Pěkný věci v Zaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miro_CZ
28 příspěvků 21.10.12 11:09
Pěkný věci v Zaře

Nevím, jestli to sem patří, ale včera jsem byl v Zaře a měli tam celkem pěknej vůběr podzimních věcí (kabáty, blazery, kalhoty, svetry, boty atd.). V dámským oddělení jsem se moc nerozhlížel, ale přišlo mi že tam toho je ještě víc než v pánským. Byl jsem v obchodě Praha Na příkopě 15.
Tady ještě odkaz na stránky

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Ceresa
465 příspěvků 21.10.12 11:50

Ja taky a znechucene jsem po 10ti minutach odesla. Pansky je tam lepsi, to je fakt, ale dle meho taky zadna hitparada… prijde mi, ze Prikopy celkove upadaj

Cuckyna  21.10.12 11:54

Taky musím říct že Příkopy mi přijdou asi nejhorší Zara, kde jsem byla. Mně se líbí na Arkádách a na Chodově.

uu  21.10.12 12:13

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:03

Ceresa
465 příspěvků 21.10.12 12:46

@uu :presne tak, vetesarna. Si rikam nekdy, zda si myslej, ze jsou Cesi prasata a budou nosit kdejaky hnuj

Mylady2
12409 příspěvků 21.10.12 12:53

Hmm já tam chodím a nemám s tím problém. ZARA woman má moc hezké saka a blazery. Vždy si tam něco koupím…kvalita (za woman ne to TRF a basic) je pro mě ok! Sako sedí a je stejně hezké jako mám např z PINKO…rozdíl je jenom v ceně ZARA 2900,– a PINKO kolem 8tis.
Pro mě určitě ne hnůj… Ten si představuji jinak.

Příspěvek upraven 21.10.12 v 15:24

Miro_CZ
28 příspěvků 21.10.12 15:22

No já osobně jsem byl minulej tejden v Zaře v Brně, nevím jak dámský, ale pánský oddělení skoro prázdný.. A teď jsem sháněl jeden trenčkot a po obvolání několika prodejen ho měli jen v pobočce Na příkopě, proto jsem jel tam. S tou kvalitou nevím, nikdy jsem u nich ještě nenakupoval, ale co jsem tak včera koukal, bude to asi kus od kusu. Pořád je to ale o 1000% lepší než hrabárny typu H&M, New Yorker, C&A atd. tam už raději několik let nechodím..

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.10.12 15:30

Já mám se zarou spíše jen špatné zkušenosti.

hodně věcí, které se mi třeba i líbily, byly poškozené (tak nízká kvalita materiálu, že se trhala a zatrhávala už na ramínkách nebo při zkoušení), často mi přijde, že některé věci mají extra předražené (téměř basic vypadající halenka z polyesteru za 900..huh).
a taky hodně střídavá kvalita materiálu vůbec - nakupuju tam výlučně jen basic trika s nařasenými rukávy. mám 4. všechny se tváří naprosto stejně, ale ten materiál je triko od trika tenčí. poslední v bílém provedení je už průhledné. cena je stále stejná.
zara hodně šetří, přesto se dál hraje na hogo fogo v českém ryníčku, a spousta lidí se dál nechá balamutit.

Mylady2
12409 příspěvků 21.10.12 15:42

@Jiná Realita jaká značka mě teda neobalamutí?;-) fakt mě to zajímá… Mám doma oblečení od různých značek a nakupuji nejen v ČR.

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.10.12 15:49

@Mylady2
bohužel asi žádná :(
ale myslela jsem to tak, že bych nedokázala jít do zary jindy než v období slev, protože kvalita je v podstatě totéž co HaM, ale cena je třeba 3× vyšší. jenže podle toho, co tam vidím lidi kupovat, mi to přijde, že pro ně zara = kvalita, takže nekoukám vlevo vpravo, jejda, tady trčí nit, no ono to tak má být asi…a bác, koupí si úplně zničené šaty za 2000 :-/ toho jsem třeba byla přímým svědkem a naprosto to nechápu doteď.
neříkám, že tam není kvalitního nic, třeba saka mívají dobře ušitá, ale na co já tam sáhnu (saka nekupuju), z toho jsem skoro vždy zklamaná.
tady se někdo vyjádřil, že kvalita je 1000× lepší než CaA, NY atp., s tím si dovolím zásadně nesouhlasit, kvalita je často srovnatelná. hlavně u různých trik s módním potiskem, která jsou vyžvejkaná a průhledná všude stejně.

Jetthro
1129 příspěvků 21.10.12 16:06

Zara je rekla bych ze vsech retezcu to nejmensi zlo. Jenozme problem je, ze tady vlastne nejsou obchody s kvalitnimi basic vecmi za normalni ceny - bud hadrarny a nebo naopak sice kvalita, ale draha (mam rada treba Max Mara, mam od nich snad pulku skrine a zakladni jednobarevna tricka mam uz i 3 roky a furt super, ale beze slevy stoji klidne 1500 jedno :/). No a kdyz jste student nebo cerstvy absolvent co se zrovna netopi v penezich ale radi byste slusne a kvalitni obleceni tak mate problem..pritele treba „oblikam“ v Zare docela dost, ale taky kazdou vec pred koupi dukladne prostuduju z ceho je, jestli se nikde nic nekrouti, neleze, nepare..takze zatim zadny problem nebyl. Ale nakupovat tam mimo slevy nema moc smysl protoze ta cena kvalite porad neodpovida. Sice zabijete cas probiranim tech hromad ktery prodavacky nestihaj rovnat ale aspon za to pak date jakz takz primerenou castku..

daniela11  21.10.12 17:50

A můžete mi poradit, kde nakoupit alespoň trochu kvalitní věci? Jsem bohužel zvyklá nakupovat jen superluxusní hadry a trochu to leze do peněz. Co třeba Promod, Je dobrý?

saryvary
664 příspěvků 21.10.12 17:51

A myslíte, že když nakoupím např. z anglického e-shopu, bude to s kvalitou lepší?

Jetthro
1129 příspěvků 21.10.12 17:52

@saryvary Ja bych se tomu nedivila. Konkretne se Zarou a eshopem osobni zkusenost nemam, ale kvalita veci v Benettonu v Italii a u nas je naprosto jina..

daniela11  21.10.12 17:55

@Jetthro No já si koupila benetton v Itálii a byl to stejný šunt!

Jetthro
1129 příspěvků 21.10.12 17:58

@daniela11 Hmm tak mozna za posledni dva roky klesla ta kvalita i v Italii :D ja jsem tam naposled v Italii koupila pred asi 3 roky kalhoty a letni sacko a ani jedno zatim nejevi znamky opotrebeni..

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.10.12 20:05

Já mám Zaru ráda, přesně jak psala Mylady, mám ze Zary dvě saka a jedny šaty, se vším jsem spokojená. Byly to na Zaru spíš dražší věci, už si nepamatuju přesně ceny..

monicka
565 příspěvků 22.10.12 10:16

Já mám ze Zary celkem dost věcí, ale všechny jsou nakupované ve slevách - za plnou cenu mi to připadá dost předražené.
Kvalita se, stejně jako ve všech řetězcích, liší kus od kusu.

Alizon
1233 příspěvků 23.10.12 11:45

Vzhledove se mi veci ze Zary libi, nabidku maji sirokou a casto obmenuji kolekce, takze kdyz tam pujdu s tim ze si neco koupim, urcite si tam neco vyberu:) Kvalitu ocekavam asi takovou jakou muze clovek od retezce tohoto typu ocekavat. Mam par kousku ktere nosim uz delsi dobu a jsem s nimi spokojena, par kousku ktere na tom byly po vyprani hur… kupuji si tam hodne takove ty sezonni ulety se kterymi ani na dlouhou dobu nepocitam, v tomto mi Zara vyhovuje.

Alizon
1233 příspěvků 23.10.12 11:48

@daniela11
Promod tedy osobne moc nemusim, to uz mi prijde lepsi ta Zara.

Hadramashmatra
31 příspěvků 25.10.12 00:16

Mně se tam posledně líbil dvouřadový khaki kabát se zlatými knoflíky, přesně jak na nějakou důstojnici. Zbytek byl ušit z jakési maskáčové onuce, což připomínalo obchody s vojenskými výprodeji.

sarinka.v
423 příspěvků 25.10.12 14:44

Zaru mám vělice ráda, všechny věci od nich fungují a nerozpadají se. A to jak šaty, sukně, kalhoty tak kabát. Jen jsem poslední nákupy udělala mimo ČR, kabát tak vyšel o 800,– levněji než v korunách…

saryvary
664 příspěvků 25.10.12 16:53

@sarinka.v V tom bude asi ten vtip: nekupovat to v ČR

teetee
499 příspěvků 25.10.12 19:13

Líbí se mi, jak se tu najelo na obecně uznávanou pravdu, že „všechno, co se v česku prodává je veteš a normální člověk/neprase si to nekoupí“.

Omlouvám se, ale i z podobných obchodů může člověk odejít vkusně, hezky, moderně a občas dokonce i nápaditě oblečený, aniž by musel na internetových fórech rozebírat, jak správné dámy jezdí za nákupy do světových metropolí. Myslela jsem, že MP má přimět lidi k odnaučení zlozvyků. Ruku na srdce, kdyby se většina země ohákla od hlavy k patě ve zde zatracované zaře, mangu nebo promodu, pravděpodobně bych nemusela mít žaludeční potíže při každé procházce Prahou.

Jasněže mě taky deptá, že se sem vozí béčkový kolekce, ale říct, že se tu nedá nic nakoupit může buď jen a) primadona b) pozérka c) blb. děkuji za pozornost a přeji krásný rudý večer

Sépia
334 příspěvků 25.10.12 19:22

Zaru mám rada, len škoda že len platonicky- do ich veľkostí sa nezmestím a tak môžem len obzerať… Tie ich praktické úpletové saká by som si nakúpila hromadne, lenže neoblečiem;-( málo značiek má aj veľkosti od 42 hore… Aspoň 44 a 46 by mohli šiť

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit