Podzimní barvy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cleres
8 příspěvků 17.09.12 19:44
Podzimní barvy

Jak se Vám líbí tato barevná kombinace? Mě docela zaujala, ideální do depresivního podzimu :)

Reakce:

radussskaaa
106 příspěvků 17.09.12 20:10

Moc hezká, vidět vás takhle, hned mám lepší náladu

Martini90
159 příspěvků 17.09.12 21:41

Líbí se mi moc, já na ni dneska též koukala v obchodě. Naneštěstí mi veškeré střihy kalhot, které mě zaujaly barvou, neseděly. Už aby skončila ta mánie s extra úzkými nohavicemi…

Mylady2
12409 příspěvků 17.09.12 21:44

@Cleres Mě se až tak moc tahle kombinace nelíbí( hlavně na mě tedy) ale líbí se mi Vaše krásná postava:-))

Cleres
8 příspěvků 17.09.12 21:45

Noo než jsem objevila tyhle (nečekaně v New Yorkeru), tak jsme zkousila asi 8 jiných kalhot, ale všechny mi byly krátké a nebo takové extra bokovky, že by mi z nich vylezlo půl zadku O:) a to já jsem velký fanoušek bokovek :)

sekaclady  17.09.12 21:59

@Cleres ..přesně já jsem dnes v OC vyzkoušela několikery kalhoty v různých obchodech, některé z nových kolekcí, některé z výprodeje, ale ani jedny mi nesedly..nízké pasy, nebo úzké nohavice.. někde měli zase všechny jen na výšku 170 cm a já mám o 10 méně.. no takže jsem kalhoty, které jsou in, nebo trendy nekoupila..a moc se mi líbily ty barvy.. petrolejové, rezavé.. vínové.. jenže co naplat..jsou šité na jiné postavy..

Martini90
159 příspěvků 17.09.12 21:59

@Cleres: Já právě nejsem fanoušek bokovek (hrozba operace vaječníku v 16 kvůli zánětu mě z toho vyléčila, sotva jsem bokovky začala nosit) a hlavně nejsem fanoušek uplých kalhot. Už se mi stalo, že kalhoty bych viditelně přes boky dostala, dokonce bych je pohodlně zapnula, ale neoblíkla jsem je pře lýtka. A když už se do takového střihu narvu, tak to nevypadá zrovna lichotivě (plus se v tom necítím), takže kalhoty skončí opět na polici v obchodě.

seznam.mih  17.09.12 22:09

Dnešní móda úzkých kalhot a ještě k tomu s bokovkama je důvod, proč si nerada zkouším kalhoty. Moje nohy a zadek v tom vypadají šíleně a muffiny vylezou ještě víc. Brr já si takhle v poblouznění mysli koupila kalhoty z Tesca ve slevě za 150, které mají úzké nohavice, bokovky a ještě ke všemu mi to úplně nesedělo tak, jak bych chtěla. Kalhoty sice pořád nosím, ale vyhýbám se nosit k tomu klasické tričko. Vypadám jak velryba s muffinem a prsama!

Choucas
150 příspěvků 17.09.12 22:18

V téhle barevné kombinaci jsem dnes v SH ulovila 100% hedvábný šátek, hořčicově žlutý s potiskem primitivních modrých rybiček (velryb?) za 25 kč :D
Mě se ta kombinace líbí :)

Cleres
8 příspěvků 17.09.12 22:19

@sekaclady Úzké nohavice mi nevadí, ale mám zase asi opačný problém s délkou, já měřím cca 180 a kalhoty nad kotníky nejsou mým snem :)) musíme hledat

seznam.mih  17.09.12 22:20

Jinak barvy chválím :) nějak se pomaličku přeorientovávám z červené barvy na takovou oranžovou, žlutou, okrovou, hnědou, hořčicovou a k nim právě podobný kontrast.. to se mi moc moc líbí!

Cleres
8 příspěvků 17.09.12 22:25

@seznam.mih A já jsem si dnes zase koupila červené doplňky, k novemu svetříku :) Někdy mám období, že bych chodila jen v černé a pak se zase zblázním do barev!

seznam.mih  17.09.12 22:31

@Cleres Já mám taky období, kdy bych se klidně vyšňořila i do lodiček a hrála si na ladynu a pak mám období, kdy bych byla schopná jít ven v teplákách a vygajdaném triku. A s příchodem léta začnu milovat černobílou kombinaci a s příchodem chmurného počasí (podzim/zima) začnu milovat barvičky :D

Calis  19.09.12 13:11

@Cleres Já mám zase opačný problém. Jsem dost malá, takže potřebuju zkrácené velikosti.). Ale v CA mají prodloužené délky barevných kalhot. Oproti těm „normálním“ se mi zdály i na dost vysokou postavu.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit