Pinup saty-mam kupit alebo nie?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

modny guru
280 příspěvků 01.12.13 22:06
Pinup saty-mam kupit alebo nie?

Ahojte, chcem sa Vas opytat na Vas nazor ohladne tychto siat. Mne sa pacia ale kazdy ma od nich odhovara. Nerada sa riadim vkusom druhych ludi ale nie som si ista ci naozaj nie su nevkusne.

Najdete v encyklopedii: Pin-up

Reakce:

stricc  01.12.13 22:08

Ty jsou tak šílený, až jsou skvělý. Jestli myslíte, že vám budou slušet, což je tady myslím zásadní podmínka, tak proč ne?

misial
1394 příspěvků 01.12.13 22:08

@modny guru Jsou docela „šílené“, ale nevkusné ne :)

Esmee
4376 příspěvků 01.12.13 22:14

Já bych do nich šla, jsou správně ujeté a já jsem na retro navíc úchylná. Jestli je to střih, který Vám sluší, tak proč si ze sebe někdy neudělat srandu? :-)

drENT
593 příspěvků 01.12.13 22:15

@modny guru Šaty jsou super! Otázka je, zda je případně budete mít odvahu nosit - u mě to většinou funguje tak, že pokud se musím dlouho rozmýšlet nebo se ptát na názor jiných, daný kus, jestliže si ho nakonec koupím, pak prakticky nenosím…

modny guru
280 příspěvků 01.12.13 22:21

@drENT
Ja mam odvahu na vsetko co sa tyka oblecenia:) Ide iba o to, ze niekto koho radu si velmi vazim a kto ma podla mna vynikajuci vkus sa o tychto satach nevyjadril zrovna najlepsie. Ale budem sa riadit sama sebou, takze kupujem:)

drENT
593 příspěvků 01.12.13 22:22

@modny guru v tom případě OK, jděte do nich, budu jen tiše závidět ;)

Jiná Realita
13791 příspěvků 01.12.13 22:24

@modny guru
já bych je brala, i se spodničkou :-) nekupuju takové šaty jen proto, že na oji postavu prostě ty konfekční nějak nepadnou a šít si je nemám čas…

Bowle  01.12.13 22:28

Střih je nádherný, ale ten vzor je na mě fakt moc… :)

Dixie Sunday
417 příspěvků 02.12.13 08:37

Ja mám trochu problém so vzorom aj strihom. Ak inak retro šaty nenosíte, začala by som niečím miernejším, možno nie s halter vrchom, ale niečo trochu zakrytejšie a, samozrejme, trošku triezvejším vzorom. Samozrejme, že v nich budete pútať pozornosť a je na mieste, či ste s tým stotožnená. Ak áno, tak si šaty kúpte.

BuBa13
6 příspěvků 02.12.13 08:51

Sú úplne úžasné! Zvažujem už dlhšie kúpu veľmi podobných, ale s trochu „nenápadnejšou“ potlačou :-)

modny guru
280 příspěvků 02.12.13 14:44

@Dixie Sunday
Ja take retro saty nosim, mam ich doma uz celu kolekciu. Ale s inym vzorom, a tieto ma nim oslovili. Celkovo sa obliekam svojsky a blaznivo cize to nebude az taky sok pre ostatnych.

marketuska
103 příspěvků 02.12.13 16:06

Teda, na mě jsou asi trochu moc ty lebky (jak ta s cylindrem, tak ta propíchnutá mečem), ale jestli se Vám šaty líbí, šla bych do nich. Jen pozor na příležitost, na kterou je použijete - na nějakou oficiální schůzku (kam by střihově se sáčkem či svetříkem byly super )bych si je, kvůli zmíněným lebkám, fakt nebrala ;-)

stricc  02.12.13 19:51

@marketuska to jsou snad především šaty na nějakou letní party, ne? K čemu by si měl člověk kupovat šaty s efektně odhalenými zády, aby to vzápětí zabil svetříkem?

marketuska
103 příspěvků 02.12.13 21:56

@stricc nevidím důvod, proč je nosit jen party, já bych šaty tohoto střihu nosila (nejen v létě) klidně i do práce, kde bych je ovšem, vzhledem k našemu dress code, musela „zabít“ třeba takovýmto svetříkem…

stricc  02.12.13 21:59

@marketuska mám jedny šaty podobného střihu, ale ne s odhalenými zády, a nosím je normálně, obvykle když se mi vůbec nechce přemejšlet, co na sebe. Ale v každým případě tyhle šaty jsou letní a dávat něco přes ně by byla vyslovená škoda.

marketuska
103 příspěvků 02.12.13 22:04

@stricc No, to se Vám pak ale možnosti, kdy je nosit, poměrně zúží…já bych je (mám na mysli střih, nikoliv potisk) zkrátka nosila jak v létě bez ničeho, tak v zimě se svetříkem (nebo i vhodným sakem), abych je maximálně využila. Je to ale jen můj názor, uznávám, a Váš Vám určitě neberu :-)

Dixie Sunday
417 příspěvků 03.12.13 06:36

@modny guru No potom si ich kúpte a nepýtajte sa na nikoho názor. Ja som bola v tom, že si kupujete svoje prvé retro šaty a váhate, lebo sú príliš extravagantné… Ak ich chcete ako trošku šialena medzi klasickým retrom, jasné.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit