Pomůžete mi vybrat elegantní, ale pohodlné boty?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kobylkalucni
68 příspěvků 06.04.14 15:08
Pomůžete mi vybrat elegantní, ale pohodlné boty?

Potřebuju pomoct s výběrem bot, protože jsem blbá a sama si holt nedokážu poradit. Sháním boty na každodenní nošení - nebo alespoň na nošení velice časté. Až doteď jsem chodívala vesměs v teniskách a „keckách“, nicméně nacházím se v přerodu z děcka v dámu a je načase si pořídit něco elegantnějšího. Denně každé ráno lítám 4 a půl kilometru do školky a zpět, někdy s polospícím dítětem za krkem, takže musí být superpohodlné, navíc v práci jsem většinu doby taky na nohou. Měly by mít spíš zavřenou špičku - léta baletu na špicích mi zdeformovaly prsty a nehty a nevypadá to zrovna hezky, tak je nechci moc ukazovat. V práci žádný dress-code nemáme, ale nosím většinou kalhoty + halenku a blejzr. V rámci zachování co nejdelší životnosti by měly být kožené a v rámci zachování domácí pohody by neměly stát víc jak dva tisíce. Jakou značku mi doporučíte, jaký typ?

Reakce:

continuity
5851 příspěvků 06.04.14 15:38

@kobylkalucni v teto cene se podivejte do Ary, delaji ruzne sirky bot a ruzne vysky podpatku. rieker je hrozne babkovsky, ale ta are jde.

Gräfin
2634 příspěvků 06.04.14 15:54

Tak jinak :)

Příspěvek upraven 06.04.14 v 16:27

MaeGandal
743 příspěvků 06.04.14 16:22

@Gräfin nevidíme

Brunhilde  06.04.14 16:54

@kobylkalucni
Já osobně bych počkala na výprodeje v Eccu. Nejsem si jistá, zda není v Praze nějaký jejich outlet?

continuity
5851 příspěvků 06.04.14 18:08

@Brunhilde outlet ecca je ve sterboholich.

edge  06.04.14 20:32

Mně se docela líbí tyto. Sice nejsou elegantní, ale v třeba v kombinaci s chinos a nějakým svetříkem nebo blejzrem podle mě budou vypadat dobře.

Ptera
112 příspěvků 06.04.14 21:19

Ara je také moje oblíbená značka, zkuste ji…pohodlné boty a poměr výkon-cena je slušný. viz continuity

rohlíková
77 příspěvků 06.04.14 23:08

Také jsem teniskářka, zkoušela jsem Aru a Tamaris a obojí dobré, podpatek max. do 4 cm, víc zatím nezvládám.

Brioso
402 příspěvků 07.04.14 07:46

Jeste bych zkusila znacku Caprice: http://www.caprice.de/en/
Mam od nich od podzimu lodicky na bezne noseni s velmi nizkym podpatkem, vlastne jsou to skoro baleriny. A krome toho, ze se teda hodne roztahly (jsou samozrejme kozene), tak jsou velmi pohodlne. Mam je prave na celodenni noseni. V Brne jsem je kupovala na Janske.

MaláČarodějnice
706 příspěvků 07.04.14 13:38

Taky hlasuji pro Tamaris, akorát nechápu, proč mají ve svých prodejnách tak mizerný výběr a na netu na strákách WRobuv snad všechno co vyrábějí.

Violetina
161 příspěvků 07.04.14 17:28

@Gräfin Líbí se mi ty poslední, prozradíte, odkud jsou? Děkuji.

Gräfin
2634 příspěvků 07.04.14 18:34

@Violetina našla jsem je na zalandu, značka Unisa, u nás k dostání ve Stiefelkönig

Violetina
161 příspěvků 07.04.14 19:07

@Gräfin Díky. Zkusím popátrat, ale při mé smůle se u nás neseženou.

Gräfin
2634 příspěvků 07.04.14 20:05

@Violetina tak si udělejte výlet, do Vídně nebo do Drážďan to není taková dálka.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit