Podprsenky - kamenný obchod v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nique
5 příspěvků 28.05.15 19:12
Podprsenky - kamenný obchod v Brně

Dobrý večer,
rozhodla jsem se, že si konečně pořídím kvalitní padnoucí podprsenku. Na základě tipu z Módního pekla jsem zašla do Caresse, kde mi slečna zjistila velikost 70D. Bohužel mi v ní (a mnou požadované barvě) mohla nabídnout jen dva modely, z nichž se mi ani jeden na 100% nelíbil.
Můžete mi poradit nějaké další takové místo, kde se dá vyzkoušet? V běžné konfekci mi nic moc nesedí…
 Díky!

Reakce:

Daisyrella
62 příspěvků 29.05.15 07:25

Dobrý den, doporučila bych Vám prodejnu Triola na Jánské, tady můžete kouknout na jejich modely na eshopu, ale na prodejně mají také velký výběr - http://eshop.triola.cz/4-podprsenky#….

Brioso
402 příspěvků 29.05.15 19:17

@nique 70D je velikost, která se bude ještě docela dobře shánět. O jakou konkrétní barvu Vám jde? A co Vám nabízeli v Caresse (mám jejich sortiment v Brně docela zmapovaný :-) ) a nelíbilo se Vám? Když napíšete, co přesně hledáte, tak se bude lépe radit :-)

tv  31.05.15 14:06

Zkuste Madam podprsenku - zde odkaz na stránky, mají kamennou prodejnu na Hybešově. Zatím jsem tam byla jen jednou, ale byla jsem spokojená, takže doporučuju.

Nuala
11 příspěvků 01.06.15 08:51

Jděte se podívat do Femms na Horní - sice je to trochu z ruky, ceny trochu vyšší, ale prádlo i ve větších velikostech tam mají moc hezké a velký výběr. A taky plavky.

nique
5 příspěvků 19.06.15 16:30

Díky moc za tipy, nakonec jsem si vybrala v Triole, i jejich ceny nebyly vůbec přehnané!

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit