Pohorky - koupit radši nové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Bačavelmistarý
112 příspěvků 19.08.15 15:44
Pohorky - koupit radši nové?

AHoj pekelníci a pekelnice, rozhodla jsem se začít zase začít víc chodit do hor, abych měla lepší kondičku. Dnes jsem tedy vytáhla moje asi pět let staré pohorky, že si je otestuju cestou do obchodu, jestli jsou ještě dobré. Když jsem nich šla, pocitově mi při došlapu zůstávala jedna noha jakoby výš, jakoby v té druhé byla o chlup nižší podrážka. Musela jsem na to při chůzi pořád myslet. Pohledem dovnitř ale není nic patrné a u jiných bot takový problém nemám. Co myslíte - vyhodit a koupit nové? Zvláštní je, že dřív jsem si toho nevšimla. Přeci jen je to vyšší investice, tak trochu váhám, moc se mi do toho nechce, ale zničit nohy si nechci už vůbec… navíc hodlám podnikat celodenní výšlapy s partou mladých chlapů a nechci, aby mě pak špatné boty zdržovaly:-).

Příspěvek upraven 19.08.15 v 16:20


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Giulietta  19.08.15 15:47

@Bačavelmistarý Nekupujte nové, tieto ešte 3 sezony vydržia.

 
Lamicka  20.08.15 10:10

@Bačavelmistarý Pohorky jsou zaklad.

 
Kammila
465 příspěvků 20.08.15 10:40

Po horách chodím hodně ale při nejlepší vůli nevím, jak bychom vám tady s tím mohly poradit. Můžeme boty maximálně vizuálně zhodnotit (ač jste je nevložila a nemyslím že u pohorek je to nejdůležitější bod). Ale vynést verdikt či radu na základě vašich pocitů lze těžko a koneckonců když si po sobě přečtete co jste napsala, měla byste mít jasno i bez nás.

 
LCH  21.08.15 22:10

.

Příspěvek upraven 15.12.15 v 14:12

 
Bačavelmistarý
112 příspěvků 23.08.15 13:00

@LCH Díky za tip! Jednoduché, ale nenapadlo mě to:-D vložky jsem vyndala, v té horší botě bylo pod prsty vepředu trochu písku (pod tou vložkou), tak jsem ho vysypala a je to v tom místě lepší, jen naboku je cítit nějaká nerovnost, ale to asi bude tím prošlapáním. Hned zítra jdu do obchodu pro nové (vložky).

 
LCH  23.08.15 19:42

@Bačavelmistarý Není zač, zkuste už nějaké lepší, co mají tvrdší klenbu, uprostřed takovou tu tvrdou „rybičku“ a měčenou patu s okrajem.


Reklama

 Váš příspěvek

Zemřela královna kašmíru Laura Biagiotti

V médiích po celém světě proběhla dnes zpráva o úmrtí módní... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama