Plavky, nebo spodní prádlo?!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernadettem
3 příspěvky 28.05.12 14:42
Plavky, nebo spodní prádlo?!

V obchodě jsem narazila na tyto plavky a hrozně se mi líbí. Nejsem si ale jistá, jestli spíš nevypadají jako spodní prádlo. Co si o nich myslíte vy? Děkuju za vaše názory!:))

Reakce:

RoyalistGirl
75 příspěvků 28.05.12 14:50

No, to bikiny s kosticema prostě vypadají :) Jsou moc hezké!
Fakt bych se nebála, jestli se někdo na pláži bude rozhlížet a říkat si hele, nemá ona spodní prádlo, no to je ale trapas :D Občas jsem se koupala v černém prádle a fakt by mě nenapadlo, že si toho někdo bude všímat :)

LadyPapajka  28.05.12 16:02

Kdybys to nenapsala, neřekla bych, že jsou to plavky. Ale myslím, že na pláži to ani nikoho nenapadne, že yb to plavy nebyly neboj:)

Carmiena  28.05.12 16:31

Jestli je to spodní prádlo nebo ne se pozná většinou podle zapínání u hořejšku :-)

seznam.mih  28.05.12 16:39

Poznáš podle materiálu a zapínání.

pixie
232 příspěvků 28.05.12 17:37

Myslím, že u vody opravdu nikdo nebude zkoumat, jestli náhodou nemáš spodní prádlo, i když to na obrázku tak trochu vypadá. Nebála bych se jich a koupila je:)

Laen
34 příspěvků 29.05.12 11:32

kdyby jsi nenapsala, že to jsou plavky, tak bych PODLE FOTKY řekla, že to je spodní prádlo. Ale myslím, že naživo když uvidíš látku, tak prostě poznáš, jestli to plavky jsou nebo ne :) a navíc je to celkem fuk: plavky/spodní prádlo kryje stejně :D

gulietta  30.05.12 10:17

nie sú to síce plavky zameniteľné s prádlom,ale tema plavky to je,tak to skúsim tu. Nevie niekto z vás kde kúpim značku ERES? O eshope samozrejme viem,ale plavky si vzhľadom na veľkosť poprsia potrebujem vyskúšať.

sarinka.v
423 příspěvků 31.05.12 17:23

@gulietta: Plavky jsou to moc pěkné, ale nevím, jestli bych do plavek investovala 350 euro…to už mi příjde hodně, ano Lagerfeld je možná génius, ale plavky zvlášť v našich končinách, kdy je opravdu léto měsíc a když dobře tak u moře strávíte 2-3 týdny ročně je dost. Kdybych bydlela na francouzské riviéře nebo na Floridě, kde je teplo déle, možná jo, ale v ČR ne :)

gulietta  07.06.12 21:08

Chcem takéto plavky,nešla ste niektorá okolo nich v obchode? :-)  

runningfox  12.06.12 10:44
@gulietta píše:
nie sú to síce plavky zameniteľné s prádlom,ale tema plavky to je,tak to skúsim tu. Nevie niekto z vás kde kúpim značku ERES? O eshope samozrejme viem,ale plavky si vzhľadom na veľkosť poprsia potrebujem vyskúšať.

Tyhle plavky vypadají dobře jen na ženách s velikostí poprsí 0-1, všechyn ostatní budou v tom jak kojné. Jestli máte větší ňadra, nechoďte do nich, jsou to vyhozené peníze.

real.blond
6688 příspěvků 08.10.12 21:34
@gulietta píše: Chcem takéto plavky,nešla ste niektorá okolo nich v obchode? :-)

Wow, nadhera! Tyhle take nutne potrebuji:) az je poridite, dejte prosim vedet, kde je maji. Jen bych brala jinou barvicku:)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit