Podváha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tali98
34 příspěvků 10.01.16 09:30
Podváha

Dobrý den, je mi 17, vážím 44 kg a měřím asi 165 cm. Hubená jsem od malička, dokonce i moje matka byla prý v mém věku to samé co já. Jsem ráda, že jsem hubená, ale v poslední době mě začíná trápit, že mám pořád postavu jako ve 12ti, dokonce jsem za poslední měsíce něco zhubla, zmenšil se mi zadek, což mi potvrdil i přítel a taky já si toho všímám, protože mi začaly být velké kalhoty, ze kterých bych měla spíš naopak už dávno vyrůst. Po tom, co jsem začala brát antikoncepci (beru cca 7 měsíců) jsem si myslela, že mi díky ní váha trošku stoupne. Je pravda, že toho přes den moc nesním, nejsem zvyklá jíst pravidelně ani ve velkých porcích, vždycky si něčeho jen tak zobnu. Jaký na to máte prosím názor, a co by jste mi poradili, abych přibrala alespoň 4 kg? Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Uživatel je onlineShanshuita
88 příspěvků 10.01.16 10:13

Na tohle bude nejlepší dobrý výživový poradce či lékař, který vás vyšetří a sestaví vám jídelníček. Ale počítejte s tím, že budete muset začít jíst, ze zobání ještě nikdo (nejspíš) nepřibral. Zcela zásadní bude úprava stravy - její skladba, pravidelnost a velikost porcí.

Gatita
302 příspěvků 10.01.16 10:20

Soustředila bych se na pravidelné a kvalitní stravování - nevynechávat jídla a vychutnávat si je :-) Mně se osvědčilo hlavně nezapomínat na bílkoviny - maso, vejce, sýry. A klidně si dopřej i sem tam nějakou sladkost.

Giulietta  10.01.16 10:34

@tali98 Vymeňte priateľa, za takého, ktorý Vám nebude oznamovať, že sa Vám zmenšil zadok. Ak chcete pribrať, tak prestaňte zobať a jedzte pravidelne. Predpokladám však, že Vy pribrať nechcete, len už nechcete postavu ako v 12, ale chcete mať prsia ako dospelá. Na to Vám pribratie 4kg nepomože. Tak sa vykašlite na pozorovanie postavy a užívajte si život.

vlm
2598 příspěvků 10.01.16 13:39

@tali98 a proto jste se dnes zaregistrovala právě na modním pekle a založila nové vlákno

Giulietta  10.01.16 14:21

@vlm Ja keby som v 17 vážila 44kg a priateľ mi potvrdil, že sa mi zmenšil zadok a ja som stále mala postavu 12 ročného decka bez prs, tak založím nielen nové vlákno, ale celé nové modne peklo. :-D

tali98
34 příspěvků 10.01.16 15:14

@Giulietta Můj přítel mou hubenou postavu a malá prsa miluje, dokonce i já jsem s prsama spokojená, takže o to abych je měla velká mi opravdu nejde. Bohužel moje postava ale začíná vypadat nezdravě, proto jsem se obrátila sem, abych poznala názor někoho, kdo na tom je, či byl stejně jako já, a co mu pomohlo.

Giulietta  10.01.16 15:19

@tali98 Keby ste naozj chcela poznať názor niekoho, tak si tu nájdete diskusiu o hubených, o zdravej výžive, o tom ako pribrať… nezakladate novú na tému moja milovaná podváha.
 http://www.modnipeklo.cz/…-hubena-926/

Karja
4767 příspěvků 10.01.16 15:24

@tali98 Asi takhle, musíte se naučit základní věci a to normálně a pravidelně jíst, pít a chodit na záchod. A chce to sportovat a hlavně psychickou pohodu. Já se opravila až ve dvaceti, kdy jsem přestala řešit, že mi nejde přibrat a začalo mi být to jak vypadám uplně jedno.
Jo a měla jsem uplně stejný poměr výšky a váhy jako Vy. Jako ono je to málo a nevypadá to uplně zdravě a je jasný, že pár kilo na víc by slušelo víc, ale v podstatě pokud normálně jíte a nijak s jídlem neblbnete, tak jste zdravá a nemusíte se z toho nijak hroutit:-).

tali98
34 příspěvků 10.01.16 15:28

@Giulietta Opravdu nikoho nenutím na můj příspěvek reagovat. :)

Giulietta  10.01.16 15:31

@tali98 Ale dúfam ani nezakazujete… :-)
ps, To o tých prsiach, s kterými ste spokojná Vy aj priateľ, Vám neverím ani ťuk. :-D

tali98
34 příspěvků 10.01.16 15:33

@Karja Je pravda, že jednu dobu jsem se snažila jíst pravidelně a na nějakou dobu to snad i pomohlo. Ale v posledním půl roce jsem neustále ve stresu kvůli škole a myslím, že i to má za následek ten úbytek váhy.

tali98
34 příspěvků 10.01.16 15:34

@Giulietta Proč? :D Myslíte, že když má žena malá prsa tak s nimi nemůže být spokojená?

Giulietta  10.01.16 15:36

@tali98 Može, ale myslím, že při výške 165 a váhe 44kg tie prsia nie sú malé, ale že nie sú vobec žiadne. :-D

Karja
4767 příspěvků 10.01.16 15:36

@tali98 No asi jo, ale zobání není normální stravování. Taky doporučuju to zmiňované vlákno, tam je dalších rad dost, ale Vy se musíte naučit normálně jíst a pak až můžete vymýšlet něco dalšího.

tali98
34 příspěvků 10.01.16 16:35

@Giulietta To tvrdíte i přesto, že jste mě nikdy neviděla. Můj dotaz se ale netýkal mých prsou, tak nevím, proč máte neustálou potřebu je rozebírat?

Giulietta  10.01.16 16:48

@tali98 Áno, to tvrdím aj preto, že som Vás nevidela. Spomeňte si na Bolka Polivku a jeho vetu : Vašu… jsem taky neviděl a veřím, že ji máte. :-D
A chcela ste vedieť aký máme názor na to, že máte postavu 12 ročnej, tak sa k postave vyjadrujem a prsia patria k postave. Moja potřeba pramení z toho, že ploché ženy sa mi nepáčia. :-D

vlm
2598 příspěvků 10.01.16 16:58

@tali98 normálně se najezte a je po problému..nezo­bejte…zobou slepice…nemůžete se divit, že jste hubená jako pes

TerezaFin
755 příspěvků 10.01.16 16:58

Som plocha a 44 kil som mala naposledy asi na zakladke. Idem sa zastrelit

tali98
34 příspěvků 10.01.16 17:00

@Giulietta Proto je musíte shazovat. Mě se zase nelíbí příliš velká poprsí a nikdy by mě nenapadlo se kvůli tomu do nějaké ženy navážet. Nevím, kolik Vám je let ale předpokládám, že jste starší než já a proto bych očekávala, že budete natolik inteligentní a znalá v tom, že každý hold mít velká prsa nemůže.

Giulietta  10.01.16 17:03

@TerezaFin Ja by som sa na Vašm mieste nestrieľala. Skúste sa radšej utopiť v bazéne zo sexy plavčíkom. :-D
A vašu fotku som videla, ak Vy ste plochá, tak ja som strašne milá a prívetivá prispievateľka MP. :-D

DRW
1240 příspěvků 10.01.16 17:03

@tali98 mate BMI 16,16, coz spise by Vas melo nasmerovat do rukou psychologa, lekare, vyzivoveho poradce a nejakeho trenera (posilovna nejlepe). Duvodu je nekolik a ten hlavni napsala @Giulietta (te se omlouvam, ale dneska s ni musim souhlasit v nejednom vlakne). Vase reakce na komentare na MP jsou komentarem ukrivdeneho ditete. Takze navstivit vyse uvedene a pravidelne jist, tj. kvalitni snidane, svacina, poradny obed, svacina a vecere stejne poradna jako obed a mozna i lehka druha vecere. No a pak nejake to cvicenicko.

Giulietta  10.01.16 17:06

@tali98 Ja Vás zhadzujem? Ako? Tým, že píšem, že sa mi ploché ženy nepáčia? No a čo? Chcete mi povedať, že do mojho vyhlásenia ste verila tomu, že neexistuje niekto, komu sa páči niečo iné?

Uživatel je onlineJordaan
5602 příspěvků 10.01.16 17:06

@tali98

Vazne se ptate, jak pribrat, kdyz jednim dechem dodavate, ze vlastne moc nejite? Co na to rict. Proste zacnete normalne jist, tj. snidani, obed a veceri plus neco mezi tim. Nemusite se nejak cilene precpavat, ale proste jist normalni porce a to pravidelne. Podle toho, co pisete, smerujete k nejake poruse prijmu potravy a zdravotnim problemum.

SweetPotato  10.01.16 17:15

@tali98
V 17 jsem měřila a vážila zhruba jako vy, vypadala na 12 a o příteli jsem si nechávala leda zdát. Vypadala jsem jak mladší sestra svých spolužaček. V 25 se lidi podivovali, že už jsem po maturitě a mně štvalo, že mne nikdo nebere vážně. Postupem času se vypadat na míň stalo výhodou. :-)
Ale když mi bylo sedmnáct, tigh gap nebyl ideálem krásy a hubnutí málokdo vedl do extrému. Já o dietě v životě ani nezaužovala, jen jsem byla vybíravá a jíst mne nijak nebavilo. Junk food tehdy téměř neexistovalo. Jedla jsem sice jak vrabec, ale bez snídaně by mne z domu nepustili, oběd ve školní jídelně byla samozřejmost a večeře doma jakbysmet.
Dnes vím, že ve stresu přestávám jíst. Pokud to neuhlídám, je pak těžké to restartovat.
Dávejte na sebe pozor a pokud opravdu hubnete příliš, nebojte se vyhledat pomoc!

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit