Plavky, když mám různě velké prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlabajka
7 příspěvků 03.04.15 10:01
plavky když mám různě velké prsy

Dobrý den,
Mám problém a myslím, že nejsem jediná. Po dětech mi zbyla nestejně velká prsa. Normálně nosím velikost D, takže ještě docela velká, ale bohužel žádná podprsenka mi nesedí. Pod oblečením se to schová, ale v plavkách se toho docela bojím. Mám oblíbenou značku (i plavek) Panache, ale musela bych si pořídit nějaký model s výztužemi. Na stránkách Tima (česká značka) – už od nich nějaké prádlo mám a jsem spokojená – píší, že se používají podprsenky s řasenými košíčky, že eventální nerovnosti vizuálně zakryjí. Máte, prosím, někdo zkušenost?

Reakce:

Martini90
159 příspěvků 03.04.15 18:23

Sama tento problém nemám, ale kamarádka řeší nerovnosti vycpávkou - v jednom košíčku má vycpávku a v druhém ne.
Nic jiného se asi poradit nedá, jestliže je nerovnost výraznější.

zlabajka
7 příspěvků 09.04.15 11:31

Děkuju:-) Do jakého typu podprsenky se ty vycpávky dávají. Musí být nutně vystužená?

Lamicka  09.04.15 12:10

@zlabajka Nejlepsi je, kdyz ma podprsenka vsitou kapsicku na vycpavku. Ve spacializovanem obchode (nemyslim retezce) na pradlo vam poradi a mivaji i ruzne velikosti vycpavek.

marca
437 příspěvků 10.04.15 08:58

Rozdíl mám taky. Nosím balkonetky, to se docela srovná. U bikin bych ale tenhle střih neriskovala.

zlabajka
7 příspěvků 15.04.15 10:27

Co jsou balkonetky? :-)

Isca
958 příspěvků 27.04.15 21:35

@zlabajka Pokud netrváte na tom, aby oba prsy byly opticky stejně velké, tak ano, řasené košíčky pomůžou tím, že zamaskují nadbytek látky na jednom z prsů. Nemám zkušenosti s Timem, ale s Triumfem a Triolou, a s oběma jsem byla spokojená.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit