Podle čeho vybíráte svatební šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leonella
133 příspěvků 24.01.15 20:33
Podle čeho vybíráte svatební šaty

Ráda bych se zaměřila na otázku, co a jak motivuje nebo motivovalo nevěsty při výběru svatebních šatů. Místo svatby, finanční možnosti, módní trendy, rodiče nebo „jen“ splnění vysněného přání obléct si ty nejkrásnější šaty v životě. Ráda bych otevřela tuto diskuzi a zároveň Vás požádala o vyplnění dotazníku pro mou studijní práci.
dotazník: https://www.vyplnto.cz/…irate-svate/
Díky a těším se na Vaše názory. L. Elanová

Reakce:

Linie
1704 příspěvků 24.01.15 21:12

Chcete si otevřít svatební salon?

leonella
133 příspěvků 24.01.15 21:14

To ještě ne možná v budoucnu, uvidím. teď to potřebuju na bakalářku.

Dulcinela
197 příspěvků 24.01.15 23:04

Chtěla jsem Vám vyplnit ten dotazník, ale zhatila to hned první otázka - uveďte vaše pohlaví: žena, muž, jiné. Jakto, ono je ještě i nějaké jiné? Bála bych se, co za další zapeklitou otázku přijde, tak jsem to vzdala.

Mirt
422 příspěvků 24.01.15 23:07

@Dulcinela V některých zemích existuje třetí pohlaví, pokud vím. Ale asi bych neočekávala, že někdo takový by vyplňoval tento dotazník :D

Černá Nina
153 příspěvků 24.01.15 23:30

@Dulcinela Zase taková blbost mi to nepřijde - někdo to prostě může cítit jinak. ;) Kdyby jste to chtěla lépe pochopit, doporučuju hezký článek na Mezipatrech .

leonella
133 příspěvků 25.01.15 00:02

Skutečně jsem tam tu otázku dala i pro tuto případnou možnost. Určitě nepřepokládám vysoký počet respondentů z této kategorie. Všem díky za pomoc.

real.blond
6688 příspěvků 25.01.15 12:24

@Černá Nina hodne zajimave cteni, diky za nej:-)

Dulcinela
197 příspěvků 27.01.15 11:44

@Černá Nina díky za odkaz na zajímavý clánek. To téma mě tak zaujalo, že jsem si o tom něco na netu hledala a myslím, že tzv. třetí pohlaví (jak je to legislativně uznáno např. u německých sousedů) není totéž co transsexualita. No, člověk se pořád něčemu učí :)

lanete
90 příspěvků 05.02.15 14:50

Celkem zajímavá anketa… jsem zvědavá co vyjde, nechala jsem si poslat výsledky. Co se týče svatebních šatů, tak na svatbu chci být za princeznu s pořádně širokou sukní…

leonella
133 příspěvků 05.02.15 21:01

Díky za vyplnění, sama jsem zvědavá na konečné výsledky. Co se týká Vaší volby šatů, tak podle průběžných výsledků zhruba polovička by volila princeznovské šaty se širokou nadýchanou sukní nebo áčkový střih. Zkrátka tahle silueta šatů je nesmrtelná :-)

lanete
90 příspěvků 06.02.15 13:37

No ono je to skoro jediná příležitost, kde si takové šaty mohu na sebe obléct… škoda :-)… hodně štěstí s prací!

leonella
133 příspěvků 09.02.15 13:40

Těch příležitostí je určitě více, různé bály a společenské události. tak třeba ples v opeře: http://www.topky.sk/…-saty-vecera-
takové šaty tam určitě užijete

Linie
1704 příspěvků 09.02.15 14:17

@leonella Hlavně si, prosím vás, neotvírejte další půjčovnu, už tak jich je v Čechách nejméně dvakrát více, než se uživí. Nebo aspoň sledujte dobré návrháře svatebních šatů.

leonella
133 příspěvků 09.02.15 16:51

@Linie zatím o tom určitě neuvažuji… a snažím se sledovat doufám ty dobré návrháře :-)

lanete
90 příspěvků 10.02.15 11:12

@leonella je pravda… možnosti určitě jsou, ještě abych měla příležitost je využít… :-)

leonella
133 příspěvků 11.02.15 10:42

Dneska můj průzkum končí proto moc děkuji všem za vyplnění, případně do 18:00 je ještě šance. Moc se těším na výsledky. :-)

lanete
90 příspěvků 11.02.15 16:49

@leonella, ať se ti práce zadaří hodně štěstí

Shanshuita
88 příspěvků 11.02.15 18:01

@leonella Není moc známý, tak když tak doporučuju zhlédnout tvorbu Paola Sebastiana. Nedělá teda primárně svatební šaty, ale všechny je má naprosto dokonalé :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit