Ples v Opeře 2012

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Meri
1322 příspěvků 26.02.12 18:38
Jsem zvědavá na vaše hodnocení, postřehy, jedovaté poznámky i pochvaly:)
Pokud se někdo zúčastnil této „společenské události roku“ - jaké to bylo?
My ostatní - vkládejme fotky šatů, rób, hodnoťme, chvalme, snad bude co:)
(Pořád doufám, že se dočkáme i článku od Ady;))
Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

MP Iva
12 příspěvků 26.02.12 18:51

Tak já začnu: http://www.ceskenoviny.cz/…ndex_img.php?…
Já nevím, asi nejsem normální, ale mě se ty její šaty prostě nelíběj. Kus vypadá jako hezká noční košilka, tu muchlanici na břiše jsem nepochopila, no a bez rozparku, který tady není vidět, by to nešlo…
Udivilo mě, že Andreu za výběr šatů chválila i Františka Čížková…

MP Pafka
185 příspěvků 26.02.12 19:03

Ve VIP zprávách tedy Andrea nezabodovala. Spíš souhlasím s Beatou Rajskou než s redaktorkou Blesku …

MP Iva
12 příspěvků 26.02.12 19:18

Tak to ano, ale obvykle mi připadalo, že její komentáře jsou celkem objektivní…

Lama_z_Lana  26.02.12 19:19

Verešky šaty se mi taky nelibí, zato se mi moc líbí její vlasy:) Kéž bych si uměla něco takového vytvořit.

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.02.12 19:20

Hurá, skvělé téma. Ples v Opeře v Praze mi připadá jako trapná snobárna, snaha o napodobení „velkého světa“. Ale kdybych byla zvaná, asi bych šla, to zas ano:-)
Šaty Verešové se mi nelíbí, u ní nepřekvapuje nedostatek stylu a příliš odhalené všechno…
Za ty šaty by se ani paní Bri. Roč. nemusela stydět. Aspoň tedy padnou a jsou dobře ušité. Ale rozhodně to není róba na takto prestižní ples. Jdu koukat dál:-)

katango
1356 příspěvků 26.02.12 19:20

FČ má k AV dost vřelý vztah, pdle všeho. Ohledně AV nebývá dostatečně kritická.

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.02.12 19:23

Tak Taťána Kuchařová u mě dobrý:-) http://img.aktualne.centrum.cz/…ucharova.jpg
Šaty jí sluší, jsou slavnostní, prsa jí nevylejzají. Je to krasavice, která na rozdíl od Andrey Verešové nemá zapotřebí ukazovat své vnady a chodit ve spodním prádle, hypersexy. Už jsem si toho všimla dřív, neusuzuji pouze podle této fotky.

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.02.12 19:33

Šaty Dary Rolins se mi nelíbí, asi nejsou nějak strašné, ale pro mě se na ples nehodí… 

Lama_z_Lana  26.02.12 19:34
http://bleskove.centrum.cz/…i-krainova-/

Achjoo. mně se nijak nic nelíbí. Nejvíc teda asi R. Langmanová (až na u kabelku), nejhůř hodnotím K. Sokolovou, J. Nováčkovou a pak tu slečnu na fotce č.20 v tom leopardovi (nepoznávám).
Zklamala mě pro mě jinak vždy dokonalá T. Maxová.

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.02.12 19:38

Tak teď jsem narazila na fotku Verešové v tyrkysových šatech, které jsou o něco lepší. Ale taky velmi odhalující.
Jinak šaty Terezy Maxové se mi líbí, šaty Veroniky Žilkové se mi nelíbí a mám pocit, že jí růžová vůbec nesluší. Vypadá v nich jako holčička, která ukradla mamince šaty ze skříně a je jí 50 let…:-)

MP Meri
1322 příspěvků 26.02.12 19:41
Od Verešové už dlouho žádné zázraky nečekám. Vadila by mi ta věc na rameni.
Kuchařová má krásné šaty, hezká barva, dostatečně slavnostní, možná bych zvolila decentnější naušnice. Co mi na ní vadí dlouhodobě je to její děsné tmavé obočí. Já vím, že momentální trend velí přirozenější tmavší obočí (a vytrhané čárky taky nepreferuju), ale ona to podle mého často přehání, k těm blond vlasům je to moc tvrdé, zbytečně to kazí dojem.

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.02.12 19:51

Lukáš Lindner je můj kamarád, úžasný profesionál. A myslím, že to svými modely opět potvrdil. Možná jsem trochu zaujatá a nehodnotím ho objektivně, protože ho mám ráda a vím, jak tvrdě maká. Ale jeho šaty jsou vždy perfektně ušité a vkusné.
http://blesko­ve.centrum.cz/fo­togalerie/2012/01/04­/renata-langmannova-saty-kolekce-lukas-lindner/foto/353440/
http://media.2011­.super.cz/ima­ges/gallery/29827­.jpg?20120224163157
http://www.su­per.cz/9188-mrknete-tuhle-operenou-nadheru-si-oblekne-kouzelna-guncikova-do-opery.html
Hlavně ty šaty s peří se mi líbí, a ty tyrkysové.
Meri: no ona ta Kuchařová je takový ten barbínovský typ, a je celá umělá, v obličeji působí trochu vulgárně, i tím, jak je vždy nepřirozeně opálená. Ale aspoň na sebe neupozorňuje za každou cenu holým masem, jako Verešová

MP Motyka
29 příspěvků 26.02.12 21:07

Dávám palec nahoru akorát těm šatům R. Langmannové. Kabelka opravdu nic moc, ale i tak mezi ostatními vyniká množstvím neodhaleného masa, elegancí a decentností a ještě oceňuji účes. Leopard jede…(ble). Jinak mám slíbeno, že jakmile bude mít drahá polovička smoking (a já lepší róbu), podívám se na tuto událost osobně :).

saryvary
664 příspěvků 26.02.12 21:15

Můj příspěvek je asi mimo. Já si přečetla vaše komentáře a nechápu: já myslela, že tenhle ples je určen lidem, kteří patří mezi smetánku, kteří něco dokázali, něco znamenají....... a jak čtu, byla to tam samá „rádobymodelka“. Já myslela, že tahle akce má nějakou úroveň a né že je to bulvární večírek. Achjo :-(

MP Meri
1322 příspěvků 26.02.12 21:22
saryvary: Možná, ale v bulváru holt najdete zase jen fotky bulvárních hvězd:) Což je doufám jen část lidí, co na plese byla:)

Barbucha: To je pravda, oproti Verešové je to úplně jiná liga, to je jasné. Ale přesto, trochu ubrat na obočí a byla by myslím ještě krásnější.

Jinak z té galerie mi přijdou nejhorší asi Partyšová, to je leopard v nejhorším provedení … a Ochotská, která má šaty vhodné tak na léto k vodě.

Lama_z_Lana  26.02.12 21:52

To samé mě u té Ochotské taky napadlo, že by to byly (pro mě) hezké letní šaty.

RenaLange  26.02.12 21:59
Nechci nikoho naštvat,ale mně se Andrea Verešová líbila.
Protože je vždy milá a za všech okolností profesionální, vždy upravená a skutečně milá a příjemná. Ty šaty se mi líbily - na ní. Má krásnou postavu, kdo by si to oblékl nebo neoblékl a proč je mi jedno, k ní se hodily a vynesla je krásně.

Slečnu Kuchařovou neznám,působí na mně profesionálně, ostatně tou profesionalitou si získala i titul Miss World a mně se líbila. K tomu obočí - mně se líbí. Prostě je krásná.
Pokud vypadáte bez obočí líp gratuluji.

Nemám ráda G. Partyšovou ,ale ty šaty bych brala hned a vynesla je taky skvěle.
Jedovatý dotaz, jaké plesové šaty mají prosím všechny kritičky a odpůrkyně Dolce a Gabbany ve skříni?

Určitě přenádherné ,krásně ušité a podtrhující osobnost, jak jinak , ovšem:-).

Terezu Maxovou jsem párkrát potkala, vždy milá a příjemná ,ty šaty mi nic neříkaly.

Simona Krainová - vulgární a hloupá , i kdyby měla ty nejkrásnější šaty, já na místě Andrey Verešové bych si hned po odchodu ze společné lóže šla umýt ruce.
Keira Chaplin - po zásahu vizážistů dobrý, jinak taková trochu ucuchtaná holka.
Šaty slečny Langmannové se mi líbily, krásně ji vyzdvihly, i když já bych tu červenou dala spíš tmavovlásce ale to je jen můj názor.
Slečny Ochotská a Sokolová - šaty hnusné a nevhodné jako vždycky.

RenaLange  26.02.12 22:01

saryvary - ehm. Jsme v Čechách:-).

MP Meri
1322 příspěvků 26.02.12 22:13
RenaLange: šaty od Dolce a Gabbany byly které?

(ad ta Kuchařová - neřekla sem, že by měla chodit bez obočí nebo tak něco, jen že by měla trochu ubrat a za tím si stojím. K blond vlasům se prostě takhle tmavě hnědá/šedá nehodí, je to nepřirozené, toť můj názor. Že je to žena na úrovni, se kterou se Ochotské a další nemůžou porovnávat a obočí je v podstatě jen drobný detail je snad jasné.)

RenaLange  26.02.12 23:35
Meri mně je úplně fuck co " ste řekla a za čím si stojíte" ( Drobný detail : JSTE, JSEM ) .
Stejně jako mne Váš názor " co se hodí a co je nepřirozené " nezajímá.
Mně se líbí .
Nepoznáte šaty od DG? Hledejte když už jste je zkritizovala:-).

MP Pafka
185 příspěvků 27.02.12 09:25

Andrea Verešová je krásná žena, škoda, že si kazí image výběrem svého oblečení, slušely by jí úplně jiné typy šatů, než si vybírá. Nepotřebuje se tak odhalovat (vysoký rozparek, prsa nacpaná ve výstřihu).

Elm
126 příspěvků 27.02.12 09:44

Andrea Verešová není můj typ a není mi ani sympatická jak se prezentuje. Ale kdysi jsem s ní četla rozhovor, kde říkala, že se takto obléká proto, že to od ní očekávají ti, kdo jí zadávají pracovní zakázky. Pokud je to pravda, tak mi to přijde o to smutnější - pro mě srozumitelnější by bylo, kdyby byla ženou, která je přesvědčená o tom, že vypadá excelentně v ohromných výstřizích, nekonečných rozparcích a oblečení a la ruská zbohatlice, než že je tenhle styl oblékání kvůli kšeftu. Že jí v podstatě práce takto narušuje i její soukromý život.

Cesnekacka
274 příspěvků 27.02.12 09:51

kdyby nechtěla, tak si nenechá narušovat…
mě na ní mrzí, tedy na všech těch našich ryhlokvaškách, to právnické vzdělání. Ty pindy - Jak Vy to stíháte? Chodit po mole, cestovat, studovat? - No, někdy je to složité, ale vzdělání chci mít dokončené.
Jak mě tenkrát vrtalo hlavou, proč si vybrala školu v Plzni a ne v Praze, kde by jí měla u nosu :-D

Cinkitoo  27.02.12 09:54

Vereška si vzala noční košilku a zadek přepásala luxusním povlečením. Krainová se mi prostě nelíbí. Dara - líbí se mi střih, nelíbí se mi vzor. Ochotská vypadá, jako by si spíchla šaty z několika zástěr, na ples se mi to vůbec nelíbí, ale hlavně že jsou venku prsa, no ne. Moc se mi líbí Taťána, sluší jí to, snad jen ty naušnice, ale to už by bylo rýpání. Jitka Válková na mě působí jako Angelina Jolie, navíc má hezčí tvary, jen se mi ty šaty zdají takové… chudé? Kateřinu Sokolovou bych poslala převléknout. Nováčková se mi nelíbila ještě v ničem, tady mě ale pobavil ten přehoz v designu bublinkové fólie :D Docela se mi líbí ta Victoria (pokud jsem si ji teda s někým nespletla), a to vedle je Gunčíková? Tak ta se mi nelíbí vůbec. Pavlíně Němcové bych poprvé hádala její věk, vadí mi kostnatá hruď a neupravené vlasy, jinak jsou šaty zajímavé, ale dekolt se mi nelíbí. Partyšová mi přijde jako šestnáctka na maturiťáku, vůbec. Šaty Terezy Maxové se mi vyloženě nelíbí, za to ta Keira je fakt kost, moc se mi líbí! Langmanová se mi líbí, jednoduché šaty, fajn. Jákl-Vítová nedávno rodila, ne? Pokud ano, tak opravdu perfektní postava. Pro paní Noru mám slabost, líbí se mi moc, hlavně zajímavé šaty, je krásná. No a ty dvě paní - gepardí a smetanová - neznám, ale nějak mě nezaujaly.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit