Pomůžete mi vybrat elegantní, ale pohodlné boty?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kobylkalucni
71 příspěvků 06.04.14 15:08
Pomůžete mi vybrat elegantní, ale pohodlné boty?

Potřebuju pomoct s výběrem bot, protože jsem blbá a sama si holt nedokážu poradit. Sháním boty na každodenní nošení - nebo alespoň na nošení velice časté. Až doteď jsem chodívala vesměs v teniskách a „keckách“, nicméně nacházím se v přerodu z děcka v dámu a je načase si pořídit něco elegantnějšího. Denně každé ráno lítám 4 a půl kilometru do školky a zpět, někdy s polospícím dítětem za krkem, takže musí být superpohodlné, navíc v práci jsem většinu doby taky na nohou. Měly by mít spíš zavřenou špičku - léta baletu na špicích mi zdeformovaly prsty a nehty a nevypadá to zrovna hezky, tak je nechci moc ukazovat. V práci žádný dress-code nemáme, ale nosím většinou kalhoty + halenku a blejzr. V rámci zachování co nejdelší životnosti by měly být kožené a v rámci zachování domácí pohody by neměly stát víc jak dva tisíce. Jakou značku mi doporučíte, jaký typ?

Reakce:

continuity
5851 příspěvků 06.04.14 15:38

@kobylkalucni v teto cene se podivejte do Ary, delaji ruzne sirky bot a ruzne vysky podpatku. rieker je hrozne babkovsky, ale ta are jde.

Gräfin
2634 příspěvků 06.04.14 15:54

Tak jinak :)

Příspěvek upraven 06.04.14 v 16:27

MaeGandal
745 příspěvků 06.04.14 16:22

@Gräfin nevidíme

Brunhilde  06.04.14 16:54

@kobylkalucni
Já osobně bych počkala na výprodeje v Eccu. Nejsem si jistá, zda není v Praze nějaký jejich outlet?

continuity
5851 příspěvků 06.04.14 18:08

@Brunhilde outlet ecca je ve sterboholich.

edge  06.04.14 20:32

Mně se docela líbí tyto. Sice nejsou elegantní, ale v třeba v kombinaci s chinos a nějakým svetříkem nebo blejzrem podle mě budou vypadat dobře.

Ptera
112 příspěvků 06.04.14 21:19

Ara je také moje oblíbená značka, zkuste ji…pohodlné boty a poměr výkon-cena je slušný. viz continuity

rohlíková
80 příspěvků 06.04.14 23:08

Také jsem teniskářka, zkoušela jsem Aru a Tamaris a obojí dobré, podpatek max. do 4 cm, víc zatím nezvládám.

Brioso
404 příspěvků 07.04.14 07:46

Jeste bych zkusila znacku Caprice: http://www.caprice.de/en/
Mam od nich od podzimu lodicky na bezne noseni s velmi nizkym podpatkem, vlastne jsou to skoro baleriny. A krome toho, ze se teda hodne roztahly (jsou samozrejme kozene), tak jsou velmi pohodlne. Mam je prave na celodenni noseni. V Brne jsem je kupovala na Janske.

MaláČarodějnice
706 příspěvků 07.04.14 13:38

Taky hlasuji pro Tamaris, akorát nechápu, proč mají ve svých prodejnách tak mizerný výběr a na netu na strákách WRobuv snad všechno co vyrábějí.

Violetina
163 příspěvků 07.04.14 17:28

@Gräfin Líbí se mi ty poslední, prozradíte, odkud jsou? Děkuji.

Gräfin
2634 příspěvků 07.04.14 18:34

@Violetina našla jsem je na zalandu, značka Unisa, u nás k dostání ve Stiefelkönig

Violetina
163 příspěvků 07.04.14 19:07

@Gräfin Díky. Zkusím popátrat, ale při mé smůle se u nás neseženou.

Gräfin
2634 příspěvků 07.04.14 20:05

@Violetina tak si udělejte výlet, do Vídně nebo do Drážďan to není taková dálka.

Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit