Polyesterové šaty - koupit nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BezNicku
159 příspěvků 08.09.12 12:06
Polyesterové šaty

Zajímal by mě váš názor - koupit anebo nekoupit šaty se složením 63% polyester, 33% viskóza, 4% elastan + podšívka ze 100% polyester.
Vím, že nejlepší je to odhadnout po hmatu, ale já nejsem schopná sama poznat, jestli se v nich budu potit / bude mi v nich horko apod.
Střihově se mi mc líbí, ale netuším :-(
Jsou černé, nosila bych je na podzim, což vyžaduje na to ještě svetr.
Babo raď :-)

Reakce:

uu  08.09.12 12:17

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:33

Ceresa
465 příspěvků 08.09.12 14:39

Ja se snazim nekupovat umelotiny. Pokud jsou opravdu hezke a budou prijemne na „omak“,tak jen do nich…

klubo  08.09.12 15:27

Já bych do nich šla, myslím, že směsové materiály jsou nejpraktičtější - mají pozitiva přírodních i umělých vláken a nejsou drahá. Jestli se budou šaty žmolkovat nebo vyblednou podle složení stejně nepoznáte…

lipo
303 příspěvků 08.09.12 16:22

Já bych do toho asi taky šla, je tam docela dost té viskózy… Bála bych se akorát toho žmolkování, připadá mi, že dneska žmolkuje snad všechno.

katango
1356 příspěvků 08.09.12 16:41

Polyesteru se pokud možno vyhýbám, jsem ochotna ho tolerovat, pokud ho není víc než přírodního vlákna. Ono to asi jde s věkem, dřív jsem tak kategorická nebyla.

llolla
2102 příspěvků 08.09.12 17:21

Ja si polyesterovy saty klidne kupuju- hodite to do pracky, ono to nepusti, zehlit se to vetsinou nemusi, nemackaji se. Vydrzi cely den v batohu a pak si je muzu oblect, aniz by vypadaly, jako kdyz jsem je vytahla krave z… Ale mne spis zalezi na prijemnosti toho materialu - kdyz je na omak prijemnej, tak je mi fuk, jake maji slozeni.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit