Pin up šaty - koupili jste, nosíte je?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 01.04.13 00:43
Pin up šaty - koupili jste, nosíte je?

Už dlouho přemýšlím, že si koupím/nechám ušít pin-up šaty tohoto typu. Normálně nosím různé letní květované/pun­tíkaté/straka­makaté šatky, ale stejně si říkám, jestli je ve finále budu mít odvahu nosit. Kdo je máte, nosíte je? Kam? Se spodničkou nebo bez?

Najdete v encyklopedii: Pin-up

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

edge  01.04.13 06:45

Ty druhé jsou krásné. Ke mně se pin-up moc nehodí, já prostě na to nejsem ten správný typ. Tíhnu spíš k jednoduchému stylu a strašně se mi líbí minimalismus. Ale na druhých pin-up obdivuju, hlavně, když má nositelka i odpovídající účes a doplňky. A spodnička k šatům asi patří, jinak by sukně nebyla tak hezky nadýchaná.

eless
1057 příspěvků 01.04.13 08:04

Paci sa mi to a rada by som aj ja nejake mala (tie na prvom obrazku su super) ale bohuzial na mojej postave to dobre nevyzera

Carrion
80 příspěvků 01.04.13 08:25

Není to můj styl, cítím se v tom blbě. Ale hrozně se mi to na jiných lidech líbí. Pokud se vám líbí, tak si je určitě kupte/nechte ušít!
A když si k tomu uděláte ještě pin-up účes a líčení, tak budeto dokonalá!

any2
246 příspěvků 01.04.13 08:44

Mám podobné těm druhý, stejný střih, květovaný vzor, černo-bílé a nosím klidně i do školy, do města. Bez spodničky jsou to prostě jen letní šaty. Spodničku si beru jen na tématické akce :)
Jen mám obě ruce levé a adekvátní účes sama na sobě vytvořit nedokážu, škoda.
Klidně si je kupte, nebo nechte ušít, bez spodničky není důvod nemít odvahu nosit je.

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 01.04.13 10:32

Jsou krásné, hned bych je nosila. Mám podobné, ale ne s tolik širokou spodničkou. A kam nosit? Na výlet, na piknik, na procházku krásným městem, na rande, na zahrádku restaurace. Nebát se, nešetřit si je, život je moc krátký, abychom stihli unosit všechny krásy módy, tak směle do toho!

Zástěrka
27 příspěvků 01.04.13 10:44

..toužím si přesně takové pořídit na letošní léto. Boty k nim mě už čekají na poště. Odvahu a chuť je nosit mám velkou a těším se…

Minky
121 příspěvků 01.04.13 11:04

Jsou překrásný. Evokují mi styl stepfordských paniček, vyčesané drdoly, vysoké podpatky, cupitavé krůčky… :-)) Podle toho, jaké nazujete boty. S balerínkami se ocitám zase ve stylu Rebelů. Ale jsou maximálně ženské a pokud vlastníte útlý pas, budete neodolatelná!

GabrielaCharlota
114 příspěvků 01.04.13 11:08

Nosím - neustále. Sama jsem příznivcem retra, takže můj nynější šátník se pohybuje mezi 40. - 70. léty s běžnějšími kusy. Pin-up je skvělé na léto, je jiné a pokud se bojíte celého „pin up“ stylu.. Nemusíte přeci si rovnou dělat tekuté linky s rudou rtěnkou a obří květinou do vlasů. Tyto šaty lze i pěkně shodit (conversky, kožená bunda) a stále v sobě budou mít něco jiného.
Jinak šaty alá 50. léta (pin-up, swing dress) nosím celé léto a kamkoliv. Spodnička je povznese, ale zas pokud se cestuje tak je to hrozně nepraktické - nikam se nevejdete :D.

gudrun  01.04.13 11:22

@GabrielaCharlota fotku prosim.

GabrielaCharlota
114 příspěvků 01.04.13 11:44

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/…643511_n.jpg

Příklady letních modelů, lepší fotky bohužel nemám.

gudrun  01.04.13 11:45

@GabrielaCharlota pekne, dekuji.

Akitaken
4960 příspěvků 01.04.13 11:54

Jé, kde se dají sehnat ty první?

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 01.04.13 21:49

@GabrielaCharlota Moc vám to sluší :-)

@Akitaken tady queenofholloway.com … i cena se mně zdá vcelku přijatelná a mají úžasný výběr, ale asi bych si je nechala ušít. Přeci jen se u těchto šatů počítá každý centimetr v živůtku a nechtěla bych aby mně neseděly.

darkLilith
46 příspěvků 01.04.13 22:06

Mně se tenhle typ šatů teda líbí moc. Rozhodně si je plánuju pořídit. Trochu mě zarazila poznámka o odvaze k nošení. Myslím, že jsou naprosto vhodné i na běžné nošení, na jaro i na léto (podle toho, co k tomu). No, možná mám trochu zkreslený pohled, protože se občas oblíkám i poměrně výstředně:-) Klidně bych si pořídila ten typ pin-up šatů, který můžeme vidět třeba u Hell bunny, protože mám slabost pro gothic styl, a pak by to myslím rozhodně neshodila ani kožená bunda, martensky atd. :-) Ale i ty klasické (jako na úvodní fotce) jsou moc hezké, a s lodičkami, případně svetříkem, budou vypadat skvěle. Takže pokud vám šaty padnou, určitě do nich jděte!

Sleepy
193 příspěvků 1 inzerát 02.04.13 13:41

Pěkné šaty…V podstatě jde podle mě o normální ženské šaty, s hezkou siluetou, která bude dělat hezkou postavu. Takže nic extrémního ani extravagantního, není se čeho bát. Taky nevidím důvod se celkově stylizovat do nějakého dobového stylu, když to člověku nesedí. Tyhle šaty jsou celkem univerzální, takže si je dovedu představit na procházce, na večírku, na večeři…

kkj
34 příspěvků 02.04.13 14:20

Líbí se mi, ale nenosím takové.
nelichotí mé postavě..))

scarlete
404 příspěvků 02.04.13 15:24

Pin up šaty mám dvoje a nosím - nebo plánuji nosit. loni jsem zvládla vtát jen jedny z nich, za to dvakrát, a bez spodničky. prostě ne laděné celkově do stylu pin-up.
pro ilustraci přikládám jen jejich malý kousek (víc vyfoceno nemám)..

druhé jsou ty co má Channah na svém blogu (bílé s třešničkami) - k těm plánuji poladit blond lokny, červenou rtěnku a lodičky s otevřenou špičkou

a spodničku jsem si pak koupila teď na podzim, takže to také zkusím. obzvlášť k těm třešničkovým.
No a momentálně k tomu sháním nějakou vyšívanou retro kabelčičku - nemáte někdo tipy? (já viděla něco na skoklasa shopu)..

gudrun  02.04.13 15:31

@scarlete Krasne ruzove boty V. W.

Saori
80 příspěvků 02.04.13 15:36

Líbí se mi, ale není to můj styl. Zkoušela jsem si je, měla jsem v nich krásnou ženskou siluetu, ale nekoupila, protože bych je neunosila.

scarlete
404 příspěvků 02.04.13 15:47

@gudrun díky :-) také jsem z toho úlovku měla velkou radost :-)

razorblade  02.04.13 23:03

A taky se k takovejm satum hodi pekne potetovane ruce, ach!

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 03.04.13 01:00

@razorblade Na to jsem příliš velká konzerva. Já jsem docela konzerva i na ty šaty, ale asi je risknu. Koupila jsem si loni v Itálii žluté letní subtilní střevíčky a celá akce se šaty vznikla přemýšlením co k nim. Ano, ano, vím, měla jsem přemýšlet předem…jenže to já u bot a u kabelek nikdy nedělám.

andulka01
1364 příspěvků 03.04.13 16:32

Nedávno jsem pořídila tyto:
http://www.tigermilly.com/…_16-398.aspx
bez spodničky nositelné, se spodničkou spíše v legraci mezi kamarády jachtaře

a v plánu jsou některé z těchto:
http://www.ladyvlondon.com/…_B26FPE.aspx

nemám vlasy na retrovlny a červenou rtěnku asi taky nedám, ale jako klasické letní šaty i klidně do práce je budu nosit ráda. Už se na ně těším.

edge  04.04.13 06:19

@andulka01 Ty z druhého odkazu bych taky brala. Proč jen mi nesluší nabírané sukně???

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit