Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mylady2
12409 příspěvků 03.08.12 00:12
Plastické operace

Zdravím dámy!
Myslím, že tohle téma patří k módě a zde na tomto fóru dosud chybělo:-)
Uvědomuji si, že může být značně kontroverzní. Tak jaké jsou Vaše názory na úpravy těla a obličeje? Podstoupily jste? Chystáte se? Nebo je nechápete…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »

Reakce:

marca
437 příspěvků 03.08.12 07:24

Nechám si odstranit znamínka a jednou asi i žilky na nohách až to bude nekoukatelný, takže je celý zavrhnout nemůžu. Ale nechápu předělávání nosů, očí, zvětšování rtů…
Můj zubař sídlí v klinice plastické chirurgie, pokaždé tam fascinovaně koukám na ty zjevy. Mladé hezké holky, možná hezké protože už prodělaly spoustu operací kdo ví, děsně oblečené. Starší dámy, co si nechaj udělat něco s obličejem, když by jim jednoznačně víc pomohlo zhubnout nebo změnit kadeřníka… Je to zvláštní, zdá se mi, že na sobě opravují chyby, které jsou osobní problém jen pro ně.

continuity
5851 příspěvků 03.08.12 07:25

Ja treba vubec nechapu, ze nekdo muze riskovat zdravi kvuli krase. jako vubec mi to nebere hlava. ale kazdy je strojcem sveho osudu.

mam po dvou detech diastazu brisnich svalu, co je zdravotni zalezitost, kterou plati poistovna (a je to docela banalni operace). mohla bych pod kudlu a moje postava by vypadala o dost lepe, ale zkousim radsi vsechno mozne jine. prislo by mi, ze vskutku provokuji bohy.

Edit: znamenka mam vyndany dve a jeste si nejake vyndat necham. ale to nepovazuji za operaci, rizko minimalni a ja je mam venku ze zdravotnich duvodu.

LadyPapajka  03.08.12 08:04

Ze zdravotních důvodů asi nikdo nemůže říct zbla (tátovi odstranovali kuži okolo očí, protože mu visela a drela do belma). Ještě jakž takž jsem ochotná uznat třeba zvětšení prsou, které rapidne zvyší sebevedomí. Zbytek nechápu, nosy, rty, myslím, že ty lidi mají problém samy se sebou a nedokážou se přijmout takový, jaký jsou, a meli by místo plastického chirurga hledat psychologa.

eless
1057 příspěvků 03.08.12 08:12

Nic dolezite…

Příspěvek upraven 25.08.13 v 07:53

cibetka 1  03.08.12 08:15

Já tomu říkám „klamání spotřebitele“. Holčina si nechá zvětšit či zmenšit kdeco, pak si najde partnera, ten chudák nic neví a posléze se jim narodí něco, co vůec dotyčný nečekal, neb geny přeoperovány nejsou.
Nějak nejsem schopna pochopit, že dnes jsou vyzdvihována ta děvčata, která mají prsa umělá a ta děvčata, která mají krásné vlastní poprsí jsou vlastně out. Zvláštní doba.
Ale samozřejmě nemám nic proti nutným zákrokům, kdy je problém obtěžující /víčka, menší a větší prso a pod./

marca
437 příspěvků 03.08.12 08:24

Já jsem spíš čekala, že se ozve druhá strana a vysvětlí mi proč operace ano :)

@Cibetka říkám si, že je to možná v nějaké sociální skupině běžné, jako třeba v jiné je normální mít nalepený řasy s kamínkama. Osobně neznám nikoho kdo by se operací chlubil ani nikoho s umělýma řasama.

MUDr.Lant
389 příspěvků 03.08.12 08:26

Žádnou plastickou operaci nemám a ani se na žádnou nechystám. A ne proto, že bych byla ideál krásy, na kterém by nebylo co vylepšovat. Jen jsem se naučila mít ráda své tělo takové, jaké je, s jeho klady i zápory.
Samozřejmě nemám nic proti plastické chirurgii používané pro rekonstrukce a snížení dopadu úrazů/nemoci.
Co ovšem nechápu a nepochopím jsou dvacetileté holky, které si nechají dekolt vycpat silikonem. Když by to udělaly po dětech, asi bych to chápala snáz, ale před dětma tomu fakt moc nerozumím.

Mylady2
12409 příspěvků 03.08.12 08:32

Tak, já pár žen co mají plastiku prsou znám… Všechny byly predtím ploché jak deska…sama nevím jaký je to pocit protože mám zatím prsa hezká…co bude po dětech netuším. Asi budu chtít na plastiku… snad se odhodlám když se pak podívám do zrcadla!:-D ono jinak se cítí člověk když v něm vidí hezké 2-3 a nebo kokršpanělovi uši:-)))

Jen poznámka - odkdy jsou umělé řasy plastika???
Pokud jsou tak chodím na plastiku dost často a ani to nebolí:-D

teetee
499 příspěvků 03.08.12 08:33

Jsem proti tomu, aby se nechala normální holka celá předělat podle obrázku na standardní barbie.

Pokud si ale někdo péčí plastických chirurgů nechá odstranit vyloženě mindrák, přijde mi to přínosné a může to výrazně zlepšit kvalitu života daného člověka.

Znám lidi, které od dětství trápí extrémní raťafák, až překvapivě odstáté uši, různé skvrny… nevidím důvod, proč by takoví lidé nevyužili služby klinik, komlexů se zbavili a žili s „lehčí“ hlavou…

Hlupky, které si nechávají přišít na hruď míče, z pusy si dělají cosi neidentifikova­telného, co půl roku chodí na odsávání beru spíš jako omyl, než pravidlo plastické chirurgie… Pro mě má primárně sloužit právě k odstraňování komplexů a s tím nemám absolutně žádný problém.

klubo  03.08.12 08:40

Nějaké drobné zásahy s výrazným, zároveň třeba zdravotním, efektem (víčka, pihy, žíly na nohou apod.) mi přijdou normální a rozumné. Co mi přijde chorobné, je dělat ze sebe jiného člověka (celebritu?) bohapustou změnou tvaru a velikosti čehokoliv. Osobně vůbec nechápu umělá prsa, sama mám dost velká přírodní, ale představa, že je v nich něco umělého - brrr. Holky bez prsou prsa přeceňují, často mi bylo naznačeno, cože je za mými úspěchy - přece prsa!:-) Ale jak si mám koupit padnoucí košili (podprsenku, šaty…), to mi nikdo neporadí, nemluvě o mnoha příšerných aktivitách v hodinách tělocviku, ale to už mám dávno za sebou (dnes už jen plavu).

Jetthro
1129 příspěvků 03.08.12 08:45

@teetee to rekla vsechno..jsou lide kteri maji opravdu cely zivot mindrak treba z nosu, tak proc by si ho nenechali upravit, kdyz to pak vyrazne zlepsi jejich psychicky stav. Jinak v mem okoli je jedna zena s plastikou prsou, ale nechala si to udelat az po 2 detech, takze to mi prijde v poradku. Slepice, na kterych je v 25 umelej pomalu kazdej centimetr, jsou hlupacky a mnohdy bych rekla, ze byly mnohem hezci pred plastikami. No ale kazdy sveho stesti strujcem :)

Mylady2
12409 příspěvků 03.08.12 08:45

@klubo Myslím, že umělá prsa nechápete protože máte svoje! Kdoví co by bylo kdyby jste byla plochá jak prkno:-) taky se do toho neumím moc vcítit… Ale asi to není moc příjemé…

Sibyla
2639 příspěvků 03.08.12 08:46

Mám známou, velmi štíhlou až hubenou dívku s velkými prsy. Dost tím trpěla, přitahovala nevítanou pozornost. Šla, proti radám matky, na operaci - zmenšení. Povedlo se, vypadala dobře, následky nebyly. Rok na to se vydala na zmenšení nosu. A maminka se ozvala: „Když už tam budeš, zlato, mohli by ti přišít ty uši a ještě… a ještě…“

Sibyla
2639 příspěvků 03.08.12 08:51
@Mylady2 píše:
@klubo Myslím, že umělá prsa nechápete protože máte svoje! Kdoví co by bylo kdyby jste byla plochá jak prkno:-) taky se do toho neumím moc vcítit… Ale asi to není moc příjemé…

Já plochá jako prkno - téměř - byla dlouho přes dvacítku. Hm, na sebevědomí to nepřidá, ale žádná hrůza to není, v porovnání s pře-vyvinutou kamarádkou jsem byla v pohodě. Myslím, že to je všechno o stavu mysli. A šťastný konec: prsa mi nečekaně narostla po třicítce - je to tuk, co si budeme vykládat, ale jsem vděčná prozřetelnosti, že mi ho uložila tam a ne do zadku.

klubo  03.08.12 08:52
@Mylady2 píše:

Myslela jsem hlavně na to, že všechno má něco… to že na Vás hvízdají zedníci na ulici neznamená, že najdete partnerské štěstí nebo jste kdovíjaká krasavice. Mě naopak přišlo vždy fajn být vysoká plochá a nosit si co chci a bez podprsenky! Ale bohužel…

Mylady2
12409 příspěvků 03.08.12 08:57

Nevím… Já plochá nejsem tak si nemůžu brát do huby jak se asi ty dámy cítí…
Každopádně každému pŕeju až má co se mu líbí..
Osobně se mi více líbí ženy s kŕsným dekoltem nežli prkénka… Ovšem je to individuální.

daniela11  03.08.12 08:59

Marca-A myslíte, že se ozvou ty, které na plastice byly nebo se chystají? Vždyť byste je uramínkovaly. Mně je 45 a na plastiku očních víček se chystám, ale jsem tak předposr,,,že nevím, jestli tam dorazím. A téměř žádnou plastickou operaci neodsuzuji, sestřenice byla v 18 na zmenšení nosu a po ní se z ní stal úplně jiný člověk-krásná, sebevědomá. Jen trochu nechápu operace prsou, ale to spíš z důvodu bolesti a rizika a strachu z komplikací. Ono když jste celý život hezká a najednou se po 40 na sebe po ránu nemůžete podívat do zrcadla, asi by pár z vás také mluvilo jinak

Mylady2
12409 příspěvků 03.08.12 09:00

@daniela11 Prěsně tak! Sdílím Váš názor:-)

marca
437 příspěvků 03.08.12 09:09

@daniela11 proč bych je hodnotila negativně. Já čekám rozumný vysvětlení, co k tomu lidi vede. Vaše mi přijde srozumitelný. S víčkama se snad není čeho bát, pokud má doktor dobrý reference.

teetee
499 příspěvků 03.08.12 09:09
Prsa

Prsa jsou téma samo o sobě. Ani tady ale nejsem zcela proti zásahům, jsou-li v rozumné míře a znovu - řeší mindrák. Mám kamarádku s nulkami, která má problém jít na veřejnosti do plavek a svléknout se před chlapem. V létě polovinu jejího mozku zaobírá myšlenka na to, co si vzít a jak se nastavit, aby to vypadalo, že ty její lentilky „už aspoň hází stín“. Kdyby řekla, že jde na plastiku podpořím ji, protože vím, že bude o 100% více v pohodě. Není to debata o tom, jaká prsa jsou lepší, ale o tom, s jakými se nebudete cítit špatně…

Sama mám déčka, často přemýšlím o tom, že by bylo super mít výrazně menší (problémy spojené s plným dekoltem tu zazněly), na druhou stranu bych si je nikdy zmenšit nenechala - což taky o něčem (rozměj příjemnému pocitu z obdivných pohledů :-D) svědčí. Ač naučená smiřovat se s fyzickými nedostatky, přesně vim, že až si je jednou vykojim, budu (nerada) hodně studovat ceníky plastických chirurgů… :-D

teetee
499 příspěvků 03.08.12 09:11

@daniela11 napsala jste to dřív než já. Kdybych to stihla, napsala bych jen, že absolutně souhlasím (tedy až na to, že by se tu ramínkovalo).

mikita.miki
1931 příspěvků 03.08.12 09:12

Pro mě tak ostré téma plastiky nejsou. člověk málokdy ví, kolik těch opravdu potřebných kolme nás běhá. zcela v pořádku mi přijde korigování opravdových tělesných extrémů, jako obrovská těžká prsa. mnoho z vás je tady máte, většina je smířená, ale dobře víte, že záda trpí, krční páteř atd. dále i třeba nos, přikládám foto. ano, slečna se mohla smířit, pravděpodobně se o to pokoušela celý život, ale ona plastika jí ten život zkvalitnila, to mi nikdo nevymluví. viděla jse i výherkyni plastiky brady. slečna, jinak velmi hezká, ji prostě neměla vidět, zcela ustupovala. operace banalita nebyla, ale výsledek nebyl do očí řvoucí a slečna se náhle proměnila, přestala se schovávat. i téměř nulová prsa, pokud jsou zvětšená vkusně - inu, proč ne? kdo může něco namítat, když člověk opravdu hodně zhubne a odmění se tím, že si nevzhlednou kůži nechá operovat? zcela mimo mísu jsou pro ě operace prsou dnešních hvězdiček, botox kam se to jen dá, přifouknuté rty, vyhlazený obličej bez mimiky. ale například pomoc starší dámě, která o sebe dbá a bohužel má geneticky dáno hodně vrásek a se štíhlostí se většinou váže ve stáří i méně vypjatý obličej, mi nepřijde nic snobského.

daniela11  03.08.12 09:13

Marca-já nemyslela konkrétně vás, jen jsem reagovala na vaši poznámku. No a chtěla bych na kliniku GHC

666mahu
1490 příspěvků 03.08.12 09:13
komu to dělá radost, proč ne?

Schvaluju úpravy kvůli sobě. Špatně je, aby se do plastik nechal někdo natlačit. Když má člověk sám potřebu a chuť, proč ne.
Nesouhlasím se zmenšováním prsou u mladých žen kvůli baletu, sportu. Zdá se mi přijatelné, když si nechá mladá žena upravit odstálé uši nebo příliš velký nos apod., když jí to celé dětství rozčiluje a nechce se jí s tím žít (znám takovou jednu). A asi 3 ženy se zvětšeným poprsím a jsou spokojené, splnily se sen. Nevím, co bych dělala, kdybych měla nepatrná prsa. Asi bych z toho udělala přednost, má to i svoje výhody.:-)

Další kategorie je omlazování. Chodím na drobné úpravy. Nechala „vylaserovat“ žilky na nohou, chodím na chemický peeling + IPL proti pigmentovým skvrnám, které se mi objevují na obličeji po pobytu na slunci. A nechávám si upavovat výplní dvě vrásky na čele a jednu mezi obočím - mračivku, které mě rozčilovaly (zdědila jsem je po otci, má je zděděné i můj syn už asi od 18ti let). Pak jsem si nechala odstranit jedno drobné znaménko na obličeji z estetického důvodu a dvě „pihy“ ze zdravotních důvodů (pro jistotu).
Protože se bojím „krájení/řezání“, asi nikdy do plastické operace nepůjdu. Jedině možná pokud by se mi udělaly a hodně štvaly „pytle kolem očí“. Moje maminka si nechala upravit někdy kolem 60ti oční víčka a hodně jí to prospělo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit