Podzimni/jarni bunda pro muze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cornero
386 příspěvků 03.10.13 14:22
Podzimni/jarni bunda pro muze

Hledam podzimni bundu/kabat/cokoliv na takovy universalnejsi noseni na podzim nebo na jaro a rad bych nejakou nejlepe obrazovou inspiraci. Jsem sportovni mlade vypadajici muz a mam rad nadcasovy ale ne nudny veci. Dekuji za kazdy rady, fotky a tipy na obchody.

Reakce:

Grete
797 příspěvků 03.10.13 14:27

Projeďte muže v galerii, jestli vás něco neinspiruje. Když vás něco víc zaujme, dejte to sem jako příklad nebo tip a uvidíte, zda někdo ještě něco nepřihodí.

http://www.modnipeklo.cz/…race/hledat/?…

Cornero
386 příspěvků 03.10.13 14:54

Projel jsem ale vetsinou tam vidim kabaty (mam) sako (na podzimni destive vecery na prd) svetr (taktez) a nebo az moc teply bundy spis do zimy. Paradoxne nejbliz mi je senior John kterej ma kozenou bundu i kdyz trosku nudnyho strihu.

kamaradvladimir
448 příspěvků 03.10.13 14:59

http://marciano.guess.eu/…/34M3961266Y

není to to zrovna Top, ale beru to podle toho seniora Johna… takže hledáš něco v tomhle stylu?

Cornero
386 příspěvků 03.10.13 15:51

Kamaradvladimir: ja prave hledam vsemoznou inspiraci takze se nemusite vazat na kuzi. Z tech kozenejch se mi stejne zamlouva spis neco trochu rockovejsiho

Veselý Puntík
223 příspěvků 03.10.13 16:27

Přítel má od značky Ben Sherman něco podobného jako na přiložené fotce. Je to sice nenápadná bunda, ale je naprosto univerzální a nosí ji moc rád.

Cornero
386 příspěvků 03.10.13 17:36

Dik za tipy. Koukal jsem na netu a zaujalo me treba tohle . Prijde mi to dobre strizeny ma to vtip a neni to tuctovy. Bohuzel jsem nikde nic podobnyho nevidel

Brumbrum
6 příspěvků 05.10.13 14:05
@Cornero píše:
Dik za tipy. Koukal jsem na netu a zaujalo me treba tohle . Prijde mi to dobre strizeny ma to vtip a neni to tuctovy. Bohuzel jsem nikde nic podobnyho nevidel

To vypadá hodně dobře:)

kamaradvladimir
448 příspěvků 06.10.13 15:49

No to byl zase dotaz :) prošel jsem všechno možný a je to fakt docela oříšek, ale aspon jsem si našel bundu pro sebe
http://www.zara.com/…1357572.html
takže díky a sorry že nepomůžu :/

Cornero
386 příspěvků 07.10.13 06:47

Risule: Diky tohle je pekna bunda ale uz moc ryze sportovni. Tim ze jsem sportovni typ jsem mel na mysli to potrebuju abych v tom krom parady po meste mohl i prijet na trenink/zapas a nepusobilo to tam nepatricne.

Dagbog
29 příspěvků 07.10.13 15:11

Klasický nadčasový kabát, který působí sportovněji je námořnický „duffle coat“ (Google).

To postnuté sako pro frontmana Bonaparte je zajímavé (podobně zdobné jako duffle coat, s tím rozdílem, že u duffle coatu je to funkční) ale je to nedopnuté takže kdo ví, jak to bude působit v ostrém provozu (už teď se to na modelu různě divně krčí) a rozhodně ne načasové.

Cornero
386 příspěvků 07.10.13 18:05

Dagbog: na ty duffle coaty sem koukal a mozna to tim i dopadne. Pochybuju teda ze u nas najdu DC kterej se mi bude jak libit tak mi bude sedet ale mam znamou krejcovou ktera by mi ho za rozumnou cenu usila na miru.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit