Podprsenka - hledání té pravé...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ido
25 příspěvků 10.01.13 23:15
Podprsenka-hledání té pravé

Milé dámy, poraďte. Hledám podprsenku do čtvercového výstřihu-to znamená nízká, rovná(balkonová), ramínka daleko od sebe, případně tak pevný materiál, že může být nošena bez ramínek. Líbila by se mi i vysoká korzetová podpsenka ve stylu 50. let-tj. skoro takový krátký korzet, ale to už jsem asi ve sci-fi kategorii, neboť má velikost je 75E nebo F(podle střihu).
Moje jinak osvědčená Triola zklamala. Dnes v Intimissimi jsem si připadala jako obr jako v zemi trpaslíků-velikosti pouze do C, samy slečny prodavačky zjevně musí kupovat prádlo u konkurence. A tak se to opakuje prakticky všude-buď malý košíček nebo materiál typu žvýkačka, na kterém mají ubohé dva silikonové pásky udržet vaše přednosti na místě(obávám se, že výrobci přisuzují silikonu nadpřirozené vlastnosti), případně košíčky trčí vpřed, vzhůru, krajka se rýsuje jak 3D model Šumavy nebo prodavačka vůbec nepochopí, co po ní chci.
Máte někdo typ?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 11.01.13 08:47

Včera jsem byla s Marks a Spencer (na Václaváku), výběr tam měli dobrej, i velké velikosti, tak jestli to máte někde blízko, zkuste to tam.

MP Vera
216 příspěvků 11.01.13 09:06

Vysokou korzetovou jsem viděla vloni v prodejně značky Etam, velikost nevím. Podprsenky v Intimissimi nebrat, jakkoliv mně hodně baví třeba jejich pyžama, tak podprsenky tam navrhuje a šije někdo, kdo živou dospělou ženu nikdy neviděl. Co třeba Braexpert?

Moir
1800 příspěvků 11.01.13 09:16

@Ido Značky Fauve nebo Freya typ padded half cup, k dostání v Braexpertu a Caresse v Praze, jinak bohužel asi jen internet.

Dahllie
2222 příspěvků 11.01.13 09:24

Jste z Prahy? Nebo pokud máte možnost se tam vydat zajeďte do Správný podprsenky na Palmovku nebo do Caresse kousek nad Mírákem. Věřím, že tam na vás kvůli velikosti nikdo blbě koukat nebude (já tam nakupuju na svoje 36JJ) a vymyslí i vhodný střih. Třeba Ewa Michalak má opravdu dobré prádlo. Ideálně s sebou vezměte i ty šaty nebo do čeho konkrétně tu podprsenku potřebujete.

chinin
2788 příspěvků 11.01.13 09:31

@Ido
Typ podprsenky myslim shanite vhodny, pokud jde o tip, kam pro ni, pak jste-li z Moravy, doporucuji Angels na Moravskem namesti v Brne. :-)

p. s. Mam za to, ze moje posledni „balkonovka“ je znacky Fauve, kterou zminila @Moir, a koupila jsem ji prave v Angels.

PythonRegius
286 příspěvků 11.01.13 10:55

Doporucuji tu vyse zminenou Spravnou podprsenku, tam s vetsimi prednostmi pocitaji a maji celkem dobry a kvalitni vyber. Prinejmensim budou chapat, co vlastne hledate ;-)

marca
437 příspěvků 11.01.13 11:37

Nepsala jste odkud jste a kolik za ni chcete dat. Angel na Moravaku je dobry, ale pro nekoho moc drahy.
Mozna se Vam bude spis hodit eshop. S curvy kate jsem spokojena az na ty blby krajky, ktery lezou z vetsich vystrihu a rysuji se. Bez raminek mam michalak, drzi, prestoze mam velikost skoro jako vy. Akorat to neni na kazdodenni noseni, a dela to trochu jiny tvar prsou nez balkonetka.

Ve Velkem Spalicku (Brno) v prizemi je pradlo, kde by taky nemel byt problem vybrat vasi velikost.

Balkonetka: http://www.padnemi.cz/…prsenky.aspx?…
Bez raminek: http://www.padnemi.cz/…prsenky.aspx?…

GalianosjednimL  11.01.13 14:58

Zkusil bych Etam a http://www.dolly.cz/. Něco jsem viděl v Triumphu, ale vzhledem k tomu, že jsem žádnou od nich nekupoval, tak nevím, jak je to s kvalitou. Hodně vydržely Lise Charmel, ale nejsem si jist, jak jsou na tom s balkonkama.

Edit: Tak jsem se ptal, v Etamu mají tak max E a prý to zas až tak nesedí.

continuity
5851 příspěvků 11.01.13 16:10

@GalianosjednimL v Etamu maji max E, ale mne sedi skvele. ve specialce jsem stravila hodinu a zkusila vsechno, co tam mely v me velikosti a nakonec jsem si odnesla jednu DKNY, ktera jakz takz sedela. cestou jsem se stavila v Etamu, koupila v akcii dve a doted si nadavam, ze jsem to nevzala 2×, po tydnu byly pryc.

je to hodne individualni. treba u MaS jsem si nevybrala.

GalianosjednimL  11.01.13 17:41

@continuity Jasně, tak tím lépe, vycházel jsem ze zkušenosti kolegyně, co tam dělá. V tom případě tedy Ido berte Etam jako další typ.:)

Jiná Realita
13791 příspěvků 11.01.13 17:45

@Ido
bohužel vám neporadím, ale musím napsat, že jsem se velice pobavila vaším popisem výběru :-D model šumavy a nadpřirozené vlastnosti silikonu jsou bezkonkurenční…

Ido
25 příspěvků 11.01.13 19:31

Díky za tipy(za tu hrubku nahoře se omlouvám, to mi ujelo), jsem z Plzně, ale jezdím často do Prahy. Marks a Spencer-tam se mi snad nikdy žádné prádlo nelíbilo, zato Etam mám ráda, ale v Plzni je, myslím, nemáme, po těch se poohlídnu. Triumph má větší velikosti vyhrazené pro babičky, které už nemají dědečky, tam kupuji jen kalhotky. Zbytek určitě prozkoumám!

PythonRegius
286 příspěvků 11.01.13 21:08

@Ido
Do Markse a Spencera se obvykle chodim zasmat. Fascinuji me ty jejich brutalni vycpavky v podprsenkach. Mensi velikosti jsou prakticky molitanova prsa na raminkach. Tuhle na me nejaky jejich hlidac tak nechapave koukal, co mi na tom pradle pripada tolik humorne :D
Nechapu ucel takovych modelu. Asi proto, ze ja mam Ecka. Ale pripada mi, ze to muze zejmena mlade divky utvrzovat v presvedceni, ze mit drobna prsa je spatne. Nebudou se kamaradit se svym telem. A pravem se budou obavat situace, kdy je jejich partner poprve vysvlece, sunda podprsenku a kde nic, tu nic :-))

Ehm, to jsem se trochu rozpovidala mimo tema :D

Dahllie
2222 příspěvků 12.01.13 02:34

@PythonRegius Tyhle extrémy jsou poslední roky dost moderní. Třeba Debenhams přišel loni se zvětšovačkou (asi na základě Wondebry), která měla vrstvu vycpávky širokou něco mezi dvěma a půl až třemi centimetry. Prvně jsem to viděla v Londýně a taky jsem nad tou podprsenkou nechápavě stála a kroutila hlavou.

NightFury
25 příspěvků 17.01.13 22:59

Pokud máte „Éčka“ a zároveň pocit že máte velká prsa, asi taky nenosíte úplně správnou podprsenku (nemluvě o tom, že je důležitý i údaj o obvodu). Pro srovnání: já sama nosím velikost 30F/65F a celý život mám komplex z toho, že mám malá prsa ;)

continuity
5851 příspěvků 18.01.13 09:51

@NightFury no to, co jste napsala je trochu zavadejici. velikost kosicku spis zavisi od pudorysu prsou, ne uplne vypovida o tom, jak se dnou smerem vpred. ja mam treba velikost E (urcenou spravne) a jsem s mym poprsim hodne spokojena.

nataliana
15 příspěvků 18.01.13 13:40

Mám stejné číslo a celý život mám komplex z toho, že mám prsa velké a nic mi nepadne…asi to bude záviset na něčem jiném

Dahllie
2222 příspěvků 18.01.13 13:47

Pro někoho jsou velká prsa i košíčky B, pro jiného není dost G. Takže to bych neřešila, prostě všechno je subjektivní.
Však já mám taky prsa do ruky, byť ta ruka musí být v baseballové rukavici :-D

Esmee
4372 příspěvků 18.01.13 19:51

Já mám velikost 75G, měla jsem podobný problém jako vy a moc se mi osvědčila tato podprsenka:

http://www.astratex.cz/…podni-pradlo

PythonRegius
286 příspěvků 18.01.13 20:33

Tak dle aktuálního měření mám 70F. Ono je to číslování takové ošemetné. Ale každopádně mohu říci, že vycpanou podprsenku opravdu nepotřebuji :-))

Amonute
360 příspěvků 18.01.13 20:41

Ako píše @Esmee niečo podobné, ale za vyšiu cenu, mám z Triumphu, model Lovely Silhouette. Je bez toho švu uprostred košíka, ten na drvivej väčšine podprseniek neznesiem. Mám veľkosť 75F(aj G) a konkrétne táto drží ako prikovaná. Vážne uvažujem, že si ju objednám ešte aj v čiernej.

NightFury
25 příspěvků 19.01.13 11:28

@continuity Velikost košíčku záleží především na rozdílu mezi obvodem pod prsy (měřeným ve výdechu natěsno) a obvodem přes prsa. Pak už samozřejmě záleží na střihu konkrétní podprsenky, pevnosti prsou a dalších faktorech. Přesto trvám na tom, že velikost 70F, nošená správně, velká prsa nejsou - laicky řečeno jsou to „pěkné dvojky“.

Zuza Karadzic
30 příspěvků 19.01.13 13:02

@Amonute Mám stejnou velikost a tahle podprsenka vypadá opravdu dobře. Díky za tip!

Ještě bych se chtěla zeptat všech s košíčky od E výše, jakou máte zkušenost s podprsenkami s odepínacími ramínky/bez ramínek. Drží? Děkuji.

Amonute
360 příspěvků 19.01.13 13:26

@Zuza Karadzic konkrétne tá od triumphu má po celom obvode silikónový pásik (na hornom aj dolnom okraji), takže naozaj sa „prilepí“ k telu a drží aj bez ramienok. Tým že ja mám na hrane medzi obvodom 75 a 80 zo začiatku viac sťahovala.

Nie je to celkom podprsenka, ale v rozmare som si kúpila plavky bez ramienok (neboli číslované podľa košíka) a som sa veru prerátala. Poprsie nedržia tak ako majú, takže v tomto smere by som tiež uvítala radu, kde v čertoch kupovať plavky o mojich (našich) veľkostiach.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit