Podzim 2012

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kuxy
9 příspěvků 04.08.12 10:01
Podzim 2012

Zdravím pekelnice :) Váhala jsem jestli to patří do diskuzí nebo spíše do otázek „Peklo radí“, nakonec vyhrála diskuze.
Zajímalo by mě, co se „bude nosit“ na podzim? Co vás zaujalo v kolekcích od návrhářů? Co budete nosit Vy? Inspirace na obrázcích vítána, děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Kuxy
9 příspěvků 04.08.12 10:02
Edit

Ještě jsem zapomněla dodat, že uvítám inspiraci i na zimu, ale radši ten podzim - je blíž :)

Linden  04.08.12 10:04

@Kuxy http://www.modnipeklo.cz/…2012-13-977/

Kuxy
9 příspěvků 04.08.12 10:26

@Linden O tomhle vím, nechtěla jsem jeden odkaz kde to je vypsané, chtěla jsem diskutovat :)

Linden  04.08.12 10:33

@Kuxy v pohode (-: šuchla som sem odkaz, pretože je k Vašej diskusnej téme

sekaclady  04.08.12 11:54

@Linden tohle je moc fajn, vidět to na fotkách.. díky za inspirační odkaz

RenaLange  04.08.12 13:14
@Linden píše:
@Kuxy v pohode (-: šuchla som sem odkaz, pretože je k Vašej diskusnej téme

A já Vám za šuchnutí toho odkazu děkuji, je skvělý!

madline
55 příspěvků 04.08.12 14:47

Podzim mam jasny - miluju sedou barvu, vysoke podpatky, vzorovane/barevne puncochace. Potrebuju si dokoupit cernou pasminu, ktera se hodi uplne ke vsemu a kvalitni cernou kabelku a budu uplne spokojena.
Vlastne si na podzim/zimu vystacim s pouzdrovymi suknemi kombinovanymi se zajimavymi puncochami, svetriky a vyraznymi doplnky.

Madlenka007
17 příspěvků 04.08.12 16:01

Pro mě bude podzim minimalistický, míň ozdob, ale spíš sázka na větší plochy a jednoduché vypasované tvary…ale je to samozřejmě asi spíš na stylu, jakej kdo máme :-)

Viktorie H.
664 příspěvků 04.08.12 16:50

Podzim mám velmi ráda, obzvlášť takový ten teplý se zlatavými listy na zemi… Miluji kostkované a kárované vzory, klasické podzimní barvy - tlumená oranžová, vínová, tmavá petrolejová, tmavá písková, hnědá i šedá… Taky se mi hodně líbí kotníkové botky (kozačky?) se šněrováním, s úzkými kalhoty pěkně vyniknou. Když jsem se byla tuhle podívat v obchodech, všimla jsem si už někdě podzimních kolekcí, mimojiné jsem objevila pěkné kalhoty v petrolejové, vínové a tlumené oranžově barvě. K nim i podobně barevná trička. Takže se brzy vrátím a už asi něco nakoupím. Ještě nesmím na chladnější podzim zapomenout na barety/rádiovky, moc se mi líbí. Co mě nechává chladnou jsou péřové vesty, tak maximálně na hrabání listí.

Blair
359 příspěvků 04.08.12 17:00

Co se týče chladnější části roku, těším se až vytáhnu kabátky do áčka, trenčkoty a později i delší vlněné kabáty, kožešinové límce a barety. Ráda nosím vlněné kalhoty a manžestráky. A pak samozřejmě vlněné a kašmírové svetry, které jsem nasyslila během roku v sekáčích. A využiju i halenky nebo topy, co jsou spíš na jaro nebo léto.

Esmee
4376 příspěvků 04.08.12 20:36

Já miluji pouzdrové sukně tmavé barvy s barevnými punčocháčemi. Podzimní a zimní šaty, šedé pouzdrové šaty s barevným rolákem a barevnými punčocháčemi. Kotníkové boty na vysokém podpatku. Mám svůj oblíbený trenčkot v áčkovém střihu a vlněný fuchsiový kabátek. A miluju všechny výrazné barvy, které oživý šeď města :-)

Mylady2
12409 příspěvků 04.08.12 21:46

Já nerada podzim:-( a nerada podzimní oblečeni:-( snad jen trenčkoty

klubo  05.08.12 21:55

Těším se, jak si konečně zanosím vlněné svetříky nakoupené ve slevách po zimě - ale žádný žhavý trend - jednobarevná a kosočtvercová klasika:-) Těším se na nákup punčoch, opět nic extra trendového:-) A na to, jak vytáhnu klobouky, já totiž podzim miluju.

Viktorie H.
664 příspěvků 07.08.12 17:44

Teď mě napadlo, co si myslíte o pončech? Mě se docela líbí, ale nenapadají mě žádné kombinace.

Lola  07.08.12 20:04

Sháním pončo, nutně. Moje představa je pravá alpaka světle medové nebo smetanové barvy. Žádné etno, žádný hadroidní ubrus s třásněmi, jak byl vidět letos v H+M.
Hřejivé elegantní pončo z kvalitního materiálu.
Hodlám kombinovat s tmavými slim kalhotami, nebo pouzdrovou sukní po kolena a koňakovými kozačkami.

MartinaMarie
123 příspěvků 07.08.12 21:41
pončo?

Paušálně super. Každé není hezké, každému nesluší.
Kdysi jsem ho nosila, a zdálo se mi, že pod něj dost táhne, ale to je jistě individuální, jsem zmrzlík. Měla jsem pončo z vlněného úpletu smetanové barvy a představu, že mi bude fungovat i na zahřátí. Jinak bylo bezva.
Přeju vám štěstí při shánění.;-)

kacenka.smile
427 příspěvků 07.08.12 21:45

Pončo byla moje záchrana, když jsem měla zasádrovanou ruku až nad loket - bylo to to jediné, co jsem bez problémů oblékla. Jinak se mi moc líbí, ale dost pod něj fouká.

Hanka_L  07.08.12 22:16

Svetr, sako, holiny, klobouk

darinka98
23 příspěvků 10.08.12 01:17

Preji prijemny vecer,
ja planuji poridit si ke klasicikym riflim bez vysisovani jeste „roury“ v mint barve. Chci je kombinovat s malinovou (mikina, svetr) a sedou (oxfodky na podpatku). Pri vetsim chladu mam pudrove sacko, ktere by malinovy vrsek schovalo. Tuhle kombinaci barev jsem totiz videla primo nekde tady v clanku. Jeste bych mela podotknout, ze pujdu do devitky, tudiz mi bude 15 let, presto bych se rada vyhla „trendu“ riflemikinabagl. Tak co myslite+ nejake tipy, kde dane kousky sehnat? :)

Kuxy
9 příspěvků 10.08.12 10:21

@darinka98 Mint barvy je všude plno (a jsem za to moc ráda ♥). Nějaké kalhoty jsem záhledla v HM a v Zaře ;) Se sháněním oxfordek podle tvých představ přeji hodně štěstí, já už je sháním třetím rokem :D Malinový vršek klasicky řetězce, určitě něco seženeš (jen bych se spíš vyhla těm mikinám a volila svetříky:)

Denyna
4101 příspěvků 10.08.12 10:33

Z loňského podzimu mám ve svém šatníku nově rezavou oranžovou, plánuji nosit i nadále.
A zeptám se tu - pořídit či nepořídit na podzim tyhle šaty? U těch prvních mám strach, že budou trošku jak tapeta a u těch druhých, že bych mohla vypadat jako starší a pokročilá. Případně co k nim za doplňky?
U těch prvních bych viděla barevné punčocháče.

Viktorie H.
664 příspěvků 10.08.12 10:38

@Denyna Mě se víc líbí ty druhé, se správnými doplňky bych to neviděla jako pro starší pokročilou. Já bych si k nim vzala černé punčocháče/silonky

Kuxy
9 příspěvků 10.08.12 11:15

@Denyna Taky bych šla spíše do těch druhých, nebudou z tebe dělat starší, jsou moc hezké :) Ale ty první se mi nelíbí, skutečně vypadají jako tapeta.

Canavi
224 příspěvků 10.08.12 11:30

@Denyna pokud ty první správně zkombinuješ, nebudeš vypadat jak tapeta. Podobné jsme řešili v diskuzi Modelky ze skříně, je to tam na fotkách moc hezky vidět.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit