Plnoštíhlá čtyřicítka jde tančit trance

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Josefka
347 příspěvků 28.01.14 12:55
Plnoštíhlá čtyřicítka jde tančit trance

Nebývám v koncích, co si obléci k dané příležitosti ale momentálně vážně nevím. A když se tak bavím se svými kamarádkami, i ony tápou.
Vždy jsem ráda tancovala a pořádně se vyřádit patřilo k mým pravidelným úletům. Ale nějak se to lépe vymýšlelo, co na sebe, když byl člověk mladý a o 20 kg lehčí. Teď se chystám po 10 letech připojit k přátelům (vesměs mladším) na jednu akci a chci
a) aby oblečení bylo pohodlné na hodiny a hodiny poskakování (jako ideální se jeví tenisky - propána, nikoli běžecké boty - ale nějaká jejich společenštější forma)
b) abych nevypadala, že honím mládí ani že jsem zabloudila ze srazu důchodců (zlatým topem nad břicho, které je skoro stejně velké, jako v dobách, kdy jsem dvojčata teprve čekala bych se dostala přímou linkou do pekla, ať už módního nebo vlastního)
c) abych byla alespoň trochu k světu (kdo by se nechtěl líbit? i když u dívky v modrém v nedávném článku přemýšlím, KOMU se chtěla/mohla líbit)

Tak schválně, zda se vám podaří najít nějakou inspiraci, uvítám zejména obrázky.

PS: Ne, nevadí mi, že tam jsem nejstarší - jdu se tam bavit a nikoli porovnávat životní zkušenosti :-D
PSS: Ne, opravdu se nehonosím postavou M. Salačové nebo DJ Luccy ale chci se tak sem tam cítit ;-)
PSSS: Ano, už se těším, až mi bude 70 a dostanu konečně rozum!

Reakce:

Zebra33
2038 příspěvků 28.01.14 13:15

Sla bych do dzin/kalhot dzinoveho typu a strih vybrala takovy, aby lichotil vasi postave. K tomu bych si vzala nejaky top nebo tricko z pevnejsiho kvalitniho materialu. Klido bavlnene, ale nic tenkeho tahaveho, co vam zvyrazni kazdy spek. Mozna i triko s nejakym motivem/obrazkem, ale tam zalezi, jak a kde se ve vasi velikosti ten obrazek natahne (nic ve zlem). Na nohy bych si vzala treba conversky nebo od jine znacky, ale takovy ten „converse“ typ (ja mam treba od Adidas Originals - maji ruzne: http://www.adidas.com/…vZu3Z1z13ybj). Na delsi stani doporucuju si do bot koupit nejakou tvarovanou vlozku. Zvlast ty ruzne platenky byvaji vcelku slupicky.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 28.01.14 13:59

Ono zalezi aj na tom, kde su tie rozmernejsie miesta na tele lokalizovane. Ja by som si na soju velku p*del a sirsie stehna v idealnom pripade navliekla splyvavu dlhu suknu (az po zem), pripadne pevnejsiu, kludne tmavomodru alebo ciernu dzinovinu. Co sa tyka vrchu, tricka mam najradsej z pevnejsej viskozy - aspon myslim, je to taky splyvavy material, skoro sa nekrci a speky relativne lichotivo „obtecie“ - neobtiahne ani neurobi krunyr. A hlavne sa pri tancovani prisposobi pohybu a nie su na tom vidiet potne skvrny 8-) Na nohy kludne nejake civilne tenisky, napriklad tie conversky. Alebo nejake ortopedicke baleriny, ako nieco take existuje :-D

Josefka
347 příspěvků 29.01.14 12:07

Zatím děkuji. Ale leze na mě chřipka, tak místo nákupů ležíme s dětmi v posteli a já se je snažím přesvědčit, že venku se neděje nic zajímavého.

Postava: dřív přesýpací hodiny, dnes k nim přibylo plandavé bříško ale štíhlý pas, štíhlá záda ale velká prsa zůstaly. S tím aby se mělo něco dát podniknout.

Jestli se uzdravím a přeci jen vyrazím, možná se i vyfotím.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 29.01.14 20:21

Na fotku sa tesim :-) To je podla mna celkom dobry typ postavy, hlavne to nevyriesit vysuchanymi dzinami a o tri cisla mensim tenkym bavlnenym trickom s Mickey Mouse, a bude to fajn :-D

mikita.miki
1931 příspěvků 30.01.14 11:50

Džíny, plátěnky (dle množství vymeteného sněhu, kaluží a bláta cestou ještě zvažte) a nějaké jednoduché triko s menším výstřihem a krátkým výstřihem (délku rukávu opět podle toho, kde se to koná, jestli nějaká netopená hala nebo klub, kde za chvíli vedrem padnete). nějaký ten náramek na ruku, taštičku cross body. ne náhrdelník (vždycky tak pitomě plandaj a naskakujou na hrudníku) a náušnice podle toho, jak ste zvyklá, já je do půlhodiny vždycky stáhla. hlavně pohodlně a jednoduše. budete se líbit už tím, že se uvolníte a budete tancovat bez ohledu na to, co máte na sobě a tím, že se nebudete muset hlídat kde vám co vyskakuje, vlaje nebo se vytahuje, si to usnadníte.

a upřímně závidím, hned bych jela taky :-)

razorblade_reloaded  30.01.14 13:41

Nevim, jak moc plnostihla jste, ale co nejak v tomhle stylu?:

Korytt
271 příspěvků 30.01.14 19:05

@razorblade_re­loaded tak tohle na na trance rozhodně není…pěkné ano, ale ne na tuto akci

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit