Počet párů bot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenoob
3 příspěvky 11.03.17 14:53
Počet párů bot

Zajímalo by mě, kolik si myslíte, že je „normální“ mít párů bot? Bylo mi totiž naznačeno, že jich mám přespříliš. Celkem mám asi 13 párů a nepřijde mi to moc :) Díky.

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Giuli
2575 příspěvků 11.03.17 15:03

@lenoob 13? Koľko máte rokov? 10? Ja mám cez stovku.

system_error
840 příspěvků 11.03.17 16:06

Tak jestli je to komplet na celý rok, tak to rozhodně není moc. Pokud jen na zimu tak je to dost. Ale ne zase příliš :-)

Pocit chladu
41 příspěvků 11.03.17 16:11

Neexistuje prilis vela topanok:-)

BarcaAri
432 příspěvků 11.03.17 18:57

Ten kdo vam tvrdi, ze 13 paru je moc keca. Pokud je to vsehovsdudy tak to je naopak podle meho nazoru velmi malo (ale znam takove lidi). Ja se poslednich rekneme 7 let pohybuji v rozmezi 40 - 55. Ted to bude spise k te 40, protoze mam rada radsi rekneme boty kvalitnejsi.

lela75
510 příspěvků 11.03.17 19:06

13 paru na cely rok? To je tak asi slaby prumer - take zalezi kolik Vam je.
Ja jich mam vic, ale nektere uz roky a nektere nosim jen zridka
takze - troje kozacky - jedny uz asi pet let, ty jsou na donoseni, na litacku
dvoje prechodove - z toho jedny uz taky nejmene pet let, nosim malo, jendy nove-momentalne milovane - Högl ze 4000 sleva na 1600 - super!
dvoje lodicky do divadla
baleriny s mensim podpatkem
tenisky
cerne kozene tenisky ECCO - uz take x let - na donoseni
cerne kozene Ecco - super kauf, nosim uz ctvrtou sezonu
sandaly s malym podpatkem
bile sandaly s vysokym podpatkem - moc nenosim
kozene zabky

Snesla bych jich klidne vic, ale tohle je zaklad…Boty jsou skoro vsechny cerne… Pokud bych mela vic penez, koupim si bezove, cervene

petik01
112 příspěvků 11.03.17 19:23

9 párů: 1× kozačky, 1× nízké zimní boty, 1× kotníčkové boty, 1× pohory, 1× tenisky, 1×lodičky (divadlo, ples), 2× sandále, 1× zdravotní pracovní boty
Nepočítám přezkáče a kolečkové brusle.
Budu muset doplnit, tak přemýšlím, jaké by se mi hodily nejvíce.

KoraKora
3197 příspěvků 11.03.17 19:34

Mám na každé roční období cca desatery. Takže kolem čtyřiceti párů.

andano
628 příspěvků 11.03.17 19:45

Jen v práci na přezutí mám 8 - 10 párů…
Zbytek raději nebudu počítat, ještě bych z toho měla hloupý pocit.

ProfZav
101 příspěvků 12.03.17 17:59

7 párů na noseni, dalsi ctyri pary na donoseni (na zahradu nebo na hřiště), jedny na cviceni. Potrebu nakupovani bot nechapu a nesdilim, nastesti :-) Stejně tak mam minimum oblečení.

Agraynel
28 příspěvků 12.03.17 20:39
...

Ty jo, když nepočítám cvičební obuv do tělocvičny a „kroksky“ na zahradu, tak mam 6 párů bot a i tak mi to přijde, že jich mam nějak moc :D 40 párů?? Co s tim sakra lidi děláte?? :D A kde to skladujete?? :D

Mofu
1117 příspěvků 12.03.17 21:07

Tak já budu asi úplně za mimoně :D mam jedny botasky, jedny baleríny, jedny sandále, jedny lodičky a jedny kotníkový podzimě zimní boty. Když jedno z toho doslouží, koupim nový. V koutě se teda ještě krčej už hodně stoletý STEELy, který tahám do lesa. Ale u mě je výběr bot hodně omezen velikostí 44 :D takže 40 párů je pro mě úplně jinej vesmír :D

limetkova
10 příspěvků 12.03.17 21:55

Ja mam nohu 41, a kupujem asi vsetko co mi je dobre:D inak si nemyslim ze mam vela topanok ale ked sa porataju vselijake tenisky a sportove boty, tak to vyda okolo 50 parov (naschval som isla kuknut skrinu, mam tam fotky topanok, nech mam lahsie rozhodovanie:D inak to odporucam, lebo nezabudnem cez zimu ake mam letne topanky:)
a 13 vobec nie je vela, vsak to ma aj moj muz tolko parov…ked sa mu zapocitaju tenisky na kazdy druh sportu, tak aj on atakuje 30 parov si myslim:)

Oveeec
1507 příspěvků 12.03.17 22:09

Takže já: 3× kozačky (+ 3×, co nenosím, ale jednou…), 2× zimní nízké, 2× podzimní kotníčkové (+ 2×, co nenosím), 1× baleríny (potřebuju přikoupit), 3× lodičky, co nosím, a 4× lodičky, co nenosím (to jsou takový ty lásky na první pohled, co se nosit nedají), 2× plátěnky, 2× letní sandály (+ 1× nenosím, potřebuju další), 2× sportovní kecky, a to je na nošení ven asi všechno. Takže aktivně 17 párů, plus řekněme 8 dalších, kdyby mi zrovna na nich něco nevadilo (nemám teď zrovna podpatkové období). Myslím, že je to tak akorát, aby se ty boty nějak rozumně střídaly, ale že bych měla vyloženě boty jenom tak jako výstřelek nebo čistě módní doplněk, to nemám (kromě těch, které se zase ale skoro nedají nosit :) ). Je to taky dáno tím, že mám 42. Ale kdybych vytřídila všechno, co už fakt asi nosit nebudu nebo co už dosluhuje, měla bych relativně funkční botník a hlavně důvod a místo pro doplnění těch různých výstřelků. Hurá! :)

BarcaAri
432 příspěvků 13.03.17 11:48

@Agraynel Mam je v botniku a pouzivam je na chozeni:) A nemam pocit, ze bych nejakeho typu mela az moc. Spise naopak. Lodicek mam asi 10, z toho aktivne nosim tak 8 a docela bych jeste nejake potrebavala.

Mhia
11 příspěvků 13.03.17 13:40

13 je fakt málo. Jenom gumáky mám troje. A když je nepočítám tak mám zhruba 30 páru. A to jsou všechno boty ve kterých pravidlne chodím… žádné neleží ladem, že se mi líbily a na noseni nejsou. A jestli Vám to řekl muž tak to chápu. Jeden muj pritel mi zas tvrdil že má jenom jedny boty :-D docela mě pobavil… asi myslel práve na nohách. Protože jak jsem je zacala vytahovat ze skrine a z botniku + co mel v práci a na garázi tak nakonec jich bylo 9 párů… což mi i tak přišlo málo.

ming_xing
1244 příspěvků 13.03.17 16:21

Tohle tema me primelo vcera vecer pred usnutim misto ovecek pocitat boty :D no dobrala jsem se nekam pres 30 paru tech, co nosim. ale samozrejme pak jsou jeste boty vysle momentalne z mody (co se jednou urcite vrati..) nebo ktere me tak nejak „omrzely“. vsechny pekne ulozene v botniku, kde cekaji na svou prilezitost.
nicmene to bylo plodne uvazovani, nebot jsem si uvedomila, ze akutne potrebuju dalsi lodicky, takze diky za podnet!

lenoob
3 příspěvky 13.03.17 16:26

Děkuji všem za reakce :)
Koukám, že mám, co dohánět :D O styl jsem se začala zajímat teprve nedávno, takže jsem toho zatím moc nenasbírala. Některé boty, co mám, opravdu stylové nejsou, ale nerada bych je vyhazovala, protože nemají žádné viditelné známky nošení. Nějak nevím, co s nimi.
Komentář o tom, že mám moc bot, přišel od muže, který to dokonce nazval „úchylkou na boty“. Sám nosí jedny a ty samé tenisky denně a když se po x měsících rozdrbou, koupí nové. Asi jsme každý z jiného světa :D

Příspěvek upraven 13.03.17 v 16:35

ming_xing
1244 příspěvků 13.03.17 16:33

@lenoob to nikdo jiny nez chlap rict nemohl :D ale pockejte, on si zvykne.. muj muz ze zacatku taky byl trochu vyjeveny, a ted uz mi dokonce i sam boty koupi, kdyz vidi, jakou z nich dokazu mit radost. a navic, cim mene paru ma v botniku on, o to vic mista zbyde na Vas. ;)

Veroniq
275 příspěvků 13.03.17 16:45

Dopočítala jsem se nad 20 párů a vždycky mi připadá, že mi ještě něco chybí… A chybí, třeba plesovky s uzavřenou špičkou. Myslím, že úchylka na boty je problém ve chvíli, kdy za ně utrácíte víc, než si můžete dovolit, nebo když na ně doma nemáte prostor. Jinak jich můžete mít klidně 50 ;)

lenoob
3 příspěvky 13.03.17 16:47

@ming_xing Mno…on je to můj otec, takže si myslím, že si už nezvykne. Měl čas 24 let :D

ming_xing
1244 příspěvků 13.03.17 17:19

@lenoob haha, tak to je potom v pohode, v momente, kdy Vam je nebude muset ani platit ani skladovat, se divit prestane nebo ho muzete minimalne vykazat do patricnych mezi (coz s partnerem jde o neco hur, ale taky lze) :D

MissMarple
2 příspěvky 13.03.17 17:25

Omylem jsem dala červenou, ale měla to být zelená. Myslím, že máte bot tak akorát.

Nixe Lulu
328 příspěvků 13.03.17 18:53

Tak jsem na tom nějak podobně. Celkem 15 párů; z toho jedny skoro nenosím a dvoje jsou nové ještě nenošené. Aktuálně opravdu nemám dojem, že bych využila víc, a ani by se nevešly do botníku.

Karmilla
7 příspěvků 15.03.17 13:07

Ja mám tiež asi toĺko a považujem sa za minimalistu :-D

teraz na zimu mám vytiahnuté troje (martensky v nejakom „elegantnejšom“ prevedení, chelsea boots a kozačky s opätkom) plus jedny čo nosím do snehových kalamít a na odhrabávanie snehu.

na teplejšiu polku roka asi dva/tri páry balerín, sandále, kožené tenisky a conversy.

športová obuv na bicykel/spinning

kdesi mám aj lodičky (u mňa je táto obuv na špeciálne príležitosti, na denné nosenie sa mi nehodí)

topánky, ktoré mám niekde odložené a zabudla som ich vyhodiť/darovať nepočítam.

na jar plánujem zakúpiť polobotky, alebo ako sa to volá. prípadne nahradím niektoré z topánok, keď sa pokazia.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama