Politická móda

Fotoalbum tématu (72) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ems
1482 příspěvků 03.04.13 19:22
Politická móda

Bez ohledu na vaše politické přesvědčení, co si myslíte o tom, jak se oblékají naši politici. Jsou následováníhodní? A o zahraniční?

Mně se třeba velmi líbí bývala ministryně spravedlnosti FR- Rachida Dati

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

mikita.miki
1933 příspěvků 03.04.13 19:45

@Ems škod že se v zahraničních politicích nevyznám, mám jen základní povědomí. ti čeští jsou většinou vcelku otřesní a je jen málokterý, který by isnpiroval.
z političek mi přijde vždy hezky upravená kateřina klasnová a občas se mi moc líbila kateřina jacques, ale opravdu to nebylo vždy, jen občas tak pěkně vychytala ten příjemný předěl mezi alternativní módou a strohou klasikou.
ze starší generace mi noblesní a elegantní připadala zuzana roithová…
je možné že jsem na někoho zapomněla, ale spíš to je s naší politickou scénou dost tristní, vzhledem k možnostem a především tomu, že reprezentují veřejně, často i v médiích, občas i zahraničí…
jo a K. Schwarzenberg, to je story sama o sobě, ale obecně mi přijde, že i když se mi třeba konkrétní kombinace až tak nelíbí, nebo je pro mě nezvyklá, on to umí nosit

Ems
1482 příspěvků 03.04.13 19:56

@mikita.miki Klasnovou moc nemusím, občas jí potkávám a mám pocit, že to moc tlačí na pilu, například se mi vůbec nelíbí její využití rtěnky…
Ale třeba Peake…
A s tim K. S. přijde to jen mně, nebo se začali nosit motýlci čím dál tím více? :)

mikita.miki
1933 příspěvků 03.04.13 20:09

@Ems tak já je znám pouze z fotografií, ale možná to tlačení na pilu u klasnové odpovídá tak trochu jejímu manželovi, který tlačí na pilu ohledně oblékání tak, že jedním švihem vykácí les…
peake… ano, to bych zapomněla, sluší jí to a je to zcela úměrné jejímu postavení, profesi…
PS: proboha doufám, že někdo nebude považovat tuto debatu za politickou a názory zde za projevování sympatií jiných, než módních :-D
PPS: i můj chlap uvažoval nad motýlkem, ale to sem mu vymluvila. dokud nebude kovaný v základu, považuju motýlek za značnou nadstavbu.

razorblade  03.04.13 20:16

Me se hrozne libila klasnova v tom kabatu, kdyz doprovazela toho svyho vometaka k soudu… nechce se mi hledat fotka, ale ten kabat vypadal fakt luxusne a moc ji slusel. naopak peakova se podle me oblika prilis usedle. u ostatnich ceskych politicek jejich modely ani moc nevnimam.

ze zahranicnich se mi samozrejme libi britska kralovna, u niz snad neexistuje barva, kterou by neoblekla. naopak na satniku by mohla zapracovat angela merkelova - furt taha takovy ty maskulinni saka

edge  03.04.13 20:35

@Ems Rachida má šarm.
Z našich politiků se mi líbí, jak se obléká Schwarzenberg, Klaus je v mezích normy a sluší to i Peake. Občas se to povede i Livii Klausové.
Nelíbí se mi Bobošíková, vypadá jako domina a ty její svítivé kostýmky… hrůza. Většina chlapů v politice nosí plandající saka s příliš dlouhými rukávy, fotrovské kalhoty a nemoderní košile a kravaty.

kočičííí  03.04.13 21:47

Jéje, jéééje, já pro politiky pracuju, toto je téma!!! Tak třeba Zuzana Roithová proč si nedá poradit, to fakt nevím, byla by to hezká paní na svůj věk, ale v tom, co nosí na těle i na hlavě, vypadá jak z Mrazíka. K. Klasnová má výhodu, že je mladá a pohledná, občas jí to sluší. K. Peake těchto výhod neumí moc využít, s tou čelenkou na hlavě vypadá někdy veledivně. Největší prdu ale mívá ředitelka sekce kabinetu premiéra, což sice není politička, ale vzhledem k tomu, že se v těchto kruzích pohybuje, mohla by pobrat trochu vkusu. Zas nebývá tak moc na očích. Ze zahraničních vypadá nejděsněji Merkelová, myslím, že kdyby si dala poradit, tak by taky mohla být o něco půvabnější, i žena jejího typu může vypadat žensky. Bezkonkurenčně nejvíc to sluší vévodkyni Kate, má vkus. Hezké a šik jsou taky některé Asiatky, japonská císařovna se krásně obléká. U nás bída s nouzí, všechny tahají bussines kostýmky nebo děsná chlapská saka a kalhoty. Lady look dostává na frak. V šatech se vyskytuje ministryně kultury Hanáková, je nenápadná, ale vkusná. O chlapech ani nemluvit, konfekce nepříliš padnoucí, většina jich má vzhled utahaných subalterních úředníků. S trochou nekonvenčnosti se obléká kníže a své vesty a motýlky nosí ležérně a s nadhledem. Nevím, ale levičáci se mi zdají poněkud uválenější než pravičáci, zdá se mi to? Taky jsou jim častěji malá saka a rozevírají se jim na zadcích rozparky.
Bobošíková je strašně nevkusná, působí velmi ordinérně, nevkusně nápadně.
Jo a co mi docela vadí - někteří chlapi to přehánějí s vůní a když se to pak na schůzi spolu řeže… Trochu decentněji, pánové.

Příspěvek upraven 03.04.13 v 21:57

Ems
1482 příspěvků 03.04.13 21:52

@kočičííí Roithové kvůli jejím modelům doma říkáme, babka kořenářka..:D

razorblade  03.04.13 22:00

@kočičííí @Ems me se roithova docela libila v tom saku se salovym limcem, ktery tahala na nejaky predvolebni diskuse. to ji sluselo

kočičííí  03.04.13 22:04

Jo, a elegantní je pražský primátor Svoboda, ten má docela šmrnc. Mladší generace je k politování, vypadají vesměs jako prďolové.

Andy.X
43 příspěvků 03.04.13 22:07

Hodně se mi libí Karolina Peake (hlavně dobře padnoucí světle modré košile, tmavé sako a kalhoty), Klaus a jeho obleky jsou samozřejmostí a naprosto zbožňuju Schwarzenberga a jeho béžový kabát! :-)

cinnnamon
218 příspěvků 04.04.13 00:03

Tato tema ma vcelku zaujima. pracujem ako poslankyna:-) co je pre vas ideal? biznislook alebo prejavenie istej kreativity, modne trendy?

bára.brněnská
576 příspěvků 04.04.13 03:19

Oni ti špičkoví politici na západ od nás mají oblékání většinou zprofesionali­zované, tak nedělají moc přešlapů, ale ani neinspirují. Z výjimek mě teď napadá Angela Merkel, ale ji ty její trapasy zas dělají lidštější.

Ale najdou se i outfitové záhady. Třeba proč „lidoví“ vůdci typu Castra či nebožtíka Chaveze s takovou oblibou nosili teplákovky a šusťákovky. Zvlášť byly-li kolikrát značek vyloženě imperialistických ;).

edge  04.04.13 04:08

@kočičííí Kate, jak jsem na ni jenom mohla zapomenout! Z fleku bych brala její šatník.

edge  04.04.13 06:08

Angele by velice prospěl nějaký jiný účes.
http://www.super.cz/…-italii.html

vashtie  04.04.13 08:14

Lucie Talmanová se m líbila…

JazzmineTea
468 příspěvků 04.04.13 08:20

A jak se vám líbí královna Rania?

https://www.google.cz/search?…. huffpost. com%252Fgadget­s%252Fslideshow­s%252F3373%252Fsli­de_3373_47853_lar­ge. jpg%3Bhttp%25­3A%252F%252Fwww. huffingtonpost. com%252F2009%­252F10%252F30%252Fqu­een-rania-ramps-up-fall_n_335535­.html%3B550%3B400

birkin
1861 příspěvků 04.04.13 08:58

Pro fandy šatníku vévodkyně Kate, existují stránky, které pečlivě sledují její oblečení(chro­nologicky dle její prezentace na veřejnosti, včetně procházek se psem); lze se tam dočíst co měla na sobě, od koho to je a za kolik, a to včetně šperků a bot a kabelek a rukavic atd. - www.whatkatewore.com

Podobné stránky, i když ne tolik detailní, se věnují i Michelle Obama:
 www.mrs-o.com

Pokud to již víte, tak se omlouvám…

Amonute
360 příspěvků 04.04.13 12:50

Britská kráľovská rodina, zvlášť kráľovná, inak mi neutkvelo v pameti nič čo by stálo za zmienku :))

DonChichot  04.04.13 13:01

No hlavně máme málo političek, takže ani nemáme co zdrbnout, že.

Ems
1482 příspěvků 04.04.13 13:50

@cinnnamon Já si myslím, že se jedno s druhým nevylučuje. Ale byla bych dost přísná s hodnocením, jedná se přece jen o reprezentaci občanů. Jinak skvělá ukázka kombinace formálnosti a modních trendů, je výše zmíněná Michelle Obama..:)(ačkoliv není politička)

Příspěvek upraven 04.04.13 v 13:50

Zoe
316 příspěvků 04.04.13 13:50

@Ems Zajímavé téma.
@cinnnamon Myslím, že nejlepší je byznys styl, okořeněný nějakým nápadem, šperkem, šátkem a pod.
Vedle vévodkyně Kate je dokonalá i Karla Bruni - ale ani jedna není politička. Docela se mi líbí styl Aleny Gajdůškové, možná proto, že jsem také starší.

Ems
1482 příspěvků 04.04.13 13:51

@DonChichot můžem i muže…:D

kočičííí  04.04.13 15:18

@cinnnamon
Pro mě projevení kreativity podle typu, postavy, příležitosti a pod. Byznys look přenechejte nám - Vašim zaměstnancům, my potřebujeme vypadat nenápadně. Kdo z nás se snaží z toho vybočit, ten vypadá, že chce na sebe poutat pozornost a kolikrát je trapné, když „otvíračka dveří“ a skrutátorka je výrazně líp oblečená a obutá než ti, pro které pracuje. A že to není otázka peněz, to mi VĚŘTE.

Příspěvek upraven 04.04.13 v 15:33

razorblade  04.04.13 15:19
@Ems píše:
@DonChichot můžem i muže…:D

z muzu vycuhuji modne jen dva: karel (v dobrem slova smyslu) a barta (v tom spatnem - ted myslim ten jeho styl a la ferda mravenec, ktery se na politika proste nehodi). zbytek je maximalne nudnej a je jedno jestli nalevo napravo nebo uprostred

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama