Plesové šaty malých velikostí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Narcisa
100 příspěvků 13.01.13 22:19
Plesové šaty malých velikostí

Plesová sezóna začíná, takže se na vás, milé dámy, obracím s tímto dotazem: kde se dají sehnat plesové šaty malých velikostí? Jsem nešťastná nositelka oblečení velikosti 32 a netuším, kde tento rok seženu šaty. Máte nějaké tipy? :)

Reakce:

bára.brněnská
563 příspěvků 13.01.13 22:23

Nakupujete na Aukru? Myslím, že tam pořád frčí „japan style“. Roztomilé kousky naprosto nevypočitatelné kvality a zaručeně nízkých cen, šité na těla Asiatek a prodávané Slovankám ;).

Andy.X
43 příspěvků 13.01.13 22:29

Asijské eshopy nebo asos - tam kamarádka nakupuje plesové šaty, má velikost XS :)

Yla
81 příspěvků 13.01.13 23:29

Mango… Normálně mám S a v Mangu je to spíš M. A v e-shopu mají šaty od velikosti XS

Narcisa
100 příspěvků 14.01.13 11:36

Na Asos jsem se dívala, ale nemají tam žádné šaty, co bych si vzala na ples a Mango taky žádná sláva :/

Aranel
887 příspěvků 14.01.13 11:59

Ušít. Vyplatí se to. Plesové šaty, které vám sedí jako ulité, jsou zázrak, nikde nic nevypadává, nekrčí se, podprsenku si necháte všít… je to investice, ale stojí za to.

alyona
84 příspěvků 14.01.13 13:20

V peek and cloppenburg majú aj 32 veľkosť…

Narcisa
100 příspěvků 15.01.13 21:28

@Aranel O tom jsem uvažovala, ale nemám v plánu vzít si je na sebe více než dvakrát, takže mi to přijde jako zbytečná investice ;)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit