Peplum a spodnička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evee
20 příspěvků 07.06.12 15:12
peplum a spodnička

ahojte, neviete v akom obchode zoženiem za normálnu cenu (do 1000 kč) šaty s peplum, ktoré by sa dali nosiť na deň, prípadne neformálny večierok alebo tak? Videla som nejaké v HM, ale boli bez ramienok a to ja kvôli rozmernej hrudi nenosím :) ďakujem za každú radu. 

A ešte by ste mohli prihodiť radu, kde zoženiem tylovú spodničku. Viem, že sa dá objednať cez ebay, ale tam nenakupujem a hlavne si ju potrebujem vyskúšať kvôli dĺžke, resp. či mi sadne k mojim šatám a sukniam. Vďaka!

Reakce:

piterlover  07.06.12 16:06

peplum se cesky jmenuje popelin, jen tak pro informaci

volfish
906 příspěvků 07.06.12 16:10
@piterlover píše:

V tomhle případě jde ale o ten „kanýr“ v pase.

Jiná Realita
13791 příspěvků 07.06.12 16:13

myslím, že spodničku by ti mohl někdo i ušít na fleru přesně takovou délku, jako potřebuješ…

Leucanthema
33 příspěvků 07.06.12 17:03

Podobné šaty mají u Dorothy Perkins, mrkněte na jejich stránky, do tisícovky byste se měla vlézt. Nevýhoda je, že si je předem nevyzkoušíte :-/. Tylovou spodničku bych si nechala asi ušít u švadleny, anebo sehnat na fleru, jak už tady někdo radil.

Evee
20 příspěvků 07.06.12 19:25

Vďaka, u DP majú nádherné, ale je fakt škoda, že si ich nemôžem vyskúšať. Mám otrasne nekonfekčnú postavu a máločo mi sadne na prvý šup :/ Potom som videla nejaké v e-shope Zara, ale obchod nula bodov (p.s. u nás sa popelín označuje druh látky, pre peplum nemáme extra výraz :)

Bugatti
4052 příspěvků 27.06.12 09:46
@piterlover píše:

Popelín je anglicky „poplin“
Peplum viz zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Peplum

Šošana  27.06.12 10:43

@Bugatti Jazyková hříčka, anglicky popelínové peplum. Alespoň pětkrát po sobě bez zaškobrtnutí.
Vím, věcně je to nesmysl:-(

Šošana  27.06.12 10:47

@Evee Asi před 25 lety jsem si podle úžasného slovenského časopisu Dievča ušila šaty s tímto oným, asi se to jmenovalo šaty s volánem v pase nebo tak nějak. Až budu v kondici, mohla bych přihodit i fotečku.
Dievča bolo skvelé:-)

Kity
39 příspěvků 27.06.12 11:13

Viděla jsem takové v Orsay před pár dny ;)

tutuovana
9 příspěvků 27.06.12 14:01

@Evee Jak to myslíš se Zarou nula bodů? :) Jakože se Ti nelíbily nebo nebyly na krámě? Já jsem je viděla cca před týdnem v Zaře na Příkopech a myslím, že byly i do tý tisícovky.

Evee
20 příspěvků 28.06.12 23:06

Myslela som to tak, že v e-shope ich mali, a na kráme nie. Sviniari. Orsay je super nápad, hneď tam bežím!

Vďaka za tipy…asi si fakt nechám nejaké ušiť a bude to :) Ale také šaty je škoda nosiť „len tak“. Ja totižto šaty nosím aj keď vynášam smeti :) a do práce úplne bežne, skoro stále.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit