Peplum a spodnička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evee
20 příspěvků 07.06.12 15:12
peplum a spodnička

ahojte, neviete v akom obchode zoženiem za normálnu cenu (do 1000 kč) šaty s peplum, ktoré by sa dali nosiť na deň, prípadne neformálny večierok alebo tak? Videla som nejaké v HM, ale boli bez ramienok a to ja kvôli rozmernej hrudi nenosím :) ďakujem za každú radu. 

A ešte by ste mohli prihodiť radu, kde zoženiem tylovú spodničku. Viem, že sa dá objednať cez ebay, ale tam nenakupujem a hlavne si ju potrebujem vyskúšať kvôli dĺžke, resp. či mi sadne k mojim šatám a sukniam. Vďaka!

Reklama

Reklama

Reakce:

piterlover  07.06.12 16:06

peplum se cesky jmenuje popelin, jen tak pro informaci

volfish
917 příspěvků 07.06.12 16:10
@piterlover píše:

V tomhle případě jde ale o ten „kanýr“ v pase.

Jiná Realita
13791 příspěvků 07.06.12 16:13

myslím, že spodničku by ti mohl někdo i ušít na fleru přesně takovou délku, jako potřebuješ…

Leucanthema
33 příspěvků 07.06.12 17:03

Podobné šaty mají u Dorothy Perkins, mrkněte na jejich stránky, do tisícovky byste se měla vlézt. Nevýhoda je, že si je předem nevyzkoušíte :-/. Tylovou spodničku bych si nechala asi ušít u švadleny, anebo sehnat na fleru, jak už tady někdo radil.

Evee
20 příspěvků 07.06.12 19:25

Vďaka, u DP majú nádherné, ale je fakt škoda, že si ich nemôžem vyskúšať. Mám otrasne nekonfekčnú postavu a máločo mi sadne na prvý šup :/ Potom som videla nejaké v e-shope Zara, ale obchod nula bodov (p.s. u nás sa popelín označuje druh látky, pre peplum nemáme extra výraz :)

Bugatti
4068 příspěvků 27.06.12 09:46
@piterlover píše:

Popelín je anglicky „poplin“
Peplum viz zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Peplum

Šošana  27.06.12 10:43

@Bugatti Jazyková hříčka, anglicky popelínové peplum. Alespoň pětkrát po sobě bez zaškobrtnutí.
Vím, věcně je to nesmysl:-(

Šošana  27.06.12 10:47

@Evee Asi před 25 lety jsem si podle úžasného slovenského časopisu Dievča ušila šaty s tímto oným, asi se to jmenovalo šaty s volánem v pase nebo tak nějak. Až budu v kondici, mohla bych přihodit i fotečku.
Dievča bolo skvelé:-)

Kity
39 příspěvků 27.06.12 11:13

Viděla jsem takové v Orsay před pár dny ;)

tutuovana
9 příspěvků 27.06.12 14:01

@Evee Jak to myslíš se Zarou nula bodů? :) Jakože se Ti nelíbily nebo nebyly na krámě? Já jsem je viděla cca před týdnem v Zaře na Příkopech a myslím, že byly i do tý tisícovky.

Evee
20 příspěvků 28.06.12 23:06

Myslela som to tak, že v e-shope ich mali, a na kráme nie. Sviniari. Orsay je super nápad, hneď tam bežím!

Vďaka za tipy…asi si fakt nechám nejaké ušiť a bude to :) Ale také šaty je škoda nosiť „len tak“. Ja totižto šaty nosím aj keď vynášam smeti :) a do práce úplne bežne, skoro stále.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama