Podzimní legíny

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ndrea
57 příspěvků 16.09.12 16:24
Podzimní legíny

Zdravím pekelnice/pekel­níky,

Co si myslíte o kombinaci svetrošaty + tlusté neprůhledné kalhotovité (se švem po celé délce noh) legíny? Já jsem normálně odpůrcem kombinací legíny + letní šaty, legíny + riflová mini, legíny + holý zadek a nelíbí se mi ani když legíny končí v půli lýtek. Ale tento podzimní trend (z magazínu Dorothy Perkins) s kotníčkovými botami na podpatku mě zaujal a sama o něm uvažuji, představovala bych si je na večer do baru třeba.

Jaký je váš názor na outfit a la ten na te fotce? Jsou pro vás legíny vždy zlo a tělocvična, nebo jejich kalhotovitější verzi uznáváte jako nepekelné oblečení? Kam byste je nosily?

(Jestli je tu už někde podobné téma, tak se omlouvám, prohlížela jsem jen posledních 10 stránek témat.)

Reakce:

FordPrefect
6 příspěvků 16.09.12 17:52

Osobně se mi na ženách nelíbí riflové sukně s černými legínami, ale ta kombinace se světlými šaty na fotce (velkou roli tam samozřejmě hraje ten dlouhý rukáv) je velmi slušivá! A ty boty na vysokém podpatku to krásně podtrhují :)

nellie
27 příspěvků 16.09.12 18:29

Mně se tato kombinace líbí moc. Připadá mi to vkusné.

system_error
815 příspěvků 16.09.12 18:57

Takhle na fotce to vypadá dobře, je fakt, že modelka sedí, takže těžko říct jak to vypadá ze všech stran, ale proč ne.
Osobně proti legínám nic zásadního nemám, pokud má nositelka hezkou postavu a nenosí je s krátkým tričkem a místo kalhot.

Pitelka
116 příspěvků 16.09.12 19:03

Nosila jsem to celou zimu do kozaček… takové pevné legíny, resp. riflové kalhoty v pase na gumu a k tomu dlouhý svetr. Na zimu nejpohodlnější oblečení.

Ayleah
69 příspěvků 16.09.12 19:24
Za mňa nie

Mne sa to nepáči.
Nepáčia sa mi žiadne legíny a na nikom.
Vadí mi ten prechod medzi legínami a topánkami (vidno to aj na foto) a vadí mi, že legíny majú tendeciu krčiť sa na kolenách a pri členkoch (tiež to vidno na foto).
Ja nosím k svetrovým šatám hrubé pančuchy, vyzerá to podľa mňa oveľa lepšie a je mi v tom teplo. Mám to na bežné nosenie, do baru nenosím ani svetrové šaty ani hrubé pančuchy a nenosila by som ani legíny.

klubo  16.09.12 20:45

Jsem pro v případech, kde jsou místo punčoch a proti, když jsou místo kalhot - lze-li to trochu zobecnit.

Madla L.
16 příspěvků 16.09.12 21:08

Osobně by mě trápilo, co do těch kotníčkových botek, když se jedná o podzim, jinak je to fajn.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 17.09.12 09:39

Souhlasím s @klubo - tam, kde legíny suplují kalhoty, je většinou něco špatně. Pokud jsou místo punčocháčů, nemám s nimi problém a sama to tak (většinou v zimě) nosím. U konkrétního outfitu na obrázku mi vadí kus holého kotníku - k takovým botám bych si dala punčocháče, pokud bych chtěla nechat legíny, dala bych si k nim kozačky.

Chari
541 příspěvků 17.09.12 12:24

Svero-šaty + neprůhledné punčocháče v barvě, co se objevuje na šatech nosím. Uvedená kombinace je na mě barevně trochu tvrdá, ale nijak by mě nepohoršila, ale ten kousek mezi legínami a ponožkou mi jednoduše připadá nepraktický. Ne pohoršující, jen nepraktický.

scarlete
404 příspěvků 17.09.12 15:15

Mě se tohle i docela líbí, ale já nemám ráda legíny jako takové. Převážně z důvodu, že mi vadí, že člověk musí řešit ještě co na spodní část nohy - chodidlo + kotník. ten přechod se mi většinou vůbec nelíbí - takhle „na boso“ do baru možná ok, ale na ulici omrzlý kotníky… nehledě na situaci, kdy se někde zouvám, to pak vypadá blbě.
mám proto mnohem radši silnější punčocháče (tmavé, světlé, barevné) k nim stačí vyřešit už jen boty

Amonute
360 příspěvků 20.09.12 12:22

Na obrázku to vyzerá fakt dobre. Až stretnem živé prevedenie budem sa vedieť vyjadriť či sa mi to páči aj v bežnom živote. Ale ja osobne by som si toto nemohla obliecť z jednoduchého dôvodu - zmrzla by mi tá časť kože na nohách ktorá tam trčí zpod lemu legín a siaha až po topánku. Brrrr.

eless
1057 příspěvků 22.09.12 14:05

Nic dolezite…

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit