"Pojízdný" second hand - navštívit nebo ne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bri
143 příspěvků 28.05.12 21:29
"Pojízdný" secondhand

Zítra má být ve vedlejším městě Secondhand z Hradce Králové - Elegant Style. Pořádá výhodný výprodej výběrového secondhand textilu. Co jsem z letáku pochopila, tak jezdí do různých měst. První dej je vše za 30 Kč, druhý den za 20Kč a poslední za 10Kč.
Chci se zeptat, znáte někdo tuhle firmu? Byli jste na nějakém jejím výprodeji? Dá se tam něco „ulovit“? Pořád se rozmýšlím, jestli tam mám jet nebo ne (musela bych vzít sebou i syna, který z toho určo nebude nadšený).

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 28.05.12 21:41

Neznám konkrétně tuhle firmu, ale byla jsem na podobné akci u nás. Je to hrabárna. Velké koše plné hadrů, ale i mezi nimi můžou být skvosty. Kamarádka si takhle před lety za 20Kč koupila krásné a kvalitní večerní šaty. Chce to přijít co nejdřív, mít dost času a pevné nervy. Syn bude určitě pěkně otrávený.

Blair
359 příspěvků 28.05.12 21:44

Tak asi zrovna v tomhle sekáči nakupuje občas tato slečna
kamaradizreznic­tvi.blogspot.com řekla bych, že je docela úspěšná, ale v sekáčích je to vždycky o náhodě.

bri
143 příspěvků 28.05.12 21:46

No právě, syn bude chtít „zdrhat“ a navíc na mně bude doma čekat pejsek, kterého máme teprve 3 dny, tak ho taky nechci nechávat samotného moc dlouho. Takže to vidím bledě

seznam.mih  28.05.12 21:50

Jo znám. Mylsím, že to není jenom jedna firma. Občas vdám plakáty v Plzni na takovou akci, ale to tam bejvá vyloženě všechno možný nejenom oblečení. A tam si málokdy vyberu.

Konvalinka
244 příspěvků 28.05.12 22:09

Taky k nám občas jezdí, byla jsem tam jednou a nikdy více. Patří k těm horším hrabárnám s příšernými hadry, kde se poklady hledají hodně dlouho a těžko. Nedoporučuju.

Karja
4767 příspěvků 28.05.12 22:10

Na tuhle akci chodí pravidelně nakupovat moje sestra. Na dospělého zatím nepřinesla nějaké extra kusy, spíš tak na doma nebo někam na procházku (i když ona na sebe asi moc nehledá).Ale na malé děti tam mají fakt „hodobóžové“ oblečení, takže tam pravidelně dělá zátah spolu s kamarádkami na oblečení pro dětičky. U toho dětského oblečení nikdy nepoznám, jestli to má neteř (2 roky) z hrabáku nebo nové z CaA apod. Jinak je to podle vyprávění fakt hrabárna a vyžadují se tam ostré lokty, aspoň u nás na maloměstě.

bri
143 příspěvků 28.05.12 22:15

Díky všem za příspěvky. Jak to tak čtu, tak lepší bude zůstat se synem a pejskem hezky doma na zahradě :-D

Šošana  29.05.12 07:21
Úspěšný lov

A já jsem zrovna včera v našem městě (téma jsem našla až dnes ráno) výprodej této firmy navštívila a za 423 Kč jsem pořídila dvě lehké bundy (z toho jednu dětskou), čtvery kalhoty, jedny letní šaty a sukni. Mám velikost 38-40, jak na co. Dalo to hledání, ale jsem spokojená. Hrabárna byla na stolech - dětské a sportovní věci, povlečení a nějaké pánské džíny, jinak věci visely na stojanech a některé se mi zdály i nové.
Na výjezd s dítětem se dá do nějaké míry připravit, i když pohoda to není. Záleží na věku, vzít nějaké skládací a rozkládací hračky apod., ale to asi děláte. S pejskem horší.

D.C.M  29.05.12 08:30

Byla jsem se jednou podívat, když byl v Hradci Králové. Ostrůvky několika stolů sražených k sobě a na nich hromady hadrů. Volnočasové oblečení oprané a výběr mizerný. Nepřehledná hrabárna. Sice uvádějí, že mají jeden den ceny 30 a další den 20… ale není to pravda. Ceny sice nijak závratné, ale výjimka tamhle a tamhle.
ES není jediný sekáč, co je takový pojízdný. Mám velmi dobré zkušenosti s jeho konkurencí Marwilem. Tam mají oblečení na stojanech, ceny jednotné nebo každý kus se svojí cenovkou, přehledné a dost výběr.

Poustevnice  29.05.12 10:26

Znám a chodím pravidelně! Minule jsem tam nechala 15 stovek....­.protože jsem zhubla pomocí paleo od března t. r. 13 kilo a dál pokračuji, tak mám prakticky celý nový šatník. Chce to hlavně volné ruce, nebo nějakého nosiče, co by za Vámi chodil a ve veliké tašce nebo velikém igelitovém pytli vám nosil vybrané oblečení. První den je u nás nášvih, ale vzhledem k tomu, že nosím jen sukně a šaty, tak u sukní a šatů nebývá tolik ženských. Nejvíce se hrabe u dětského oblečení a kalhot, pak různé deky a povlečení. Několikrát jsem šla až poslední den, kdy je všechno za deset korun a pohodička, málo lidí a přesto jsem si vyhrabala skvělé kousky.
Rozhodně doporučuji.

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.05.12 11:10

a nevíte, jaké takové sekáče se vyskytují v brně?

lilijána
69 příspěvků 29.05.12 12:36

já znám Marwel z Hradce Králové (nebo tak nějak podobně se jmenuje)a většina hadrů docela hrozných, ale opravdu se tam dají najít i skvosty. ale chce to dost času a dobrou náladu

Ema_SN
148 příspěvků 29.05.12 13:21

@Jiná Realita http://www.bellitex.cz/…ni-akce.html Bola som raz, nič moc, ale pár vecí som aj tak našla. No možno som len prišla neskoro (popoludní).

janiiiv
781 příspěvků 29.05.12 14:00

@Jiná Realita Byla jsem na tom Bellitexu jednou, stejně jako Ema, moje úlovky jsou poněkud obskurní: šíleně červený polyesterový župan (umělé hedvábí? je hodně klouzavý) - kimono pro gejšu na halloween party, kalhoty od pánského pyžama vel. 48 nosím se svou velikostí 36 na doma jako nejpohodlnější tepláky světa (tenké tištěné plátno), bílá bavlněná noční košile bez rukávů slouží jako šaty á la panenka. Kamarádka ulovila dlouhou černou sukni a černé triko.

sekaclady  17.07.12 13:31

Na tyhle akční výprodeje chodím pravidelně a jsem spokojená, nejsem ciprlich a to hrabání mi nevadí.. ten adrenalin a radost, když vyhrabu něco krásného.. pro sebe, pro dceru, pro jejího přítele(taky se začal o oblékání víc zajímat až s možností nakoupit za levno)a sem tam tam se mi podaří najít i něco pro mého muže.. vel XXL..

Ada Pekelná
971 příspěvků 17.07.12 13:44

Na pojízdný sekáč občas zajdu, když se ve správný termín vyskytnu u našich v okresním městečku. Je to opravdu hrabárna nejtěžšího kalibru, ale mám odtamtud pár opravdu skvělých věcí za pár korun.
Takže jo, stojí to za to, ale chce to čas, klid a ochotu se v tom hrabat.

Chari
541 příspěvků 17.07.12 16:00

Jednou za čas na ně chodíme s mámou, je to hrabárna, kde je neskutečné množství lidí (to je to, co mi na tom vadí:)), neexistuje tam nic jako najít si kousek a za pět minut se k němu vrátit. Náš systém je takový - prohrabat to, snažit se neztratit a nenechat se zadupat a přitom si do ruky brát to o čem uvažuju a až na konci to zkouknout do detailů a s klidem nechat zbytek na nejbližší hromadě. Je to prostě kobylkárna se spoustou šuntu a sem tam zahrábnutým dobrým kusem. Máma tam ale s úspěchem loví holčičí šatičky na sestřičku batolecího věku, toho tam bývá spousta.

janiiiv
781 příspěvků 17.07.12 16:03

@Chari Omlouvám se za to červené ramínko, jsem se uklikla, mělo být zelené :( Pojem „kobylkárna“ se mi líbí!

Chari
541 příspěvků 17.07.12 16:45

@janiiiv V pohodě.:)

sekaclady  22.07.12 19:49

Můj úlovek z pojízdného sekáče

oskarina
266 příspěvků 23.07.12 21:56

Sekaclady, to je moc pěkné!

Pet2412
2 příspěvky 27.02.13 10:58

Za mě tedy rozhodně ne. Teda pokud se budete chtít dohadovat o ceně a probírat špinavými hadrami. Nejsou uvedeny ceny a není to tak, že jeden den je vše za30,–, druhý za 20,–.Cenu si určují přímo prodejci a žádné zákony neuznávají. Bohužel.

D.C.M.
82 příspěvků 27.02.13 11:44

@Pet2412: Možná by to chtělo napsat, v jakém konkrétním pojízdném SH jste udělala tuto zkušenost. Nebo alespoň místo.
Putovní, co znám já, má spoustu věcí pověšených na ramínkách a přidělané cedulky s cenou. Pokud náhodou mají akci jeden den za 30, další za 20 atd., tak to vyřvávají zářivé cedule po městě.

pabylka
881 příspěvků 27.02.13 15:11

Tiež som raz navštívila, ale nič moc. Asi to bolo tým, že ten tretí deň je už všetko vyhrabané a predané. Snaď je lepšie tieto akcie navštíviť hneď prvý deň.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit