Pohodlné boty na podpatku pro úzkou nohu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elis6
3 příspěvky 05.07.15 17:03
Pohodlné boty na podpatku pro úzkou nohu

Milé dámy, prosím u radu. Konečně jsem si našla značku bot, ze kterých mě jakžtakž nebolí nohy po celodenním trajdání po kostkách na podpatku, a to je Ecco. Jenže jsem jaksi vyčerpala sortiment a přeci jen, mají stále stejný styl, černé, pásek, atd. A teď je léto a já bych chtěla nějaké barevné boty (lodičky, sandály) a hlavně, hlavně potřebuji sandály na podpatku. Jenže úzká noha, takže všude chodím po zemi. Botky jsem hledala třeba v Gaboru, tam vypadaly také velmi pohodlně, ale jen černé a sandály jediné… Geox měli také jediné sandálky a ještě ne v mojí velikosti. Clarks mají podle webu sice různé šířky, ale pro ženy jen standartní a širokou. Nemáte někdo pohodlné boty, které se dají pohodlím přirovnat k Eccu a které jsou dělané pro úzkou nohu? Jelikož nemám sandály na podpatku už přes 5 let, vyšší cena nevadí… A lodičky mám všechny z páskem přes nárt, jinak mi z nich vypadává noha a taky bych chtěla klasiku, ve které se nezabiju… Díky za tipy :)

Reakce:

Gobca
14 příspěvků 06.07.15 08:57

Zkuste boty Högl. Je to hezká pohodlná klasika.

elesse
102 příspěvků 06.07.15 16:25

Hogli taky maji jen siroke… neporadim, jen povzbudim, ze v tom nejste sama.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit