Plátěná taška/tote bag

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

debra.morgan
223 příspěvků 09.08.13 11:21
plátěná taška/tote bag

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli má tato taška nějaký speciální název nebo jestli to je prostě plátěná taška s potiskem (anglicky tote bag asi). Chtěla bych ji sehnat sestře k narozeninám, ale nějak nevím po čem se ptát. Kde se vlastně dá koupit? Zajímaly by mě spíš kamenný obchody (řetězce), ale i za odkazy na eshopy budu vděčná. Asi před půl rokem jsem ji viděla v H&M, ale teď už tam určitě nebude. Nebo se koupí plátěná taška (kde?) a barvou/fixem (jakou/jakým) si tam každý napíše co chce? jsem bezradná a je to hurá akce čili zn. spěchá, prosím poraďte!!!

Reakce:

stricc  09.08.13 11:24

Jmenuje se to plátěná taška. Potisk se může nechat udělat jakýkoliv dle libosti, sama mám jednu takovou festivalovou. Zkusila jsem dát do google plátěná taška potisk a vyjela mi toho fůra.

MP Monny
480 příspěvků 09.08.13 11:25

Na asosu je jich plno, ale dodání se těžko odhaduje, žádný kamenný obchod mě bohužel nenapadá
 http://www.asos.com/…ategory.aspx?…

debra.morgan
223 příspěvků 09.08.13 11:26

Díky díky, jenže na objednávání z netu není čas… :-/ ale sobě asi jednu objednám!

stricc  09.08.13 11:26

Tady třeba
http://www.dtpshop.cz/latkove-tasky/
co se týče normálních obchodů, koukla bych se asi někde v centru v prodejnách suvenýrů

MP Monny
480 příspěvků 09.08.13 11:30

@debra.morgan mě se teda na asosu líbí ta s ptáčkem, ale nevím, kam bych s takovou taškou chodila, takže asi nic

Dahllie
2222 příspěvků 09.08.13 13:02

Zkuste najít obyčejnou plátěnou tašku, třeba v ethno obchodech nebo v těch se zdravou výživou a tak. A pak si na to nechte udělat potisk jaký by sestře vyhovoval. A nebo to udělejte sama, v Lidlu by měli teď někdy mít takové nažehlovací papíry. Vytisknete si na ingoustové tiskárně co chcete, a nažehlíte to na látku.
A nebo projeďte Fler , tam toho určitě budou kvanta.

edit: Že já to začala prohlížet… TUHLE musím mít :-D

SlečnaFerka
1 příspěvek 09.08.13 13:05

Jestli jste z Prahy, zkuste obchod s výtvarnými potřebami Zebra na Újezdě ( http://vytvarnepotreby.a-zebra.cz/…nych-potreb/ ), plátěné tašky (bez potisku) by měli mít a určitě tam seženete i barvy na textil

debra.morgan
223 příspěvků 09.08.13 13:23

Děkuju za reakce, flér je na takový „ptákoviny“ naprosto dokonalý! asi nakonec něco vyberu tam, přece jenom sestře není 5, aby musel mít dárek hned. Lord Voldemort je BBBoží!

hurricane
17 příspěvků 09.08.13 14:59

Prednedávnom som také videla v dm drogérii..nebol síce velký výber ale možno by ste si niečo vybrali :)

llolla
2102 příspěvků 10.08.13 22:14

@debra.morgan
zkuste místo tote bag vyhledat canvas bags

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit