním modelu vidím elegantní dámu, která má prsa, boky i pas. Velikost se mi zdá, že sedí. Ostatní modely jsou bohužel krok vedle.

chinin
2788 příspěvků 31.01.13 18:59

Nějak se nemohu rozhodnout, jestli je nejhorší outfit krátkých puntíkatých šatů a super-lesklých punčoch, nebo outfit malých béžových kalhot a topu zvýrazňujícího břicho. :-(

0zero7
4458 příspěvků 31.01.13 21:21

Ty brdo. Tak nektere modely slecnu dost zestaruji, rekla bych. Kratke saty des, a to pisu I proto, ze kdysi jsem mivala dost nadvahu a tuhle delku bych si rozmyslela I ted. Punchochace se podle me lesknou, protoze vyssi obsah „umeliny“ lepe „drzi spek“.
Slecne moc slusi at modra barva. Peplum top bez rukavu taky nebrat. Sukne je hezka.
Chjo, to uz je kazdej stylista co?
Znam pani co dela personal shopper v Barney's v NY. to je ine kafe. A stylistka si rozhodne nerika.

MPSkrolew
1845 příspěvků 31.01.13 21:24

Pro mě nejlépe dopadl model s tmavými kalhotami, košilí a béžovým sakem. Vyděšená jsem z těch minišatů s drobným vzorem - kombinace blbého výstřihu s tmavými rukávy celou postavu „páčí“ dopředu a nelíbí se mi ani podpatek bot kombinovaný s černou - ty tlesné hmoty nahoře a se dole botama nevyrovnávají a všechno se to prostě jakoby tlačí dopředu. O lesklých punčocháčích ani nemluvím.
A Zkus mít vkus… škoda slov.

dost_bot
2070 příspěvků 31.01.13 22:08

Taky je mě „kus“, ale tady bych zaplakala…vždyť je jí polovina těch věcí malých! Kromě toho, že to jí navlíkli malé, tak jí nesluší. Je silná, ano, ale pořád ještě má tvary a hezký obličej a je mladá. Až TAK zle jako na fotkách to dopadnout nemusí.
Snad ty rady aspoň neplatila

Edit - překlep

indyka
625 příspěvků 01.02.13 01:01

Slečna je v obličeji moc krásná a sympatická, ale oné stylistce zřejmě přebrala manžela a přejela kočku, jinak si to nedovedu vysvětlit. To, že má kila na rozdávání, zřejmě neschová, ale stylistka si dala záležet, aby dáma připomínala almaru nebo hrocha už z padesáti metrů.

Přiznám se, že tloušťku fakt nemusím a často to byly právě vypapané dámy, co na moji adresu trousily poznámky o vychrtlinách a anorektičkách (ale běda, jak někomu řeknete, že je tlustý). Ale toto fakt není cesta, jak pomoci tlusté ženě ke stylu, který zdůrazní přednosti a potlačí to špatné. Tady se stylistka akorát kreativně vyřádila a zřejmě měla u zadku, že to dáme vůbec nesluší.

Karin
3401 příspěvků 01.02.13 12:10

@MPSkrolew : a mně zrovna v tom béžovém saku připadá zbytečně „stará“…

Jinak si myslím, že u té slečny je velká škoda, že je tak obézní, protože jinak je hezká a kdyby nosila třeba vel. 42, mohla by dělat velikou parádu. Tady není cestou učit ji oblékat, ale učit ji jíst a pohybovat se. (Případně léčit, pokud patří mezi těch několik málo procent lidí, kteří mají opravdový problém s metabolismem.)

Od určité hmotnosti se už ty nedostatky postavy oblečením potlačit nedají. A tady se těm expertům naopak povedlo na ně hezky ukázat.

Papla
514 příspěvků 01.02.13 12:22

@andano taky jsem to s hrůzou četla, líbila se mi jen v prvním modelu, pouzdrová sukně. Nejhorší byly krátké šaty a nohy v lesklých černých punčocháčích nebo co to bylo.

MPSkrolew
1845 příspěvků 01.02.13 12:23

@Karin No, já vím, že tak vypadá, ale proporčně a stylisticky mi to přišlo tak nějak nejvíc v pořádku, bez přešlapů.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit