Plesové boty - nechat nebo sundat?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kemia
420 příspěvků 28.01.13 22:17
Plesové boty - nechat nebo sundat?

Mám dotaz ohledně plesových bot. Jsou lepší k těmto šatům s kytkou nebo bez ní? Zalepeného palce i laku na nehty si prosím nevšímat. Je to focené doma. Díky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

domecekkk
115 příspěvků 28.01.13 22:20

Vzala bych ty s kytkou:) pokud teda kytka barevne ladi

smrtonoška  28.01.13 22:26

Varianta s kytkou sice není špatná, ale já jako minimalista bych ji sundala. Nechá to víc vyniknout krásné šaty a jejich jednoduché zdobení. Kytku bych si třeba vzala do vlasů…

Mylady2
12409 příspěvků 28.01.13 22:27

@Kemia mě se to více líbí s kytkou… Zakryje to ten obdélnik a navíc je to vtipné:-)

Kemia
420 příspěvků 28.01.13 22:34

Kytka ladí. Jenom si říkám, jestli ty kytky nezkracují nohy. Měřím 162 cm. Ale asi řeším blbosti…

Sibyla
2639 příspěvků 28.01.13 22:34

Taky myslím s kytkou. Nemám umělé kytky ráda, ale toto je hezké.

hanabanana76
160 příspěvků 28.01.13 22:49

Jestli to ladi barevne, tak za mne rozhodne s kytkou!

catherinne
12502 příspěvků 29.01.13 00:09
@Kemia píše:
Kytka ladí. Jenom si říkám, jestli ty kytky nezkracují nohy. Měřím 162 cm. Ale asi řeším blbosti…

to občas děláme všechny, buďte v klidu…

catherinne
12502 příspěvků 29.01.13 00:11

Jo, a za mně asi bez kytky, jen ale přemýšlím, jak budete v takových nazovačkách tancovat?

Kemia
420 příspěvků 29.01.13 08:27

Ony na noze drží. Už jsem s nimi byla asi na 10 plesích za tu dobu, co je mám.

ni2ka  29.01.13 10:40
šaty

Jsou moc hezké, ale boty vidím jako problém. nevím, ale hranaté se už
dlouho nenosí/?/ a co punčochy- budete mít holá lýtka? do otevřených bot se punčochy nenosí a málokdo má dokonalé nohy, aby je ve společnosti mohl ukázat jen tak beze všeho- jsou prý speciální punčochy bez špičky nebo ty nastřikovací, ale nevím, jak to funguje. pokud máte nějaké penízky nazbyt, kupte si jiné botky, asi klasické uzavřené. jestli tyhle, tak za mě bez kytky.

Kemia
420 příspěvků 29.01.13 11:23

Chodím bez punčoch. U nastřikovacích se bojím, že to bude něco jako samoopalovací krém nebo nástřik, tj., že se to bude rozmazávat. Nohy bych neřekla, že mám hrozné, že bych je nemohla ukázat bez punčoch. Ty hranaté boty mě nenapadly. Myslela jsem, že tyhle jsou takové nadčasové nenápadné. Mám je už 10 let. :-O

ni2ka  29.01.13 11:29
@Kemia

Taky nemám ráda punčochy, ale nosím dlouhé šaty. těma dokonalýma
nohama jsem myslela spíš případné žilky, někomu, kdo má světlou pleť,
prosvítají nebo třeba neopálené nohy, to vypadá taky někdy zvláštně.
punčochy nesnáším, ale když mám krátké šaty, tak si je se skřípěním zubů
vezmu, protože se s holýma nohama necítím právě kvůli neopálení nebo ne úplně dokonalé kůži. když jste zvyklá, tak v pohodě.

Kemia
420 příspěvků 29.01.13 11:34

Myslela jsem právě ty nedokonalosti pleti, s tím problém nemám, ani nejsem extrémně bílá.
Díky za rady, jen doteď nevím, jestli kytky nechám nebo ne. Je to tady tak půl na půl. Asi si hodím korunou.

Mylady2
12409 příspěvků 29.01.13 11:35

@Kemia a co koupit nové boty;-) to se vždycky hodí;-)

Kemia
420 příspěvků 29.01.13 11:40

No jo, tomu jsem se právě chtěla vyhnout. :-) A stejně jsem na žádné, co by mi padly do oka, nenarazila. I když jsem se teda pečlivě nekoukala.

ni2ka  29.01.13 11:46
-

Třeba podobné, jaké máte, ale s kulatou špičkou, vypadalo by to tak nějak
něžněji. možná, kdybyste si tyhle nechala, tak bych tam tu kytku nechala, jestli má stejnou nebo co nejvíc podobnou barvu s šatama. teďka máte o bodík víc pro „kytku jo“.. když jsem se podívala podruhé, tak jsem to přehodnotila. já moc nemám ráda ozdůbky, tak jsem prvně reagovala, že ne.

waw
336 příspěvků 29.01.13 11:46

Já bych koupila nové boty. Tyto jsou takové divné a navíc se na plesy nehodí - vlastně jsou to takové pantoflíčky. Podle mě zbytečně sráží jinak pěkné šaty a vůbec celou jejich nositelku.

P. S. nohy máte pěkné :-)

Kemia
420 příspěvků 29.01.13 11:52

Aha, to mě překvapuje s těma botama. Já měla za to, že tyhle se nehodí jinam než na ples. Já bych si právě koupila nové, ale hodně podobné těmto, protože jsou na noze skoro neviditelné. A díky za reakce. Kytky tam asi nechám.

chinin
2788 příspěvků 29.01.13 18:21

@Kemia
Já bych vám také doporučila boty vyřadit a koupit nové. Podle mě nejde o boty na ples, ale spíš o letní sandálky třeba do baru. Hranatý tvar bot přiznává, že „už mají nejlepší léta za sebou“. Rozhodně botky nejsou nadčasové, tento tvar se skutečně už mnoho let nenosí. Chápu, že chcete boty ozvláštnit, nicméně ty umělé květiny podle mě nejsou dobrý nápad, působí to na mě jako „elegance od kolotočů“.

Viktorie H.
664 příspěvků 29.01.13 18:30

Já nevím, mě to připomíná letní páskové sandálky a když je to na ples… za mě určitě bez.

shirla
878 příspěvků 29.01.13 18:33

Vy jdete plesat v pantoflíčkách? Nevšimla jsem si pásku přes patu, myslím, že v pantoflích-i když pěkných se tancovat nedá…za mě bez kytky:-)

julkajulcao
18 příspěvků 29.01.13 19:12

@Kemia:
Správná tanní obuv by měla mít pevnou patu a ideálně řemínek kolem kotníku, aby bota opravdu dobře držela:
 http://www.kozdra.cz/…kost-33.html?…

pokud chce mít člověk opravdu jistotu, že se mu bude v botech dobře tančit a nehrozí vyzutí, je dobré mít ještě u tanční obuvi pásek přes nárt:
 http://www.kozdra.cz/…kost-33.html?…

a nejvhodnější podrážka je samozřejmě kožená, ohebná, aby se dobře tančilo a člověk hned neuklouzl

pinklady
27 příspěvků 29.01.13 19:17

S kytkou :) a šaty se mi moc líbí :)

Kemia
420 příspěvků 29.01.13 21:13

Mně se ty taneční boty hrozně nelíbí. :-) Ale stejně tančím minimálně, takže mi pantofle nijak nevadí.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit